grsail.com

Odzież fitness: Porady treningowe Women za

Sekret wskazówka, która pomoże kobietom wyrzeźbić chude i sexy ciało

Czesanie zarówno szkolenia układu krążenia i masy ciała zwiększa metabolizm. Większość kobiet mogę znaleźć po prostu zrobić układu krążenia, co jest dobre, ale jeśli naprawdę chcesz turbo za swój metabolizm, co musisz zrobić trening siłowy też. Polecam co najmniej 3 razy w tygodniu. Trening siłowy pomaga ton i wyrzeźbić całe ciało i tworzy więcej masy mięśniowej. Więcej masy mięśniowej masz szybszy metabolizm będzie.

Wykonywanie ćwiczeń Praca dla harmonogramu

Nie maluj się w kąt, jeśli chodzi o planowanie treningów. Sowa noc nie powinny planować 5 rano treningi nie powinny wczesne wykonanie ptaka w nocy. Chociaż istnieje wiele korzyści z ćwiczeń rano, możesz czerpać korzyści z ćwiczeń bez względu na porę dnia, tak zaplanować czas, który pracuje dla Ciebie.

Making większość biur treningi

Treningi biurowe wydają się być stłoczonych w bardzo krótkim okresie czasu. Możesz mieć tylko 45 minut lub godzinę, aby się przebrać, trening i posprzątać, zanim będziesz musiał wrócić do pracy. Dodać większość czasu szef pozwala wykonując trening o wysokiej intensywności w czasie przerwy. Badania pokazują, że wysoka intensywność ćwiczeń powoduje, że organizm do tworzenia więcej hormonu wzrostu (GH). Jedną z zalet jest to, że hormon wzrostu pomaga utrzymać wysoki metabolizm. Wysoka intensywność ćwiczeń jest ważne, ponieważ może pomóc przeciwdziałać naturalny spadek produkcji hormonu wzrostu i wynikający spadek metabolizmu, że kobiety mogą doświadczyć już w wieku 30 lat.

Jak najlepiej korzystać z krótkim treningu Times

Uchylenia codziennie godziny na ćwiczenia cardio, jak jest sugerowane przez USDA, może wydawać się trudne w najlepsze. Zamiast skupiać się na coraz godzinę cardio, spróbuj dopasować się wykonywać trochę w czasie. Na przykład, można rozważyć podjęcie jump rope. Liny Jump są tanie, lekkie, bardzo przenośny i pomijanie może uzyskać tętno w pośpiechu. Jest to świetny sposób, aby uzyskać wysokiej intensywności pracy, gdy masz tylko kilka minut, aby oszczędzić i można skakanka z niemal każdego miejsca. Ponadto, skakanka jest wspaniałym obciążonych ćwiczenia, które wykazują badania, mogą pomóc uniknąć niektórych chorób zwyrodnieniowych, które są plagą kobiet w późniejszym życiu, jak zapalenie stawów i osteoporoza.

Korzystając z Mood-Zwiększenie korzyści z ćwiczeń

Kobiety często razy przejadania się w odpowiedzi na stres psychologiczny, czy jest to zła wiadomość, ciśnienie związane z pracą, nuda, lub poczucie samotności i smutku. Badania wykazały, że ćwiczenia uwalnia endorfiny, która jest substancją chemiczną, która podnosi nastrój i łagodzi stres psychologiczny. Poprzez pracę w godzinach porannych, można skorzystać z nastroju zwiększania korzyści z tych endorfin, aby pomóc utrzymać się z przejedzenia cały dzień. Jest to jeden ze sposobów, możesz pomóc w kontroli przez negatywne emocje, takie jak ćwiczenia zdrowych działalności zamiast oddając w nadmiaru żywności.

Korzystanie kulkowych równowagi w Pracy

Aby utrzymać dobrą postawę i zachować mięśnie tułowia z atrofii, kiedy siedzisz przy biurku przez cały dzień, spróbuj siedzi na kuli równowagi, metody, która jest znana jako aktywnego posiedzeniu. Korzystanie piłkę równowagi pomoże nie tylko stopniowo wzmocnić mięśnie tułowia i spalić kilka dodatkowych kalorii, badania pokazują, że postawa aktywna posiedzenie zachęca jest bardziej ergonomiczne. Oznacza to, siedząc na piłce może zapobiec obciążenie nadgarstka, przedramienia i oczu, które mogą towarzyszyć długie godziny siedzi przy komputerze. Kobiety szczególnie mogą korzystać z ergonomicznej aktywnego posiedzeniu, ponieważ na ogół zaczynają się słabszych mięśni i więzadeł oraz w wyniku często cierpią wyższe stopy ścięgna i inne związane biurowych-urazów nadużywać.