grsail.com

Odzież Fitness: Fitness Porady Sprzęt

Nie być zastraszani korzystać Gym Sprzęt

Jeśli jesteś zbyt onieśmieleni, aby korzystać z niektórych urządzeń w swoim klubie fitness, nie jesteś sam. To wspólne czuć się niezręcznie na siłowni, jeśli nie jesteś zaznajomiony z urządzenia lub na własny świadomy swojego ciała, ale są sposoby na pokonanie tego.

Należy pamiętać, że większość ludzi na siłowni nie wiedzą, jak korzystać z urządzenia prawidłowo, zwłaszcza maszyn treningu siłowego. Porozmawiaj z pracownikiem lub osobistym trenerem na swojej siłowni, i poprosić ich, aby pomóc Ci zapoznać się z wykorzystaniem maszyn i urządzeń. Jeśli wiesz, jak korzystać z urządzenia, poczujesz się mniej onieśmieleni.

Jeśli jesteś świadomym o jak patrzysz podczas pracy, należy pamiętać, że większość ludzi jest zbyt zajęty, koncentrując się na własnych treningów się martwić o to, co robisz. Większość czasu ludzie myślą o sobie, a nie jak wyglądasz. Uruchom trudno na bieżni, mimo że może dostać spocony i czerwony na twarzy, używać tego urządzenia sprawia, że ​​dla dobrej ab treningu pomimo Twoich wypukłości brzucha. Każdy, kto idzie na siłownię stara się w kształt, więc skupić się na swoich własnych celów.

Waga Sprzęt szkoleniowy

Jest dużo sprzętu sportowego do ćwiczeń siłowych na rynku, ale wiele kobiet nie wie jak rozpocząć program treningowy wagi lub, jak wybrać sprzęt treningowy wagi do ich sal gimnastycznych w domu. Zanim wybierzesz swoje uzbrojenie treningu siłowego, zastanowić się, gdzie i kiedy będziesz wykonywać. Trzeba wykroić dogodnym miejsca na treningi fitness, a także zastanowić się, gdzie można przechowywać sprzęt do ćwiczeń w domu, kiedy nie pracuje. Weź również pod uwagę to, co twój trening siłowy będzie koncentrować się na. Będziesz robi trening ab? A może chcesz poćwiczyć swoje ręce i nogi. Po dowiedzieć się, gdzie można przechowywać sprzęt treningowy waga i jaki rodzaj ćwiczeń, które chcesz zrobić, można przejść do pobrania go. Oto pewne podstawy, że może warto to:

 • Resistance Bands: Są to jeden z najlepszych części urządzeń treningu siłowego, ponieważ są one tanie, przenośne i efektywny. Choć są one bardziej ograniczające niż ciężary, są świetne, jeśli jesteś początkującym lub jeśli nie chcesz zajmują dużo miejsca w domu.
 • Hantle i masy ruchome: hantle są bardzo uniwersalne i pozwalają robić wiele różnych ćwiczeń górnych ciała. Strony masy i masy kostki również uniwersalny i może być wykorzystywany jako krążków.
 • Maszyna do ćwiczeń: Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca i pieniędzy, za skuteczność maszyny treningu siłowego. Maszyny mają często wiele sposobów pracy różne grupy mięśni, zapewniając dobry trening dla całego ciała. Maszyna może również pomóc utrzymać wyrównanie i równowagi w ryzach.

Resistance Bands

Istnieją trzy główne korzyści z zakupu pasma oporu dla domowego sprzętu do ćwiczeń:

 • Wszechstronność
 • Przenośność
 • Przystępność

Zespoły oporu są tak lekkie, że można zapakować je w walizce do podróży. tutaj są różne typy zespołów, które są dostępne:

Therabands: Therabands są szerokie, płaskie zespoły, które są wykonane z wytrzymałej gumy lateksowej. Jeżeli jesteś uczulony na lateks, nie rozpaczaj. Niektóre firmy, aby produkt nie-lateksowe. Są one dostępne w różnych kolorach, które wskazują na różnych poziomach oporu.

