grsail.com

Ogród: Ozdobne Trawniki Porady

Trawy ozdobne i Zapylanie

Trawy ozdobne produkcji główki nasienne. Trawy ozdobne to sprawia, unikalne, ponieważ nie polegają na zapylaczy. Trawy ozdobne są zapylane przez wiatr. Jak zwolnić ich pyłki traw, pyłek zbierany jest przez wiatr i przeprowadza z kwiatka na kwiatek.

Trawy ozdobne są tak kolorowe jak kwiaty, pomimo faktu, że nie produkują kwiaty. Trawy ozdobne są w wielu różnych kolorach, z różnych odcieniach zielony, niebieski, czerwony, złoty, brązowy, żółty, a nawet szarym.

Super Sezon Trawy

Super trawy są trawy, że sezon rozpoczęcia uprawy wczesną wiosną. Większość fajnych traw sezon zachowują swój zielony kolor w miesiącach zimowych.

Ważne jest, aby zachować chłodne traw sezon pojone, zwłaszcza jeśli obszar nie otrzymuje odpowiedniej ilości opadów. Jeśli trawa fajny sezon przejść bez wody, mogą przejść w fazę uśpienia, który zamieni ich liści brązowy.

Pod koniec zimy i początek wiosny, należy odciąć brązowy liści traw na swoim chłodnym sezonie do promowania nowego wzrostu. Ulubiona pora roku to super trawy Hair Grass, Czernica Jesień Moor trawa i błękitne Owies trawa.

Ozdobne trawy i Ogrody japońskie

Japońskie ogrody są idealne do trawy ozdobne. Japoński ogrodnictwo podkreśla roślin i liści i mniejszą uwagę na kwiaty. Trawy ozdobne, które sprawdzają się w japońskim ogrodzie może zawierać Bamboo, miskant, japoński krwi trawę, a najbardziej wszelkie ozdobne trawy, które ma kolczaste liście.

Trawy ozdobne pracować również w japońskim ogrodzie rozrywki, gdy akcentowane z dużych dokładnie umieszczone skał i małych kamyczków lub żwiru.

Zapisz swoje Nasiona traw ozdobnych

Zapisywanie nasiona traw ozdobnych ze swoimi Jest to świetny sposób, aby zwiększyć swoje nadwyżki roślin. Aby zebrać nasiona z Twojego trawy ozdobne, istnieją dwie metody wyboru.

Pierwsza metoda jest po prostu odciąć głowę nasion i umieścić go w torbie. Wstrząsnąć torbę, aż nasiona obluzował. Druga metoda polega na wiązanie papierową torbę na głowie nasion i odchodzisz. Nasiona po prostu wpaść do torby, gdy są gotowe.

Podczas przechowywania nasion, należy odrzucić wszelkie sprawy, które mogły nagromadzić się z nasion. Substancja roślinna może twoje nasiona gniją. Trzymaj swoje nasiona w suchym i chłodnym miejscu.

Ciepłe Sezon Trawy

Ciepłe traw sezonu są trawy, które robią lepiej w ciepłych miesiącach roku. Zachowują swoją barwę nawet jeśli wilgoć jest ograniczona, a temperatury są bardzo wysokie. Nowe wzrostu nie pojawi się na ciepłych traw sezonu aż gleba nagrzewa.

Ulubiona pora roku to ciepłe trawy japoński Srebro trawa, trawy pampasów, z trawy i Morze Północne owsa.

Zakup trawy ozdobne

Przy zakupie traw ozdobnych ważne jest, aby zrozumieć, że to trwa około trzech lat na traw trafić ich krok. Jeśli idziesz do zakupu ozdobne trawy, który jest dojrzały, to może być kosztowne. Można kupić traw ozdobnych, które są mniejsze i mniej kosztowne, jeśli jesteś gotów czekać na ich dojrzeć.

Trzeba mierzyć koszty przeciwko efektu, jaki chce się osiągnąć w swoim ogrodzie. Jeśli możesz poczekać na trawie, aby osiągnąć dojrzałość, należy udać się z młodych roślin. Należy jednak uważać na małych roślin w dużych donicach. Może skończyć się płacić za brud. Młodzi trawy są zwykle sprzedawane w trzech calowych doniczek.

Trawy ozdobne Ogrody skalne

Istnieje wiele trawy ozdobne, które mają korzenie włókniste, które działają dobrze w ogrodzie skalnym. Różne odcienie trawy ozdobne zwiększenia piękno kamieni i przynieść ogród skalny do życia.

Ozdobne trawy, które działają pięknie w ogrodzie skalnym to Striped Orchard Grass, Fontanna trawy, Blue Grass, Hare's Owies ogon-trawa, i japoński krwi trawa.

Ozdobne trawy i Chochoł

Należy mierzwa wokół swoich trawy ozdobne, gdy są one poza stadium siewek. Ściółkowanie pomaga utrzymać wysoką wilgotność podłoża, a także odstrasza kiełkowanie nasion chwastów.

Należy rozłożyć ściółkę co najmniej grubości dwóch cm wokół traw ozdobnych. Rodzaje mulczu, które dobrze z traw ozdobnych obejmuje kora, wióry sosnowe igły sosnowe, kadłuby i plewy pecan kakao fasoli.

Sadzenie trawy ozdobne w pojemnikach

Wiele osób dziwi się, trawy ozdobne mogą być sadzone w pojemnikach. Ważne rzeczy do rozważenia podczas sadzenia trawy w pojemnikach są odwodnienia, zawartość gleby / nawożenie, podlewanie i wielkości garnka.

* Musisz zasadzić swoje trawy ozdobne w doniczkach, które mają otwory odpływowe. Jeśli tego nie zrobisz, korzenie zgniją.

* Należy używać płynnych nawozów na traw ozdobnych, które są zawarte w garnku. Pozwoli to zachować gleby energiczne i zdrowe. Należy nawożenia gleby, co najmniej raz w miesiącu.

* Należy posadzić swoje trawy ozdobne w doniczkach, które pozwalają im przestrzeń do rozwoju.

* Woda swoje trawy ozdobne często.

Trawy ozdobne zdrowie

Trawy ozdobne nie są podatne na szkodniki lub choroby. Trawy ozdobne są zwykle najzdrowsze rośliny w ogrodzie. Jednakże, może być sporadyczne zwierząt pochodzą skubać na trawie, takie jak jeleń lub królika.

W niektórych obszarach Stanów Zjednoczonych nie jest chorobą grzybową znany jako Rust, że może czasami trapił trawy ozdobne. Będziesz wiedzieć masz Rust jeśli widzisz pomarańczowe plamy na liściach swojej trawie. Jeśli nie zobaczyć, Rust, należy clip off Znaleziono liście i dysponowania nimi. Nigdy nie wkładaj chorych liści na pryzmie kompostowej.