grsail.com

Odkryty Świeca Lampion

Odkryty Świeca Lampion


Inwestowanie w zewnętrznych latarnie świec pozwala dodać miękkie świecące światło i dekoracyjne touch do zewnętrznych obszarów. Ponieważ istnieje wiele możliwości wyboru, że z pewnością będzie coś, co pasuje do stylu swojego domu i swoich potrzeb.

Wiszące latarnie

Wiszące latarnie pozwalają mieć oświetlenie z góry. Latarnie zawieszki mogą być przenoszone z miejsca na miejsce, a żyrandole zazwyczaj pobyt w jednym miejscu.

Zawieszki

Wisiorek latarnie są łatwo przenoszone z jednego obszaru swojego trawnika, ogród lub patio do drugiego. Zainstaluj haki na zewnątrz domu lub pokładu do zawieszenia, lub powiesić je z hakiem pasterza w ogrodzie. Latarnie mogą być również zawieszone na drzewach, ale pamiętaj, aby korzystać z oświetlenia LED tylko dla uniknięcia zagrożenia pożarowego.

Wisiorek lampiony wiszące są bardzo przystępne i może kosztować od 10 50 do ponad $, w zależności od wielkości i stylu wolisz. Dekoracyjne wzory na zawieszki pozwalają wybrać idealny projekt na sezon, wakacje lub domowym wystroju. Zaledwie kilka opcji wisiorek latarnia obejmują:

Odkryty Świeca Lampion

 • Odkryty schowek Candle Lantern: Są to eleganckie i nowoczesne latarnie szklane z minimalnym stylizacji, dzięki czemu są idealne na każdą imprezę plenerową.
 • Witraż Art 3D Shape Rzeźba Gwiazda Wiszące Candle Lantern: Kreatywna stylistyka sprawia, że ​​ten piękny projekt gwiazda wyróżnia się w każdej dziedzinie.
 • Fiesta Oświetlenie Tealight wiszące latarnie: Te kolorowe lampiony wiszące powinny być chronione, więc należy powiesić je pod parasolem lub zadaszonym patio.

Latarnie wisiorek zazwyczaj korzystają lekkie herbaty lub świece wotywne. Ze względu na ich niewielki rozmiar, może być konieczne, aby mieć kilka świeci w czasie, w celu uzyskania odpowiedniego oświetlenia.

Żyrandole

Żyrandole dodać elegancji do każdego miejsca na zewnątrz salonu. Oni zazwyczaj korzystają filaru świece, chociaż niektóre mogą również korzystać stożkowe świece. Piękne oświetlenie z zewnątrz jest żyrandol świeca piękne, ale muszą być odpowiednio zabezpieczone od góry, co czyni je można tylko na zadaszonym patio. Żyrandole Outdoor wydają się być droższe niż ich odpowiedniki wiszące wisiorek, biegają 100 dolarów znaku i powyżej. Czarne na rozkwitać szczegóły spandreli Hearth Candelabra dodaje dekoracyjny akcent, który pasuje praktycznie każdy system wystrój.

Wolnostojący Latarnie

Wolnostojące latarnie nie muszą być zawieszony. Zamiast tego, mogą być one umieszczone w dowolnym miejscu w płaską powierzchnię.

Stołowe Latarnie

Odkryty Świeca Lampion

Podobny do latarni wiszących, latarnie stołowe są łatwo przenoszone z jednego obszaru do drugiego i są w różnych opcji dekoracyjnych. W przeciwieństwie wiszące lampiony wiszące, nie mają być zawieszone (choć mogą nadal mieć haka na górze), i może mieć trwałych dolny, z lub bez stopki do. Ich koszt jest niedrogi, w tym samym zakresie jak latarnie wisiorek - około 10 dolarów do 50 dolarów, w zależności od rozmiaru, stylu i materiału.

Wybór latarni stołowych obejmują:

 • Eden odkryty Osaka Tabela lub Ścieżka Lantern: Kombajny latarnię wiszące zawieszane o mocnej podstawie i można je przenieść z blatem do stołowe bez zamieszania.
 • H. Potter Giełda Nine Inch Flower Ball Lantern: Unikalna konstrukcja kwiat na zewnątrz tej kuli na stole latarni tworzy Żartobliwe spojrzenie na każdym stole.