Odporność rury: rury oporowe są to wąskie pasy, które są w kształcie liny skoku. Mają one wyraźną zaletę, że uchwyt na każdym końcu, co sprawia, że ​​uniwersalne i ergonomiczny. Rury oporowe mogą być stosowane do górnego korpusu, dolnego korpusu i ćwiczeń brzucha. Można również zakupić załączników drzwi, jak również urządzenia, które mogą zabezpieczyć rurę do nieruchomego obiektu, takiego jak biurko lub łóżko. Te narzędzia są doskonałe do wykonywania ćwiczeń górnych ciała.

Botki za kostkę Rury Rury: rury, które są mniejsze są doskonałe do ćwiczenia nóg.

Bosu

Bosu jest jednym z najbardziej błyskotliwych wynalazków sprzęt do ćwiczeń. Słowo "Bosu" oznacza "obie strony w górę." Ten produkt kopułą w kształcie wyglądać połowie piłką stabilności. Może on być użyty po stronie kopuły lub platforma boku. Bosu można wykorzystać do ćwiczeń brzucha, ćwiczenia na nogi, ćwiczenia ciała i górnej elastyczności ćwiczeń. W przeciwieństwie do stabilności, można bezpiecznie wykonywać przysiady i rzuca stojąc na Bosu. Niedawno firma stworzyła mniejszą wersję Bosu, że nadaje się do wykonywania w domu.

Ze względu na swoją wszechstronność, Bosu jest ulubionym produktem szkoleń dla US Ski Team, a także inne sportowe zespoły. W rzeczywistości, Peter Twist, specjalista sportowy klimatyzacji do Vancouver Canucks, opracowała zestaw sześciu filmów Bosu sportowych:

 • Bosu dla piłki nożnej
 • Bosu dla Golf
 • Bosu na lodzie
 • Bosu na Narty / Snowboard
 • Bosu do tenisa
 • Bosu piłkarskie

Bosu mogą być stosowane w połączeniu z masą lub rur ćwiczeń i zespołów. Można również wykonywać ćwiczenia aerobowe, ćwiczenia Pilates i tylne opieki. Strona Bosu oferuje szereg ćwiczeń, które można wykonać na Bosu, a także filmów i innych produktów do zakupu.

Piłki do ćwiczeń

Piłki do ćwiczeń są prawdopodobnie jednym z najbardziej ekonomicznych i przenośnych oraz wszechstronnych form domowego sprzętu do ćwiczeń. Są one również określane jako kulek trwałości, fitballs, kulki równowagi i gymballs. Ceny wahają się od 10 $ 40 dolarów, w zależności od jakości. W droższych kulki mają zwykle odporne na rozerwanie nieruchomości. Wypracowanie na piłce do ćwiczeń wymaga aktywnych głębokie mięśnie tułowia. To sprawia, że ​​doskonale nadaje się do rozwijania równowagi potrzebnej do zwiększenia wydajności sportowej.

Praktycznie każda część ciała może być wykonywane na piłkę; abs, pośladki, nogi i górnej części ciała. Rury oporowe mogą być stosowane w połączeniu z piłką do dodaje wyzwanie. Niektórzy ludzie nawet wykonywać swoje ćwiczenia szkoleniowe wagi na piłkę. Wiele osób siedzieć na piłkę stabilności podczas pracy przy komputerze w celu promowania lepszej postawy wyrównanie. Kulki są nadmuchiwane i deflatable, co oznacza, że ​​można zabrać je ze sobą na wakacje!

Chociaż istnieje wiele rodzajów brzucha sprzęt do ćwiczeń na rynku, nic nie przebije piłkę stabilności aktywizacji mięśni brzucha głębiej, zapewniając w ten sposób lepszą trening na wszystko, co można zrobić na tradycyjnej maszynie.

