grsail.com

Odżywianie jabłek

Choć może to wyglądać jak zwykły kawałek owocu, thereâ € ™ sa dużo więcej, aby jabłko niż na pierwszy rzut oka. Jabłka są dobrym źródłem wielu witamin i minerałów. Badania wykazały również siedzibę stowarzyszenie między konsumpcji jabłek i licznych korzyści zdrowotnych. Jabłko dziennie zrobi o wiele więcej niż po prostu zachować od lekarza.

Witaminy i minerały w Apples

Jabłka są pełne zdrowych przeciwutleniaczy, błonnika, witamin i minerałów. Jeden średniej wielkości jabłko zawiera 95 kalorii i 4,4 g błonnika. Ponadto, jabłko jest dobrym źródłem potasu, fosforu, wapnia, manganu, magnezu, żelaza i cynku. Jabłka zawierają także witaminy A, B1, B2, B6, C, E, K, kwasu foliowego i niacyny. Jabłka są w różnych kształtach i rozmiarach, więc ilość kalorii i witamin w 1 jabłko zmienia. Najlepszy ze wszystkich, nie zawierają tłuszczu, jabłek, sód lub cholesterolu.

Właściwości anty-rakotwórcze

Badania sugerują, jabłka mogą pracować nawet do walki z rakiem. W rzeczywistości, średnie średnie jabłko zawiera więcej przeciwutleniaczy walki z rakiem niż duża dawka witaminy C. Ponadto jabłka zawierać inne środki walki z rakiem, w tym fitochemiczne i składniki odżywcze. Składniki odżywcze pomagają obniżyć poziom LDL lub złego cholesterolu. Poprzez obniżenie poziomu cholesterolu LDL, zmniejsza swoją prawdopodobieństwo wystąpienia chorób serca. Antyoksydanty walczą rakotwórcze wolne rodniki, które niszczą zdrowe komórki i promowania wzrostu komórek nowotworowych.

Jabłka i kontrolować apetyt

Każdy Dieter powinny należy jeść wystarczająco dużo błonnika każdego dnia. Fiber pomaga kontrolować apetyt przez co czujesz się pełny i zadowolony. Jeśli dona € ™ t jedzą wystarczająco dużo błonnika, możesz czuć się głodny między posiłkami i ponad spożywać żywności wysokiej kalorii w ciągu dnia. Jabłka zawierają pektynę, która jest formą włókna. Kiedy myślisz, że włókna, można od razu myśleć o zarodek i otręby. Ale dona € ™ t lekceważyć ilość błonnika w jabłko. Możesz być zaskoczony, aby dowiedzieć się, jabłko zawiera taką samą ilość błonnika w porcji otrąb zbożowych! Wielu ekspertów zdrowia zalecają, którzy walczą z otyłością zjeść codziennie jabłko jako łatwy i praktyczny sposób kontrolować apetyt i schudnąć. Pektyna pomaga również zachować swój system trawienny regularna poprzez usuwanie toksyn i innych szkodliwych substancji z organizmu.

Zawartość cukru jabłek

Chociaż słodkie jabłka nie zawiera cukru, thereâ € ™ sa rozróżnienie pomiędzy cukrem znaleźć w jabłek i cukru znaleźć w przetworzonych cukierków. Energii można uzyskać z jedzenia jabłko jest bardziej trwały niż energia otrzymasz od jedzenia białego cukru stołowego. To dlatego, że jabłka zawierają węglowodany złożone, które Dona € ™ t spowodować gwałtowny skok poziomu cukru we krwi.

Jeśli youâ € ™ re patrząc na słodką przekąskę, że wonâ € ™ t zniszczyć diety, jabłko może być tylko to, co youâ € ™ re szukasz. Jabłka mogą dokonać substytutu cukierki lub sody. Aby walczyć z południa bóle głodu, można cieszyć jabłko z wysokiej szklance wody.