grsail.com

Odżywianie Crabcakes

Crabcakes są popularne żywności znajdują się wzdłuż wschodniego wybrzeża. Będziemy chcieli, aby rozważyć zawartość żywieniowe ciasta kraba, aby zdecydować, czy chcesz, aby włączyć je jako część zdrowej diety.

Cholesterol

Ryba jest często traktowane jako jeden z najlepszych źródeł białka dostępnych. Nie tylko jest to bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3, jest również doskonałym chude mięso. Choć obie te rzeczy są prawdą o mięsem kraba, jest jednym negatywnym czynnikiem, aby pamiętać. Skorupiaki, takie jak kraby jest bardzo wysokie stężenia cholesterolu w diecie. Jedzenie pokarmów bogatych w cholesterol jest niebezpieczne, ponieważ może to prowadzić do uszkodzenia naczyń krwionośnych, powodując choroby układu krążenia, a nawet śmierć. Mimo, że jest w porządku jeść ciastka krabowe co chwilę, że nie powinno się spożywać więcej niż raz lub dwa razy w miesiącu.

Tłuszcz

Crabcakes są wysokie w tłuszcze. Są one często wykonane z majonezem, która zawiera dużo tłuszczów nasyconych. Jak cholesterol, tłuszcz nasycony powiązano z rozwojem chorób sercowo-naczyniowych, udaru, a nawet niektóre nowotwory. Chociaż istnieje kilka marek majonezu obecnie sprzedawane jako zawierający oliwę z oliwek, nie daj się zwieść. Może być nieco oleju z oliwek produktu (który zyskuje na popularności ze względu na fakt, że ma nienasycone zamiast nasyconego tłuszczu i dlatego zapobiega i przetwarza niektóre stany spowodowane nasycone tłuszcze), wciąż wiele tłuszczu nasyconego znajdującego się w majonez. Ponadto crabcakes zazwyczaj smażone. To dodaje mnóstwo kalorii na posiłek. Dokonując ciastka krabowe w domu, spróbuj pieczenia zamiast smażenia. Jeśli trzeba smażyć swoje ciastka krabowe, użyć oliwy z oliwek. Chociaż jest to nadal bardzo dużo kalorii, przynajmniej będziesz nienasycone coraz zamiast tłuszczów nasyconych w diecie.

Warzywa

Crabcakes mają zazwyczaj jakieś warzywa, marchew i seler często. Są to ważne uzupełnienie crabcakes z wielu powodów. Warzywa zawierają wiele witamin i minerałów, które są ważne dla dobrego zdrowia. Zawierają one również wiele błonnika, który, jak stwierdzono, są skuteczne w leczeniu i zapobieganiu wielu niebezpiecznych warunkach, w tym chorób układu krążenia oraz raka. Fiber jest dobre dla ludzi, którzy są na diecie, ponieważ jest "masywne", co oznacza, że ​​zajmuje sporo miejsca w żołądku, dzięki czemu czujesz się pełny i zapobiegania przejadania się więcej calorically gęste pokarmy.

Sól

Crabcakes są zazwyczaj ładowane w soli. Podobnie jak tłuszczu i cholesterolu, soli może prowadzić do chorób układu krążenia dodatkowo zaostrzyć. Dokonując ciastka krabowe w domu, staraj się unikać dodatku nadmiar soli w jak największym stopniu. Nadal będzie na tyle w składników, aby te crabcakes smakuje wyśmienicie.