Od domu do domu Pole: Fitness Dla sportowców ćwiczących rekreacyjnie

Był czas, gdy wyrafinowane urządzenia klimatyzacji sportu było dostępne tylko dla profesjonalnych sportowców. Te dni, jako funkcjonalnego ruchu Training, w którym znajduje metod szkoleniowych ćwiczeń podobnych do tych używanych przez sportowców, staje się poważnym forma ćwiczeń, coraz więcej firm zaczyna dostarczać sprzęt fitness sportowego dla ogółu społeczeństwa. Oto kilka z najbardziej szanowanych firm tego typu:

Monter One: Monter Najpierw http://fitter1.com/ jest pomysłem byłego prędkości Olimpijski Narciarz Louis Stack. On stworzył swój pierwszy instrument, Profitter jako forma rehabilitacji dla kontuzji ACL. Profitter jest podobny do znanego narciarza Edge. Jednakże, jest znacznie tańsza. Dziś Monter pierwsze niesie szeroki wybór równowagi i sportowych narzędzi szkoleniowych.

Lepsze wyniki: http: //www.performbettercom: Wraz z zapewnianiem dobre wartości na sprzęt fitness, lepsze wyniki strona oferuje szereg bezpłatnych artykułów szkoleniowych, a także darmowe filmy online, szkolenia. Umieścili na miesięcznik, a okresowo prowadzić seminaria szkoleniowe w różnych miejscach w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli rozważasz zakup domu sprzęt do ćwiczeń w celu zwiększenia swoich umiejętności sportowych rekreacyjnych, biorą pod uwagę koszt sprzętu, jego wszechstronność i jego trwałość.

Przystępne Pilates Treningi

Chociaż prywatne sesje urządzenia Pilates mogą być bardzo skuteczne, mogą być one niezwykle kosztowne. Oto kilka sposobów, aby uczynić je bardziej przystępne:

 • Podziel sesję z przyjacielem: zastrzeżenie: to działa tylko, jeśli są na podobnym poziomie.
 • Spójrz na zajęcia reformatora grupy: Wiele studio pilates lub klubów sportowych zostały dodane mniejsze reformatorów, które mogą być wykorzystywane do zajęć do dziesięciu osób. Zajęcia te kosztują znacznie mniej niż prywatnych sesji. Uwaga: jeśli masz konkretne szkody, sesja może nie dotyczyć grupy Twoich indywidualnych potrzeb.
 • Pracuj z instruktorem ucznia: Wiele studia Pilates mieć ucznia, który jest ktoś w procesie uzyskiwania ich certyfikacji. Sesje z praktykant może być tańszy. Koncepcja jest podobna do tego, co wiele salonów fryzjerskich zrobić z ich uczestników. Zastrzeżenie: Biegła znajomość może być na chybił trafił. Jednakże, ponieważ instruktor jest w fazie uczenia się, nie krępuj się wyrazić opinię, jeśli jesteś niezadowolony z ich metod szkoleniowych.
 • Uzyskać ubezpieczenie obejmujące sesje: Niektóre plany na ubezpieczenie zdrowotne obejmuje "wellness".
 • Zastanów treningi domu Pilates: Jeśli i tylko wtedy, gdy masz osiągnąć biegłość w technice Pilates, można rozważyć zakup sprzętu Pilates do użytku domowego. Jednak przed inwestować żadnych pieniędzy, za to pytanie: Czy można być zmotywowani, aby wykonać ćwiczenia w domu, czy będzie kolej Sprzęt Pilates w drogim płaszczu rack? Jeśli czujesz, że możesz być dedykowane do wyposażenia domu Pilates treningu, oto kilka renomowanych firm, które produkują sprzęt Pilates do użytku domowego: Zrównoważony ciała, Stott Pilates

Oprócz sprzętu Pilates dla użytku domowego, Stott Pilates czyni również wiele znakomitych filmów Pilates ćwiczeń. Jeśli nie ma miejsca i / lub pieniądze na zakup reformatora startowej, można użyć zespół i piłkę stabilności do wykonywania ćwiczeń Pilates w domu.

