grsail.com

Odzież dla dzieci w wiktoriańskim

Odzież dla dzieci w wiktoriańskim


Rodzice zainteresowani eleganckiej odzieży mogą znaleźć pewne odwołania w wiktoriańskiej ubrania dla dzieci. Czy robisz zakupy na sukienkę lub prostego akcesorium, wiktoriańskim ubrania jest piękne i ponadczasowe.

Wiktoriańskie Znaki towarowe Odzież

Wiktoriańskim ubrania na pewno jest nieco nadmierne w jego ornamentacji. Stało się tak z kilku powodów, w tym wynalazku maszyny do szycia i zdolność do barwienia dowolnych materiałów lepiej. Te dwie możliwości stworzył nowy nacisk na odzieży i zdobienie odzieży. Jasne kolory były popularne w odzieży damskiej, oraz wszelkiego rodzaju koronki, wstążki, warkocze i przyciski zostały uszyte na odzież dla dzieci, aby to atrakcyjne.

Odzież dla dzieci w wiktoriańskim

Odzież dla dzieci w epoce wiktoriańskiej ewoluowały w wielu podobnych metod do dorosłych ubrania. Ornamenty był bardzo widoczny na wszystkich odzieży dla dziewcząt i kobiet, chłopców i odzież była bardziej zdobione, niż było wcześniej.

Odzież dla dziewczyn wiktoriańskim

Dziewczyny ubranie składało się z sukienki, pinafores, halki i pantalony. Ponadto dodano kilka akcesoriów, szczególnie w miesiącach zimowych. Odzież została kolorowych i przekładane na wiele białych bielizny. Sukienki dla dziewczynek przyszedł do nieco poniżej kolana, a jak dziewczyna dorastała, spódnica powoli stawały się coraz dłuższe. W wieku 17 lat, jej spódnica była na całej długości. W większości innych sposobów, Odzież damska przypominał odzież damską. Wiele falbany i koronki zostały wykorzystane, a nawet młode dziewczyny nosiły halki, że zebrane w plecy.

Pinafores przechowywane sukienki przed zabrudzeniem i akcesoria zimnej pogody nie były po prostu zachować ciepłe dzieci! Nauszniki futrzane akcesoria są charakterystycznym dla epoki, obok krótkie peleryny, które trzymane ramiona ciepłe. Dziewczęta nosiły również kapelusze; na notatki mody, większość dziewczyn miała grzywka zerkając spod kapeluszy w tej epoce.

Wiktoriański Odzież dla chłopców

Dziecięca odzież nie była tak bardzo zdobione jako odzieży damskiej, a kolory były znacznie bardziej wyciszony: granat, szarości, brązy i naturalne tkaniny na koszule. Odzież dla chłopców nie mieć przy sobie ornamentykę: przyciski, które były duże i błyszczące, a także trochę zdobienie na rękawach mankietu, szczególnie na bardziej formalne niż kurtki kurtki codziennego zużycia. Jak młode dziewczyny wiktoriańskiej, wiktoriańskie chłopcy nosili krótkie spodnie w wieku od 09:55. Od urodzenia do piątego roku życia, chłopcy nosili sukienki, a następnie studia na spodnie, które pojawiły się tuż poniżej kolana. Te spodnie miał przycisku na boku pasa. Ostatecznie, przyciski boczne zostały zastąpione przez przednie przyciski i szelki i spodnie stały się dłuższe, znak dorastania. Oprócz różnicy w spodniach, wiktoriańskim ubrania chłopców bardzo przypominał dorosłych mężczyzn.

Odzież zakupu wiktoriańskich dzieci

Ubrania dla dzieci wiktoriańskim można znaleźć na kilku butików internetowych, które specjalizują się w zabytkowych elementów odzieży. Na przykład, Victorian Elegance oferuje niewielką kolekcję sukienek i płaszczy chrztu, jak również kilka akcesoriów. Choć wybór jest mały, elementy oddychać stylu epoki wiktoriańskiej, a są prawdziwymi antykami ze świata mody.

Archiwalne Textile oferuje imponujący wybór ubrań i akcesoriów z epoki wiktoriańskiej, a także kilka innych. Bądź przygotowany na stromych ceny, ale dla kupujących szuka autentyczne i naprawdę piękne przedmioty z epoki, ten butikowy ma wiele do zaoferowania. Wybór waha się od rękawiczki bez palców i parasolami koronki do peleryny pełnometrażowych i pięknie zdobionych sukien ślubnych.

Dokonywanie Victorian Odzież

Jeśli chcesz stworzyć sukienkę zwyczaj dziewczyny w stylu wiktoriańskim na specjalne okazje, w szkolnej sztuce, lub kostium Halloween, z maszyny do szycia i odrobinie kreatywności, możesz być na swój sposób. Wystarczy pamiętać, aby umieścić wiele koronki i ozdoby do projektu i powinna wyjść patrząc nieco autentyczne.