grsail.com

Ogród Butterfly Lantern

Ogród Butterfly Lantern

Ogród motyli latarnia musi spełniać szereg kryteriów. To musi być wodoodporne i wytrzymałe, bo to być narażone na wiatr, wahania temperatury i wody deszczowej. To musi być atrakcyjna, ponieważ będzie zdobić ogród motyli, które mam nadzieję, że jest korek pokazują w projektowaniu ogrodów. Wreszcie, musi być łatwy w użyciu - i stosunkowo niedrogie!

Zapal ogród z Butterfly Lantern

Motyle karmić w ciągu dnia i nie trzeba do nocnego karmienia oświetlenia. Jeśli jakieś motyle pozostać w powietrzu o zmierzchu, oni znaleźć ustronne miejsce do odpoczynku na noc. Dlatego naprawdę nie trzeba latarnie lub oświetlenie w ogrodzie motyl. Są one bardziej do dekoracji niż praktyczność. Latarnie mogą również dodać praktyczne oświetlenie ogrodowe, takie jak światła wzdłuż szlaku.

Lantern Rozważania

Przed zakupem żadnych latarnie ogrodowe, należy wziąć pod uwagę pewne fakty. Latarnie umieszczone w ogrodzie potrzebują źródła energii. Czy masz energię elektryczną w ogrodzie? Jeśli nie, czy chcesz mieć profesjonalne, licencjonowane elektryk uruchomić przewodów elektrycznych do miejsca, gdzie chcesz, aby motyl latarnię?

Latarnie zasilane energią słoneczną są również opcja. Latarnie słoneczne działają dzięki wykorzystaniu energii słonecznej, przechowywanie go w baterii i oświetlenia w nocy przy zasilaniu z akumulatora. Niektóre mają oddzielną akumulatora o wielkości talii kart do gry, które muszą być umieszczone w jasnym, pełnym słońcu przez sześć do ośmiu godzin lub więcej dziennie, aby naładować. Przewód połączeniowy latarnię na akumulator musi osiągnąć na tyle, że jeśli latarnia znajduje się w cieniu, co najmniej, że akumulator jest narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Inne latarnie tzw fotokomórka strategicznie umieszczone w górnej części lampy wchłonąć słońca. Te latarnie muszą być umieszczone w obszarach pełnym słońcu lub energii słonecznej nie będzie działać. I choć zasilane akcesoria ogrodowe brzmią idealnie słoneczne, rzeczywiście należą konwencjonalne baterie wewnątrz zasilaczy, które muszą być okresowo wymieniane.

Zawsze kupić lampiony oznaczonych specjalnie do ogrodu lub stosowania na zewnątrz. Te muszą być produkowane wytrzymać wiatr i wody deszczowej, a być testowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa. To jest szczególnie ważne z przewodów elektrycznych i światła; nigdy nie chcesz mieszać wodę i prąd!

Niektóre latarnie używać oleju lampy lub świec. Mogą być ozdobione motywami motyli, aby kontynuować temat swojego ogrodu. Są w porządku do sporadycznego użytku, ale zawsze nadzorować ich stosowanie ostrożnie. Nie zostawiaj ich spalanie bez opieki, i nie używać ich w wietrzny dzień lub wokół elementów, które mogą łatwo zapalić, jeśli końcówki latarnia na wiatr.

Lantern wzory

Istnieje wiele do wyboru lampiony z motywem motyla. Poszukaj długotrwałe, trwałych, takich jak latarnie brązu, miedzi, innych metali lub kompozytów lub kamienia. Wiele światła są w kształcie motyli lub zawierają motyli obrazów na sznurku, jak sygnalizatorów choinki. Jest bardzo dużo różnych kolorach, rozmiarach i kształtach lampiony z motywem motyla, więc skontaktować się z lokalnym sklepie domowego i ogrodniczego lub przeglądać kilka źródeł w Internecie.

  • Butterfly Lantern: Ta metalowa latarnia z motywem motyla dodaje elegancji do ogrodu, patio lub innego obszaru zewnętrznego.
  • Ścienny Butterfly Lantern: Ten atrakcyjny latarnia montuje się bezpośrednio na ścianie. Użyj go na ścianie garażu, patio ściany lub z boku domu. Ciało motyla zapala się, rzucając dekoracyjne oświetlenie.
  • T on Srebrne Mesh Butterfly Światła: Dostępne od brytyjskiego dostawcy (ale podobne modele można znaleźć w Stanach Zjednoczonych), to ciąg siatki światła w kształcie motyla jest idealna do patio lub ogrodu. Oni powiesić jak lampek choinkowych i mogą być używane do ozdoby patio lub ozdobić topiary do delikatnego oświetlenia.

Istnieje również wiele papierowe latarnie sportowe motyli tematów. O ile nie określono inaczej, te oprawy można stosować jako akcentami partii, ale powinny być w pomieszczeniu i przechowywano przed deszczem.

Sprawdź swoje lokalne Ogród Accent Store

Latarnia może być piękny dodatek, jeśli wybrane i przez długie lata. Sprawdź swoje lokalne akcenty dostaw ogród i latarnie sklep dla pięknych motyli dekoracyjne akcenty dodać do patio.