Mix Up treningi z czymś nowym

Jednym z najlepszych sposobów przełamywania z koleiny treningu jest, aby spróbować czegoś, czego nie robiłem. Jako dodatkowy bonus, zmieniając swój plan treningowy co jakiś czas sprawia, że ​​jesteś sprawniejszy i silniejszy od pracy różne grupy mięśni.

Na przykład, jeśli nie próbowałem ćwiczeń Pilates, znaleźć zajęcia dla początkujących i sprawdzić je. Niektóre ćwiczenia Pilates Pilates używać sprzęt fitness w specjalistycznej instalacji studio. Jednak wiele siłownie oferują Pilates mat oparte, które są podobne do zajęcia jogi w swoim naciskiem na budowanie siły ciała rdzenia i równowagę, a rozciąganie i wydłużenie mięśni, aby pomóc Ci dłużej, szczuplejsza sylwetka.

Total Gym Strona główna Sprzęt fitness

Total Gym jest dynamiczny system krążek ustawić na pochyłej płycie schodzenia. Ćwiczenia mogą być wykonane zarówno z pozycji nachylenia lub spadek. Maszyny mają różne poziomy oporności na kalibrowanym, które stanowią część masy ciała użytkownika. System krążków umożliwia wykonywanie ćwiczeń w trzech płaszczyznach ruchu, bez żadnych ograniczeń w zakresie ruchu. To czyni go idealnym dla klimatyzacji sportowych. Na stronie internetowej Total Gym posiada bibliotekę ćwiczeń obejmująca ponad 100 ćwiczeń. Za dodatkową miesięczną opłatą możesz zdecydować się przyłączyć totalgym.com i odbierać dostosowany plan treningu.

Jeden z najbardziej unikalnych cech Total Gym jest możliwość zakupu Pilates zestaw akcesoriów. W odróżnieniu od tradycyjnych Pilates reformator, ćwiczenia pilates na Total Gym może odbywać się albo na pozycji nachylenia lub spadek. Szkolenie Pilates skupia się na klimatyzacji rdzenia i postawy wyrównania. Rozwija jednocześnie wytrzymałość i elastyczność. Wielu zawodowych sportowców i tancerzy zapalonych entuzjastów Pilates.

Sprzęt do podstawowej

Być może twój trening ab staje trochę mdłe. Należy urozmaicić go poprzez dodanie nowych urządzeń do rdzenia-wzmocnienie rutyny. Stabilny rdzeń pomoże swoją postawę, że będziesz wyglądać chude i poprawić ogólny stan zdrowia. Oto niektóre urządzenia można znaleźć w każdym sklepie sprzęt fitness komercyjnych, które uczynią Twoje podstawowe treningi bardziej skuteczne, dodając element równowagi do treningu:

 • Stabilność Balls: Użyj piłki do ćwiczeń wyzwanie siłę swoich mięśni brzucha i pomóc w stabilizacji.
 • Płyty falowe: Płyty te pomagają równowagę i koordynację
 • Walce piankowe: Możesz używać rolki z pianki, aby zwiększyć świadomość ciała i elastyczność
 • Mat Treningi: Użyj matę robić ćwiczenia jogi i pilates. Te ruchy pomoże Ci się zrelaksować i centrum siebie.

Strona główna Sprzęt fitness

Jest wiele rzeczy do rozważenia przy zakupie sprzętu do ćwiczeń w domu w swoim pokoju treningu. Rozważyć swoje cele fitness i zobowiązania są przed podjęciem decyzji, jaki sprzęt kupić. Jeśli chcesz kompletny system domowej siłownia aerobik sprzęt do ćwiczeń to, obejmują urządzenia aerobowe, takie jak bieżnie, wioślarze i rowery stacjonarne. Oto kilka sposobów, aby skonfigurować swój sprzęt treningowy waga:

