grsail.com

Ochrona ubezpieczeniowa hipoteczny: The Process Porady Life Insurance aplikacji hipoteczny

Nazywanie właściciela o ubezpieczeniach na życie planu hipoteczny

Zaciągnięcie kredytu hipotecznego plan ubezpieczeń na życie nie musi być indywidualnie sprawa. W rzeczywistości, można mieć jedna osoba jest właścicielem Mortgage Insurance Plan na życie, inna osoba ubezpieczona jest od hipotecznych Insurance Plan życia, a kolejna osoba płaci za Mortgage Insurance Plan na życie. Jeśli zdecydujesz się na kogoś innego właścicielem kredytu ubezpieczenie na życie plan, jest kilka ważnych rzeczy, o których musisz pamiętać.

  • Właściciel rządzi: właściciel hipoteczny Życia Insurance Plan jest jedynym, który może wprowadzić zmiany do beneficjentów Mortgage Insurance Plan na życie. Jeśli zdecydujesz się na współmałżonka właścicielem Plan Życia Mortgage Insurance, że jesteś ubezpieczona zgodnie, będziesz miał nic do powiedzenia w nazewnictwie beneficjentów i bez możliwości ich zmiany.
  • Nie można ich zdjąć: Nie można usunąć właściciela polisy. Jeśli twój małżonek posiada swoją politykę i wziąć rozwód, a następnie on lub ona będzie jeszcze ostateczny głos w swoich beneficjentów. Możesz złożyć formularz przypisania polityki do usuwania właściciela od polityki, ale muszą zgodzić i podpisać się na formularzu.

Hipoteka Life Insurance Premium ocena

Jeśli twoje zdrowie, hobby, lub zachowania mają prowadzić ubezpieczycieli zdecydować, czy Zasięg Ubezpieczeń na Życie hipoteczny powinien być droższy od standardowej stawki, to mogą dodać dodatkową składkę do polityki na wiele różnych sposobów. Oto kilka przykładów wzrosła struktur taryfowych:

  • Ocena Tabela: Gdy oceń tabeli ubezpieczycieli kredytu Life Insurance Coverage, oznacza to, że za dodatkowy procent składki i dodać go do swojej polityki.
  • Mieszkanie dodatkowa premia: ekstra premii płaskim dodany do hipoteczny Life Insurance Coverage jest po prostu płaskie ilość pieniędzy, która jest pobierana oprócz standardowej stawki.
  • Mieszkanie tymczasowe dodatkowe: Jeśli uczestniczy w czymś ryzykownym, że odbywa się tylko na czas określony (jak pływające lekcji), może być pobierana dodatkowa opłata tymczasowy na Hipotecznej Life Insurance Coverage. Opłata ta będzie zasadniczo zostać usunięte w określonym terminie, który spełnia do końca swojej niebezpiecznym przedsięwzięciu.

Wiązanie kosztów kredytów hipotecznych Ubezpieczenie na życie

Kiedy oceny polityki przez Mortgage Koszt ubezpieczenia na życie, ważne jest, aby wziąć pod uwagę ogólną kwotę jesteś wydatków na polisy ubezpieczeniowe. Gdy to zrobisz, możesz zdecydować, czy są jakieś polisy ubezpieczeniowe, które mogą być wiązane, aby zaoszczędzić pieniądze.

Na przykład, jeśli ty i twój małżonek, każdy Planowanie na zakup polisy ubezpieczeniowej na życie hipotecznych, a następnie całkowite koszty hipoteczny Życie ubezpieczeniowe będą znacznie wyższe niż byłyby, jeśli po prostu nabyć jedną zasadę i dodał do niej jeźdźca małżonka. Ponadto, jeśli planują zakup regularnych polis ubezpieczeniowych dla każdego z dzieci, należy rozważyć łączenie się tych zasad do własnej polisy ubezpieczeniowej na życie hipotecznych przez jeźdźców dzieci. W ten sposób, twój koszt hipoteczny Ubezpieczenia na życie i całkowite koszty ubezpieczenia zostaną zredukowane, co sprawi, że będziesz w stanie zapłacić za to zasięg również w przyszłości.

