grsail.com

Odżywianie i krwawienie z dziąseł

Odżywianie i krwawienie z dziąseł
Zdrowej żywności dla zdrowego uśmiechu.

Istnieją znaczne linki znalezione między odżywianiem i krwawiące dziąsła. W rzeczywistości, według artykułu w "Health Store News", 90 procent Amerykanów doświadcza jakiejś formy choroby dziąseł w trakcie ich eksploatacji, z 25 procent utraty części lub całości swoich zębów w wieku lat 60. Statystyki są przerażające, ale z naciskiem na zdrową dietę, możesz mieć zdrowsze dziąsła i zęby.

Odżywianie i krwawienie z dziąseł

Związek między odżywianiem i krwawienie dziąseł jest dość prosta. Dobre zdrowie jamy ustnej nie tylko to regularnego szczotkowania i wizyty u dentysty. Co można umieścić w organizmie ma bezpośredni wpływ na Państwa zdrowie, a to obejmuje stan dziąseł, jak również.

Szkorbut

Krwawienie dziąseł są często związane z hemoroidami. Szkorbutu jest chorobą, która jest spowodowana niedoborem witaminy C. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że zdrowe dziąsła potrzebują duże ilości witaminy C. Choć można ćwiczyć i jeść prawo, nawet niewielki niedobór witaminy C może wpływać na stan dziąseł, powodując krwawienie w wielu przypadkach. Jednak braki witaminy C wysokiej może prowadzić do poważniejszych problemów dziąseł.

Zapalenie dziąseł

Charakteryzuje gąbczastej, krwawienie z dziąseł, zapalenie dziąseł nieleczona może prowadzić do periodontis, stan, który powoli zjada się w kości szczęki i powoduje utratę zębów. Periodontis występuje wtedy, gdy powoduje gromadzenie się płytki nazębnej kieszenie nastąpić w ciągu dziąseł. Te kieszenie pułapka więcej płytki nazębnej, która może prowadzić do poważnych chorób dziąseł. Zapalenie dziąseł te mogą zostać obniżone, jednak z różnych przeciwutleniaczy, takich jak witaminy A, C, D i E.

Niedobory witaminy

Składniki odżywcze są niezbędne do ogólnego stanu zdrowia. Chociaż można uzupełnić niezbędne składniki odżywcze z codziennej diety witaminy, można również budować swój system odpornościowy i zwiększyć zdrowia dziąseł w niektórych środkach spożywczych. Źródła dla tych witamin są następujące:

  • Witamina -Milk, sery, ryby, mięso, pieczywo, zboża, owoce, warzywa
  • Witamina C -Fruits, warzywa, kurczak, wołowina
  • Witamina D-Mleko, ser, tuńczyk
  • Witamina E oleje -Vegetable, orzechy, warzywa liściaste

Problem przekąski

Nie wszystkie produkty spożywcze są dobre dla dziąseł. Chociaż pokarmy, takie jak warzywa liściaste, owoce i produkty mleczne są dobre dla ogólnego stanu zdrowia, inne pokarmy bogate w cukry i skrobie mogą zrujnować na zębach, a tym samym wpływa na dziąsła. Lepkie, słodkie pokarmy zachęcić rozwój bakterii, co z kolei powoduje wzrost tablica na dziąsła i zęby, a prowadzi do krwawienia dziąseł. Ważne jest, aby myć, nici, wypłukać regularnie, aby zapewnić zdrowie zębów i dziąseł. Należy również zaplanować wizyty u dentysty co sześć miesięcy do czyszczenia zębów i egzaminów.

Ciąża i krwawienie z dziąseł

Kobiety w ciąży często są zaskoczeni, że ich po zdrowe usta teraz krwawi każdym razem, gdy nici dentystycznej i / lub mycia zębów. Wiele kobiet martwić, choroby dziąseł, kiedy to nastąpi. Chociaż z pewnością może to być przyczyną krwawienia z dziąseł, inną przyczyną może obejmować wzrost stężenia progesteronu i zwiększone ukrwienie. Dalej ciążowego zapalenia dziąseł, jeśli progresywne, ten stan może prowadzić do poważniejszych problemów, w tym przedwczesnego porodu. Kobiety w ciąży powinny odpowiedniej higieny jamy ustnej i odwiedzić dentystę na check-up i czyszczenia.

Leki naturalne

Związek między odżywianiem i krwawienie dziąseł jest ważne, aby zrozumieć. Oprócz tradycyjnej pielęgnacji dziąseł i zębów, istnieje kilka naturalnych środków, można rozważyć również.

  • Acerola Cherry Extract - Ten odżywczy stanowi jeden z najbogatszych naturalnych źródeł witaminy C. Jest odporny chluby składników odżywczych, które wspomaga wzrost i naprawy tkanek.
  • Bamboo Tabashir - Głównym składnikiem aktywnym jest naturalnie występujące krzemionki, który jest znany jako jeden z najbardziej głębokich działających środków. Krzemionka zapobiega próchnicy zębów i zachowuje przez hartowanie szkliwo. Działa jako środek odmładzający ogólnego i poprawia kondycję włosów, paznokci, zębów, dziąseł i skóry.
  • Capra mineralne Serwatka - naturalny, odporny wzmacniacz system, który zawiera ponad 20 minerałów występujących w przyrodzie.
  • Zell Oxygen -Rich we wszystkich witamin z grupy B, a także A, E, D, K, beta-karoten, minerały, pierwiastki śladowe i aminokwasy. Badania wykazały tego składnika jest wysoce skuteczne w leczeniu chorób przyzębia. Zell tlenu jest wspaniałym, naturalnym lekiem na krwawiące dziąsła.

Opieka i leczenie zębów i dziąseł jest niezbędna do ogólnego stanu zdrowia. Regularne wizyty u dentysty i skontaktuj mu w przypadku pytań lub problemów, które możesz napotkać.