grsail.com

Odżywianie od Cranberry Sauce

Wielu Amerykanów cieszyć sos żurawinowy jako część spreadu wypoczynkowego w Święto Dziękczynienia, ale niewielu z nich rzeczywiście spojrzał na wartości odżywczych, w tym żywności. Wiedząc o tym, co jest w waszych żywności wypoczynkowych może pomóc w podjęciu dobrych decyzji, gdy nadszedł czas, aby kopać w tym sezonowe święto.

Licznik kalorii

Jeśli chodzi o kalorie, sos żurawinowy jest umiarkowanie wysoki. To nie jest tak wysokie, jak wiele żywności przetworzonej na średniej półki w supermarkecie lub codzienne menu. Jednakże, jest to wyższy niż mnóstwem świeżych owoców i warzyw, które można mierzyć go przed, jest to, że opiera się na mocno pikantny trochę jagód. Do porcji około 300 gramów sosem żurawinowym, będzie liczyć kalorii ponad 400. To oznacza, że ​​serwuje się sporej dawki tej pozycji bocznej można dodać do wielu kalorii.

Tłuszczów i cukrów

Sama porcja sosem żurawinowym powinien zawierać więcej niż 80 mg sodu, a nie ogromną ilość, ale na tyle, aby coś zmienić w inny posiłek sodu ładunkiem. Nie ma dużo tłuszczu i cholesterolu w sosie żurawinowym, ale jest dużo cukru, zwłaszcza, że ​​większość odmian muszą być słodzone w celu obniżenia smaku żurawiny. Słodkie wersje sosu może zawierać do 105 gramów cukru, który jest dość trochę słodzenia, choć nie na równi z cukrami napoje i cukierki znaleźć również na wielu stołach wypoczynkowych. Oczywiście, wszystko zależy od tego, co twórcy dodać do sosów w puszkach, ale co do zasady, wysoka zawartość cukru jest powszechnym standardem.

Składniki odżywcze

Jeśli chodzi o "dobrych rzeczy", sos żurawinowy ma 1 gram białka, a także znaczne ilości witamin A, C, E i K oraz innych niezbędnych witamin i minerałów, które organizm potrzebuje, aby zachować zdrowie. Wiele z tych rzeczy jest w samym żurawiną ziemnego, który nie pozostaje w tej samej kategorii zdrowego będąc zalane słodki żelatyna. Jedną z możliwości jest pić sok żurawinowy, niesłodzone lub więcej lekko słodzone, aby niektóre z odżywianiem bez wysokim współczynniku cukru.

Krótkie spojrzenie na przedmioty takie jak sosie żurawinowym może pomóc Ci zaplanować dietę w obsłudze Dziękczynienia posiłki, w których więcej dobrych rzeczy, pojawia się na stole, bez wielu dodatkowych tłuszczu i zawartość cukru, która dąży do zlewu indywidualne diety i fitness plany. Więcej osób szuka na jak zrobić obiad Dziękczynienia mniej groźne dla celów zdrowotnych i fitness, z poszukiwania alternatyw Turcję do parowania się liczy kalorii na stronach takich jak farszu i ubitych ziemniaków. Wiele prostych wyborów może zmienić wartości zdrowotne tego rocznego żywności-fest, a gdy to nie może być sposób, w jaki nasi przodkowie pielgrzym to zrobił, te rodzaje zmian mogą być dobre dla swojej rodziny.