 • Połącz podstawowy, przenośny sprzęt do bezproblemowa domowej siłowni. Obejmują podstawy, takie jak piłki lekarskie, zespoły oporu, ciężarki, hantle i maty do ćwiczeń ab z. To jest wielki, jeśli dopiero zaczynasz z treningu siłowego, ponieważ sprzęt jest drogi.
 • Jeśli chcesz, aby pakiet szkoleń wagi w jednej, przejdź do maszyny, która obejmuje nachyloną ławki, regulowaną wysokość i przesuwne platformy bezpieczeństwa, który wykorzystuje swoją masę ciała w celu zwiększenia odporności.
 • Jednym z bardziej popularnych stylów domu siłowni korzysta z kabli i koła pasowego system z ułożonych ciężarów. Przesuń kołek, aby wybrać wagę chcesz podnieść.
 • Ławka z hantlami to kolejny stosunkowo tania alternatywa do zakupu duży zestaw do siłowni. Fit okrągłe końcowych ciężarów na rozszerzeniach sztangą.

Rabat Sprzęt fitness

Jeśli kiedykolwiek chciał kupić sprzęt fitness, wiesz, jak drogie może być. Nowa bieżnia może kosztować tysiące dolarów. Na szczęście, istnieje wiele miejsc, które oferują sprzęt fitness dyskontowej. Po pierwsze, sprawdź w sekcji "Na sprzedaż" na Craigslist.com. Często można znaleźć ludzi, którzy szukają sprzedać swój stary sprzęt fitness, czy są chętni do handlu sprzęt fitness. Możesz też sprawdzić w serwisie eBay na aukcji sprzętu treningu.

Sprawdź używany sprzęt fitness online, jak usedgyequipment.com lub fitnessrush.com. Strony te mają zwykle szeroki handlowy sprzęt siłownia dostępne do sprzedaży, z urządzeń do ćwiczeń ab sprzętu do ćwiczeń Pilates. Możesz również sprawdzić sklepów w Twojej okolicy, które oferują zniżki lub używany sprzęt, takie jak Play It Again Sports, który ma miejsc w całym kraju.

Bądź ostrożny, gdy zakup sprzętu

Sprzęt Fitness to duża inwestycja, więc naturalnie chcesz się upewnić, masz za co płacisz. Jeśli czytać między wierszami, że nie będzie się oszukany przez ScuMmy firm, które starają się sprzedać ab sprzęt treningowy, który pozwoli Ci sześciopak w dwa tygodnie lub diet pill, że będzie można spaść trzy rozmiary sukienka w jednym miesiącu. Oto niektóre z rad Federalna Komisja Handlu ma do zaoferowania konsumentom, którzy kupują sprzęt treningowy:

 • Bądź sceptyczny reklam, które twierdzą, że pomaga stracić znaczną ilość masy w krótkim czasie. To jest niemożliwe, aby schudnąć bezpiecznie w ciągu kilku dni lub nawet tygodni.
 • Nie wierzę, roszczeń, które mówią, że element wyposażenia siłowni zajmie niewiele do wysiłku. Można korzystać tylko z ćwiczeń, jeśli rzeczywiście korzystali.
 • Wątpliwości, przed i po zdjęciach z "klientów". Te zdjęcia są zazwyczaj zmieniany lub wyniki nie mogą być typowe.
 • Przeczytać drobnym drukiem!
 • Rozważ wszystkie opłaty związane z zakupem przedmiotu. Te "trzy łatwe płatności tylko 19,99 dolarów" zwiększa się szybko, gdy przyczepność na koszty dostawy, podatku od sprzedaży i dostawy oraz opłat ustalonych-up.
 • Upewnij się, że pozycja ma gwarancji i polityki powrócić.
 • Upewnij się, że firma zakupie przedmiotów z ma obsługi klienta i centrum pomocy technicznej.

