grsail.com

Od poczęcia do urodzenia: Życie Rozkłada

Od poczęcia do urodzenia: Życie Rozkłada

Wyjątkowy prezent dla mama-to-be

Od poczęcia do urodzenia: Życie Rozkłada sprawia wielki dar dla matki oczekującej. Chociaż istnieje wiele książek, które zapewniają szczegółowe wyjaśnienie zmian ciało kobiety przechodzi przez w czasie ciąży, ten innowacyjny zasób daje mama-to-be obrazkami spojrzenie na cud rozwoju płodu.

W od poczęcia do urodzenia: życie rozwija, czytelnicy Bliższe spojrzenie na ludzkich embrionach wielkości orzeszka. Jak można przerzucać strony, zobaczysz, jak małe komórki przekształcają się w rozpoznawalnym dziecka. Te obrazy 3D zapewniają wgląd w pierwszych ruchów rąk i nóg, oznaczenie płci i wyglądu koloru oczu dziecka. W rzeczywistości, wielu czytelników powiedzieć, książka ta jest zagwarantowana, aby dać Ci newfound szacunek dla potęgi ludzkiego ciała.

Stworzenie od poczęcia do urodzenia: Życie Rozkłada

Kiedy po raz pierwszy odebrać kopię od poczęcia do urodzenia: życie rozwija, to tylko naturalne, zastanawiam się, jak te niezwykle szczegółowe obrazy zostały stworzone.

Technicznie, obrazy w książce nie są fotografie. Są wizualizacje komputerowe stworzone przy użyciu oprogramowanie opracowane przez samego Aleksandra Tsiaras. Jednak wielka starannością w celu zapewnienia dokładności naukowej. Posiadane przez embrionalne okazów Muzeum Narodowego Zdrowia stanowiły podstawę materiału do książki. Medycyna Płodność i położnictwo, pod warunkiem również naukowcy zaawansowanych technologicznie skany zarodków i płodów w łonie.

Korzystanie z książki, aby wyjaśnić Poród na starsze rodzeństwo

Choć od poczęcia do urodzenia: Życie Rozkłada staje się popularnym baby shower prezent, ta książka jest również użytecznym narzędziem nauczania dla dzieci, którzy są zainteresowani w rozwoju nowego dziecka brata lub siostry. Dzieci mogą usiąść z rodzicami do obejrzenia zdjęć i omówić, co nauczyłem.

Więcej o Alexander Tsiaras

Autor od poczęcia do urodzenia: Życie Rozkłada Alexander Tsiaras, jest fotoreporterem z ponad 20 lat doświadczenia połączenie sztuki, technologii, projektowania i fotoreportażu. Jego prace pojawiły się w New York Times Magazine, Smithsonian, Discover, życia i GEO.

Obecnie Alexander Tsiaras jest prezesem Anatomiczny Travelogue, Inc.-firmy poświęconej wykorzystaniem najnowszych technologii do produkcji programów telewizyjnych, książek, eksponaty muzealne i media interaktywne wyposażone szczegółowych obrazów ludzkiego ciała.

Oprócz od poczęcia do urodzenia: Życie rozwija, Aleksander Tsiaras wyprodukowała następujące książki:

• Architektura i wzornictwo mężczyzny i kobiety: The Marvel ludzkiego ciała, Revealed

• InVision Przewodnik Zdrowego Serca

• InVision Przewodnik Zdrowia Seksualnego

• Voyage ciała: Trójwymiarowy Tour Real Human Body