grsail.com

Odzież fitness: Stawianie i motywacja dla kobiet Porady

Otrzymuj centrum Baseline

Istnieje wiele usług dostępnych Fitness Zdrowie w klubach zdrowia. Usługi te mogą być świetnym sposobem, aby dostać "bazowy fitness."

Pierwsze odniesienia dla rzeczy takich jak tkanki tłuszczowej, wytrzymałość i elastyczność może dostarczyć informacji, które można wykorzystać do mierzenia postępu w rutynowych fitness. Może to również pomóc ustalić rozsądne cele fitness. Oto niektóre numery bazowe, które warto rozważyć uzyskanie przed rozpoczęciem lub ponownym vamping program fitness:

 • Ciała procenty tłuszczu: Zazwyczaj odbywa się za pomocą suwmiarki i pomiarów
 • Numery cholesterolu: proste ekran krwi będą wykonywane
 • Ciśnienie krwi: Zrobione przy użyciu mankiet ciśnieniomierza
 • Pomiary elastyczności: badania dla ulec zmianie
 • Pomiar siły: zwykle wykonywane przez nagrywania wyciągów maksymalne
 • Układu sercowo-naczyniowego pomiary wytrzymałościowe: często wykonywane przez poddanie się testowi na bieżni lub rowerze, podczas gdy posiadające funkcje życiowe monitorowane

Większość z tych "testów" może być podawany w klubie zdrowia, więc może chcesz dowiedzieć się o nich przy biurku, jeśli nie można znaleźć żadnej literatury na nich w zakładzie. Rzeczy, takich jak badania cholesterolu i ciśnienia krwi mogą być mierzone przez lekarza, jak również.

Usługi te są czasami oferowane za darmo, a innym razem nie może być opłata za nimi. Niektóre kluby zdrowia będzie oferować specjalne i promocje, gdzie badania są wykonywane bezpłatnie. Wspólnotowe targi zdrowia i pokazy są inne miejsca, które mogą okazać się te testy oferowanych.

Zmierz się zmienić It Up

Wszelkie rutynowych ćwiczeń może się zestarzeć, jeśli odbywa się przez zbyt długi okres czasu. Robi się nudne i że może stracić motywację. Trzymaj swój program świeże, nadal wyzwanie się w różny sposób. Oto kilka Super porady dotyczące motywacji i zmiana rzeczy się trochę:

 • Dowiedz się nowe ćwiczenia. Sprawdź czasopism kobiecych na nowe pomysły i miej oko w klubie zdrowia dla ruchów nie próbowałem wcześniej.
 • Dodać wagi i zrobić mniej powtórzeń na zmianę tempa lub spadek wagi i zrobić dodatkowe zestawy.
 • Wypróbuj nowe zajęcia fitness dla innej atmosferze.
 • Miej oko na nowy sprzęt do ćwiczeń ab lub innych rodzajów narzędzi. Korzystanie nowe rekwizyty mogą kwestionować swoje mięśnie na różne sposoby.
 • Dołącz do "Boot Camp". Niektóre miejsca mają je tylko dla kobiet.
 • Wypróbuj trening interwałowy zmienić rutynę. Błyski ćwiczenia układu krążenia, takich jak jogging () miesza się z treningu siłowego może treningu iść szybciej.
 • Wynoś się z rutyny. Jeśli okaże się, że używasz tych samych maszynach cały czas rozwiązać włączenie nowych. Jeśli zawsze chodzić na bieżni, wypróbować eliptyczny trener. Zmień rzeczy - będziesz zadowolony, że tak!

Tworzenie Fitness Bramki

Dlaczego warto poświęcić czas, aby napisać swoje cele fitness? Ponieważ może to pomóc im osiągnąć. W celu napisania ich, trzeba będzie przemyśleć rzeczy takie jak, jak można osiągnąć swoje cele i to, co jest wystarczającą ilość postępu jest to, że można spodziewać się w czasie. Kompleksowe programy fitness w klubie zdrowia często mają ten składnik, a niektórzy osobistych trenerów zrobić również.

Tak, jak można zacząć? Spróbuj myśleć o końcowym bramki. Być może jest to utrata masy ciała; a nawet jest w stanie przebiec maraton. Potem trochę czasu na opracowanie strategii dojścia do tego, że pracuje z Twojego stylu życia. Postaraj się przedstawić kilka "punktów odniesienia" do bramki tak, że można wytyczyć swoje postępy, jak przejść.

Oceniając swoje postępy po drodze jest kluczową cechą tego typu programu. Jeśli nie spełniają swoich benchmarków cele, konieczne może być ponowne Vamp plan pierwotnie wymyślił. Ponowne dostosowanie celów jest normalną częścią procesu, a pomoże Ci sprawdzić, czy twój program ćwiczeń jest praktyczne.

Możesz zacząć z tylko jeden cel fitness w czasie. Spróbuj zaczyna coś w zarządzaniu i zobaczyć jak to działa. Być może warto wyznaczyć sobie cel na odległość do programu spaceru, albo zacząć robi kilka ćwiczeń ab niższe, aby rozpocząć. Utrzymanie celów mała na początku pomoże Ci nauczyć się proces i budowania zaufania, jak przejść.

Trzymanie się program fitness

Czy masz problemy z trzymanie się programu ćwiczeń? Pierwsze w regularnych rutynowych może być wyzwaniem, ale są pewne sprawdzone rozwiązania w czasie, które pomogą Ci utrzymać motywację i pomóc w realizacji swoich celów fitness. Wybierz jedną z następujących czynności:

 • Zespół górę. Posiadanie "kumpla" może treningu bieżąco dedykowany do rutynowych fitness. Znajdź systemem partnera. Zapytaj siostrę, aby przyłączyć się do centrum odnowy biologicznej z tobą. Wybierz się na spacer ze swoim współmałżonkiem każdego wieczoru po kolacji. Jeśli można współpracować z inną osobą, jesteś mniej prawdopodobne, aby wziąć przepustkę na treningu.
 • Spacer z psem. To może wydawać się trochę szalony w pierwszym, ale dostać się do dobrej rutyny spaceru może nie tylko pomóc w swoje zdrowie, ale twój pies jest zbyt!
 • Spotkać się. Ustaw cel dla pracy w każdym tygodniu, a jeśli go osiągnąć, spotkać się z czymś małym. Możesz spróbować coś takiego zakupu książki lub będzie zobaczyć film. Staraj się, aby nagrodę dla artykułów nieżywnościowych.
 • Ustaw małe, osiągalne cele. Staraj się nie zniechęcać się, próbując iść na całość. Dążyć do powolnego, stałego doskonalenia.
 • Bądź ze sobą szczery. Czy naprawdę działa, kiedy wrócisz do domu z długiego spotkania lub bawi się z dziećmi w parku? Staraj się zaplanować czas przydatności, gdy masz energii.
 • Dołącz do klasy. To może pomóc, aby mieć czas na pracę set out. Wypróbuj coś, co Cię interesuje, za dodatkową motywacją.
 • Wystarczy przejść. Jeśli myślisz o pracy za dużo, możesz porozmawiać sobie z niego.