Sprzęt aerobowy

Aerobik sprzęt fitness może być świetna inwestycja, jeśli jesteś chory płaci miesięczne członkostwo w klubie fitness. Możesz pracować w zaciszu własnego domu, bez zakłóceń i będzie wyeliminować dojazdy do siłowni. Niestety, nie będzie w stanie uzyskać zniżki centra duża siłownia uzyskać kupując komercyjny sprzęt fitness, więc dokładnie rozważyć, jaki sprzęt będzie faktycznie używać w domu.

Maszyny takie jak bieżnie i eliptyczne trenerów może być tysiące dolarów, więc upewnij się kupić kawałki można zobowiązać się do użycia. Nie iść i kupić bieżnię, schodów stepper i rower stacjonarny, czy wszystkie Twoje kiedykolwiek używać na siłowni jest eliptyczne. W przypadku zakupu sprzętu Pilates treningu, ale nigdy nie miały udział w zajęciach pilates, może się okazać, że nie podoba mi się to i trać pieniędzy. Zamiast kupić kawałki domowego sprzętu fitness jednym na raz.

Rabat Sprzęt fitness

Był kiedyś czas, kiedy to było praktycznie niemożliwe, aby znaleźć dyskontowej sprzęt fitness. Następnie, wraz przyszedł internet i wszystko się zmieniło. Te dni, nikt nie powinien płacić pełną cenę sprzętu fitness w domu. Oto kilka miejsc, aby znaleźć zniżki.

Ebay.com: Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że eBay nie jest tylko dla oferentów. Niektóre z sprzedających rzeczywiście oferują "kup teraz" opcja, która jest wciąż tańsze niż to, co można znaleźć w sklepie. Opinie są wymienione dla każdego sprzedawcy, więc możesz być pewien, że masz do czynienia z uczciwym biznesie.

Sissel-Online: Sissel Online to niesamowite miejsce, które sprzedaje różne zespoły, piłka piasku innych rodzajów sprzętu do ćwiczeń. Witryna posiada unikalną bibliotekę ćwiczeń, który pozwala zapisać ćwiczenia w swoim folderze ćwiczeń.

Centrum Hurtowym: Jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem dużych sztuk sprzętu do ćwiczeń, fitness Hurtownie jest doskonałym źródłem do znalezienia zniżki rury, taśmy, piłki stabilności, Bosu, itp Pamiętaj, aby dostać się na ich listy, tak, że można otrzymywać e-maile o ich miesięcznej sprzedaży.

Cardio Sprzęt fitness do użytku domowego.

Zakup maszyny eliptyczne, rowery lub stairmasters do użytku domowego może być kosztownym przedsięwzięciem. Na szczęście, istnieją pewne koszty, niższe alternatywy, które są w rzeczywistości dużo zabawy! Oto niektóre:

Miejskie Rebounders: Chociaż wielu zawodowych sportowców i miłośników aerobik trenować na trampolinach, problemy przestrzenne i bezpieczeństwa podawania ich wątpliwa do użytku domowego. Jeśli lubisz skakać szkolenia, ale kolana nie wytrzymują twardych powierzchni wykorzystywanych w tradycyjnych Plyometrics, możesz rozważyć Urban zbierający.

Miejskie zbiórkach obejmuje skoki tylko kilka centymetrów od powierzchni. Istnieje silny nacisk na fazę lądowania ruchu. To jest bardzo ważne dla sportowców, ponieważ właściwa technika lądowania może zapobiec urazom. Firma produkuje mniejszy model rebounder do użytku domowego. Oprócz układu sercowo naczyniowego szkolenia, istnieje kilka interesujących brzucha i górnej części ciała plyometric ćwiczeń, które mogą być wykonywane na rebounder. Górna odporność organizmu można także dodawać za pomocą jednego staw piasku wag. Sport Szczególne Miejskie zbiórkach wideo wyposażony ruchy, które symulują różne sporty.

Krok Aerobik: Wiele firm produkuje mniejszą wersję kroku tlenowej. Upewnij się, że masz kilka filmów kroku, nie musisz się nudzić.