grsail.com

Okno Leczenie Podstawy

Okno Leczenie Podstawy

Istnieje niezliczona ilość opcji dostępnych dziś na zabiegi okna, które mogą być mylące, na pierwszy rzut oka. Istnieją dwie główne rodziny zabiegów okiennych: twarde i miękkie. Każda z tych kategorii dzieli się na kilka opcji, które mogą uzupełniać wiele stylów pokoju. W zależności od potrzeby estetyczne i funkcjonalne w swoim pokoju, twardych i miękkich okna leczenia może być stosowany sam lub w połączeniu ze sobą, aby utworzyć idealny wygląd.

Twarde i trwałe

Twarde okna leczenia może pomóc zablokować więcej światła i daje trwalszą wygląd powierzchni.

Żaluzje

Rolety są oferowane w wielu formach, takich jak Venetian (lub żaluzji listew), mini rolety, pionów i tkane drewna. Dwie najmodniejsze trendy w tej kategorii są żaluzje drewniane listwy i tkane żaluzje drewniane. Żaluzje drewniane są na ogół zbudowane z poziomych listew drewnianych o szerokości 2 cali i są w szerokiej gamie kolorów plam. Popularna odmiana na drewnianej ciemnej jest faux niewidomych drewna wykonane z materiałów syntetycznych, które symulują drewna. Tkane żaluzje drewniane wykonane z drewna lub bambusa i podzielonego wplecione są włókna lub przędzy. Ten egzotyczny wygląd staje się coraz bardziej powszechne, a może zwiększyć pokoje tradycyjnym lub nowoczesnym, dodając subtelną fakturę.

Żaluzje mogą pracować również w niemal każdym pomieszczeniu w domu. Włączenie ich do różnych wzorów salon dodać tekstury do projektowania okien.

Żaluzje

Okiennice są klasyczne leczenie okno, które jest nadal duże zapotrzebowanie i nie może wychodzić z stylu w najbliższym czasie. Ze względu na ich szczegółowego instalacji rolety może być jedną z najbardziej kosztownych zabiegów twardych okiennych. Żaluzje mogą być zbudowane z drewna lub materiałów drewnopochodnych faux, i zapewniają doskonałą wartość izolacyjną.

Żaluzje dobrze w oranżerii, a także jasno oświetlone zakątki śniadanie lub panelami nory.

Ekrany

Ekrany są kolejnym trudno okno leczenia. Ten styl leczenia okna zawiera shojis w stylu japońskim i grill. Shoji ekrany są ramy drewniane z szybami papier ryżowy, które pozwalają na światło delikatnie przefiltrować do pokoju, zapewniając prywatność. Shojis są odpowiednie nie tylko dla azjatyckich pokoi tematycznych, ale również dla minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach. Kratki mają długą historię w obu hiszpańskich i Bliskiego Wschodu okno wzorów. Te przebite lub ruszty ekrany zatrudniają efektowne wzory i wiele wykończeń metalowych.

Ekrany najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach mieszkalnych i pokój rodzinny. Upewnij się, że masz dużo miejsca dostępu wokół miejsc, które chcesz zainstalować je, ponieważ będą one potrzebne do podnoszenia i na zewnątrz.

Szkło specjalne

Szkło specjalne obejmuje zabiegi okna, takie jak witraże, skosem szkła, pustaków szklanych, szkła matowego i ciekłokrystalicznych,. Barwione szkło jest szczególnie przydatny do okna, które ma niepożądany widzenia lub okna, która nie pozwala na ich otwarciu w sposób regularny. Niestandardowe witraże może być zainstalowane na stałe lub w ramie kawałek można powiesić na górze istniejącego okna. Technologia ciekłych kryształów umożliwia okno, aby zmienić jasne, nieprzezroczyste z pstryknięciem przełącznika. Te drogie nowoczesne cuda użyć kropelki cieczy kryształów i energii elektrycznej do osiągnięcia tego efektu.

Użyj szkła specjalne w formalnych sposobów wejścia i pokojach dziennych. Należy pamiętać jednak, że mogą one przesłonić widok i słabe światło, więc ich unikać w jadalni lub kuchni obszarach.

Okno Leczenie Podstawy

Delikatniejszą stronę

Miękkie okna leczenia obejmują kilka materiałów, które dadzą swoim pokoju zupełnie inny wygląd.

Zasłony

Panele są ciężkie zasłony z tkaniny, które pomagają regulować okna prywatności, światło i temperaturę. Zazwyczaj są one zainstalowane z poprzecznego pręta, który zasysa zasłony na długości okna. Opcja mniej funkcjonalne, ale bardzo elegancki jest stała Panel zasłonami, które pozostaje po bokach okna, a przede wszystkim służy do upiększania pokoju. Zasłony są bardzo podobne do firanek, ale są wykonane z lżejszych tkanin wagi, które są na co dzień, a najczęściej tylko dekoracyjne.

Draperie działa dobrze w każdym pomieszczeniu. Z ich cięższego materiału, dodają prywatność sypialni lub pokoju dziennego, jak również wszelkie obszary wyłączone z przodu domu.

Odcienie

Odcienie są coraz bardziej popularne, a to odcienie rzymskie, Austrian odcienie, zasłony harmonijkowe materiałowe, rolety wewnętrzne i odcienie kontroli słońce. Rzymianie są bardzo uniwersalne i mogą być płaskie, pokuśtykał lub pofałdowany. Ten odcień lekko fałdy w poziomie, jak to jest podnoszony przez przewód. Wnętrze odcienie kontroli słońce zaczęło jako komercyjnej aplikacji (może widzieliście je w oknach ulubionej restauracji w). Odcienie kontroli Sun mają unikalną funkcję redukcji odblasków i ciepło bez blokowania światła słonecznego lub widoku z zewnątrz.

Dodaj cienie do sypialni, aby pomóc kontrolować ilość światła, które mogą zakłócić podkładów.

Falbany

Valances są niefunkcjonalne okienne leczenia zdobiące tylko górną część okna. Kształt falban może być kształtowana w swags, kaskad i żaboty. Odmianą falban jest leczenie gzyms góry. Gzymsy są zamontowane kawałki drewna, metalu lub pianki, która jest o różnych kształtach i zwykle pokryte tkaniną.

Lambrekiny działa dobrze w kuchni, takie jak okna nad zlewem, że nie potrzebuje prywatności, tylko trochę dekoracji. Również Łączą one dobrze z draperiami do bardziej formalnych wygląd w salonach.

Miarka za prawo nadające

Bez względu na to, jaki styl leczenia okna wybrać do domu, odpowiednie pomiary są kluczem do zapewnienia dobrego wyglądu. Gdy zdecydujesz się na jak dużo światła chcesz zablokować i jaki styl leczenia oknie jesteś po, należy zmierzyć okna ze wszystkich stron. Pozwoli to upewnić się, że masz dopasowanie i wygląd jesteś po raz pierwszy.