Ograniczenie ofertę Premium Ubezpieczeń na Życie hipoteczny

Jeżeli nie masz jeszcze polisę ubezpieczeniową na życie i są zaniepokojeni potencjalnym hipotecznych Life Insurance Premium, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć składki masz podane. To nie może być gwarantowane sposoby na zmniejszenie kredytu Life Insurance Premium cytat, ale mogą pomóc.

  1. Schudnąć: Jeszcze tylko kilka funtów może umieścić w klasie niższej stawki dla kredytów hipotecznych Life Insurance Premium. Rozpocznij ćwiczenie i jedzenie zdrowsze i może się okazać, że to robi dużą różnicę w dolnej linii.
  2. Przestań przekroczenie prędkości: Jeśli masz historię coraz mandaty za przekroczenie prędkości, może nie być w stanie usunąć, że z ewidencji, ale można zatrzymać się nowe bilety. Upewniając się, że jest przyzwoity czas od ostatniego biletu pędzącego i aplikacji ubezpieczeniowej może pomóc uzyskać niższą hipoteczny Life Insurance Premium.
  3. Rzucić palenie: Większość firm ubezpieczeniowych chcą wiedzieć, czy masz wędzone w ciągu ostatnich dwóch lat. Choć tak naprawdę nie można uzyskać niższą składkę, chyba że byłeś wolny od dymu tytoniowego przez dwóch lub więcej lat, można powiedzieć lekarzowi po zamknięciu i poprosić go, aby zapisywać, że na wykresie. Kiedy w końcu dotrzeć dwa lata wolne od palenia, możesz zwrócić się do lekarza, aby wysłać list do ubezpieczyciela z prośbą o skorygowanej ceny.

Zgłoś pojazd silnikowy

Istnieje wiele różnych czynników behawioralnych, że ubezpieczyciele muszą wziąć pod uwagę przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny na życie polisy ubezpieczeniowej. Jednym z tych czynników jest historia jazdy. Zastanów się, jak bardzo nieostrożny jazdy, nadmierna prędkość i jazda pod wpływem może zwiększyć ryzyko śmierci za kierownicą. Tego typu historii jazdy może wskazywać do firmy ubezpieczeniowej, która może być bardziej ryzykowne niż pokrycie pozwala na twoje zdrowie.

Dlatego ubezpieczyciele często wyciągnąć raport pojazdów mechanicznych (MVR) na wnioskodawców hipotecznych Życie polisy ubezpieczeniowej. Pozwala to na subemitenta wgląd w historii jazdy i określa, czy Twoje zachowanie jazdy sprawia, że ​​bardziej ryzykowne, aby pokryć z polisy ubezpieczeniowej na życie hipotecznych. Jeśli tak, może to prowadzić do zwiększenia premii lub nawet odmową hipoteczny Życie polisy ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenia na życie Plan hipoteczny Oznaczenia beneficjenci

Kiedy starasz się o Mortgage Insurance Plan na życie, będziesz proszony o beneficjentów na temat polityki. Istnieją dwa rodzaje beneficjentów można nazwać: beneficjentów i beneficjentów warunkowe pierwotnych. Beneficjenci podstawowe są ci ludzie, których naprawdę chcą, aby otrzymać świadczenie z tytułu śmierci. Beneficjenci warunkowe są te osoby, którą chcesz otrzymać świadczenie z tytułu śmierci tylko jeśli głównymi beneficjentami są już nie żyje.

Podczas nadawania nazw wielu osób jak beneficjentów podstawowych i warunkowych, ważne jest, aby określić, jaki procent z tytułu śmierci każdy ma prawo. Jeśli nie, to firma ubezpieczeniowa będzie zakładać, że chcesz, aby każdy mieć równy udział.

Ważne jest również, aby podać numer ubezpieczenia społecznego każdego beneficjenta. Choć plan Ubezpieczenie na życie hipotecznych nie zostaną odrzucone, jeśli brakuje tej informacji, to czyni wypłatę świadczeń śmierci szybsze i bardziej wydajne.