Napisz Latarnie

Mogą one być wykorzystane do linii obwód ogród, basen basen lub chodnik. Wyglądają również miło flankująca pokład lub patio. Używaj ich, kiedy chcesz czuć miasta-jak dodać do strefy. Wybierz z opcji, takich jak te:

 • Eden odkryty Jamestown post Lantern: Jest to elegancki i latarnia, która po podstawowym będzie wyglądać dobrze w dowolnym miejscu.
 • Patio Living Concepts Brąz Vesta Citronella Płomień Patio Lantern: Dodaj trochę dekoracyjny talent do stoczni z tej świecy cytronellowego postu.
 • Stożkowe świeczniki kolumn: Nowoczesna stylistyka sprawia, że ​​te kolumny w kształcie piramid, idealne na współczesnej patio.

Generalnie, wolnostojące latarnie są większe i cięższe niż ich odpowiedniki mniejsze blatem lub wiszące, więc kosztować więcej - często $ 100 lub więcej.

Figurki Latarnie

Odkryty Świeca Lampion

Dekoracje ogrodowe czasem to świece. Są to zazwyczaj małe figurki zwierząt, takich jak żaby, smoki, i motyli z elementu świec w nich. Mogą być umieszczone na krawędzi łóżka uniesionym ogrodzie, w pobliżu szlaku odskocznią lub etap, więc mogą być postrzegane. Zaledwie kilka opcje:

 • SPI główna Niedźwiedź Z Lantern: Ten przyjazny miś czeka na swoich przyjaciół!
 • SPI główna Walking Frog Lantern: fantazyjną głowy żaby domu z latarnią na jego biegun.

Małe figurki kosztują znacznie mniej niż duże, więc wahać się w dowolnym miejscu od 15 100 USD do ponad $.

Latarnie funkcjonalne

Funkcjonalne zewnątrz latarnie świec zaoferować nabywcom dodatkowe korzyści oprócz blasku i atmosferę świecy. Na przykład, niektóre są przeznaczone do odpychania błędów. A latarnie kilka świec funkcjonalne obejmują:

 • UCO Candle Lantern oraz diody LED: Pobierz latarkę i latarnię świec w jednym z tego funkcjonalnego wyboru.
 • Patio Living Concepts Islander Citronella Płomień Plantator Lantern: Pobierz potrójną funkcję z jednego produktu. Ta latarnia odstrasza owady, ma Sadzarka dla kwiatów u podstawy, a wydziela płomień na oświetlenie.

Koszt tych latarnie będą się znacznie różnić, w zależności od ich wielkości, stylu i przeznaczeniem.

Odkryty Lantern bezpieczeństwa

Pomimo ich piękna, świeca latarnie mogą być niebezpieczne, jeśli niewłaściwie stosowany. Poniższe porady dotyczące bezpieczeństwa, aby uzyskać jak najwięcej przyjemności z latarni przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka:

Odkryty Świeca Lampion

 • Należy używać tylko odpowiednie rozmiary świec w każdym latarnią.
 • Zamontować świece bezpiecznie w bazie latarni. Niektóre modele mogą mieć studnię lub skok do świecy, podczas gdy inne mogą wymagać, piasek lub inny materiał używany do utrzymania świecę stabilny.
 • Hang latarnie bezpieczną odległość od liści, parasol tkaniny i inne materiały potencjalnie palnej.
 • Upewnij się, że zanieczyszczenia nie może wiać do latarni w każdej chwili.
 • Latarnie nadają się tylko do oświetlenia i nie powinny być wykorzystywane do marshmallows tosty, światła fajerwerków i innych działań potencjalnie niebezpiecznych.
 • Latarnie powinny być bezpiecznie z odpowiednimi wisiały haki, aby zminimalizować ryzyko przewrócenia lub upadku.
 • Ostrożnie obchodzić oświetlonych latarniami - metalowe lub ramka szkło może być bardzo gorąca.
 • Po użyciu, zdjąć lampiony i świece, żeby nie stwarzać zagrożenia dla ptaków i zwierząt.
 • Przechowywać zapalili znicze w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych przez cały czas.
 • Nie należy pozostawiać bez nadzoru płonące lampiony.

Jeśli czujesz ogień zagrożenia są zbyt duże, poszukaj latarni LED lub bezpłomieniowe świec dla danego obszaru na zewnątrz.

Oświetlenie zewnętrzne z Świece

Planowanie systemu oświetlenia zewnętrznego ze świecami pozwala wybrać najlepsze style i opcje dla Twojego domu. Mieszać i łączyć różne rodzaje zewnętrznych latarnie świec wymyślić najlepszy projekt dla Twojej przestrzeni.