grsail.com

Ochrona ubezpieczeniowa hipoteczny: Podstawy Porady Ochrony hipoteczny

Nadawanie nazwy beneficjentów ochrony hipoteczny Polityki

Jedną z największych korzyści płynących z ochrony hipoteczny polityki jest to, że pozwalają one na imię własnych beneficjentów, gdy stosuje się do polityki. Zasady ochrony hipotecznych nie wymaga, aby nazwać kredytodawcy hipotecznego jako swojej beneficjenta, który pozostawia wiele licencji nazywania ludzi, że rzeczywiście chcesz otrzymywać świadczenie z tytułu śmierci w swoich beneficjentów.

To ważne, aby wymienić tylko te osoby, które mają ubezpieczalny zainteresowanie jako swoich beneficjentów, przynajmniej na początku. Oznacza to, że trzeba wymienić te osoby, które będą wystąpić straty finansowe lub emocjonalne, czy należy przeminą. Oznacza to na ogół członków bezpośrednich rodzinne. Generalnie, bliskich przyjaciół rodziny lub dalsi krewni nie są postrzegane jako ubezpieczalny zainteresowanie, ale można wysłać list do gwaranta wraz z aplikacja wyjaśniając wszelkie unikalne okoliczności, które należy rozważyć. Gdy polityka jest zatwierdzony, można zasadniczo zmienić beneficjenta swoimi Polityki Ochrony hipoteczny każda osoba (y) chcesz, czy mają ubezpieczalny interes czy nie.

Plany ochrony hipotecznych

Przy ubieganiu się o planach ochrony hipotecznych, ważne, że znasz wszystkich informacji medycznych i recept. Jeśli nie, to można nieumyślnie składanie nieprawdziwych informacji na temat aplikacji. W tym przypadku, polisa może być zatwierdzona przez pomyłkę, która może spowodować odmowę świadczeń, jeśli wprowadzenie w błąd zostanie wykryty po swojej śmierci. Chociaż może nie mają na celu dostarczenie wprowadzających w błąd informacji, firma ubezpieczeniowa nie ma ustalić, czy brakujące informacje były zamierzone lub niezamierzone przed negując roszczenia.

Aby tego uniknąć, przy ubieganiu się o planach ochrony hipoteczny, należy mieć pełną listę wszystkich leków i wielkości dawek, jak również kopie swoich ostatnich pięciu lat dokumentacji medycznej. Możesz podać tę listę i zapisy do firmy ubezpieczeniowej, aby proces z ubezpieczeniami jest szybkie, pełne i dokładne.

Ile Śmierć BENEFIT możesz skorzystać z ubezpieczenia ochrony hipotecznych?

Kiedy nadszedł czas, aby zacząć notowania Ochrona hipoteczny, jeden z najważniejszych rozważań, które musisz zrobić, to ile z korzyścią śmierci chcesz, aby polityka mieć, ponieważ wasze Cytaty ochrony hipotecznych są oparte na tej ostatniej kwoty w dolarach korzyści śmierci.

Choć na pewno chcesz to bilans kredytu do zasiłku śmierci za swoimi Cytaty Ochrony hipoteczny, można również rozważyć inne koszty, które mogą się pojawić po śmierci. Można rozważyć pogrzebu i pochówku wydatki, koszty czesne dla dzieci i zastąpienie dochodu. Nie ma ograniczeń co do ilości rzeczy, które można dołączyć do świadczenia z tytułu śmierci, więc staram się brać pod uwagę wszystkie potrzeby swoich bliskich i wszystkich kosztów, które dodają dodatkowy stres dla ich życia. Dbając o tych kosztów jest jednym z najlepszych prezentów można dać rodzinę.

Ochrona hipoteczny zasady: Jednostronne Umowy

Zasady ochrony hipotecznych są uważane umów jednostronnych. Oznacza to, że ubezpieczyciel jest jedyną stroną w umowie, która ma obowiązek, który jest wykonalne. Teraz, to nie znaczy, że można uniknąć płacenia składki na swoje Ochrony hipoteczny Polityk i jeszcze dostać świadczenie z tytułu śmierci; Oznacza to po prostu, że nie jesteś zobowiązany do wypłaty premii, jeśli nie chcesz, świadczenie z tytułu śmierci.

Polisa ubezpieczeniowa na życie jest produktem niematerialne. W przeciwieństwie do samochodu lub domu, możesz po prostu przestać płacić kredytu polityki ochrony i odejść od nich. Jeśli nie, polityka, wygasa i nie będzie już obowiązywać. To oznacza, że ​​nie otrzyma świadczenie z tytułu śmierci, kiedy umrzesz. Dodatkowo, ponieważ termin ubezpieczenia wartości pieniężnych nie ma, nie będzie to wartość w polityce, które można odkupić. Choć możliwe jest, że na ogół nie jest dobry pomysł, aby wasza polityka wygaśnięcie, ponieważ pozostawia narażone na ryzyko i dlatego, nowej polityki, w swoim zaawansowanym wieku, będą droższe.

Wymiana Ubezpieczenia

Czasami, polityka ochrony hipotecznych kupił dziesięć lat temu po prostu nie pasuje do Twoich potrzeb dłużej. Może świadczenie z tytułu śmierci jest zbyt wysoka lub zbyt niska, może straciłeś na wadze lub stają się zdrowsze od tego czasu, a może nie rozejrzeć tyle, a teraz skazani kosztów ochrony hipotecznych, które są nieuzasadnione. Jeśli się to zdarzy, można zdecydować się na zastąpienie swoją politykę z drugiego. Jeśli nie, w zależności od stanu, w którym żyjesz, może masz jakieś dodatkowe dokumenty do wypełnienia.

W ogóle, ponieważ rosną koszty ochrony hipoteczny jak wiek, zastępując politykę często nie jest dobry pomysł. Trudniej jest dostać lepszą ofertę w późniejszym terminie, a okresy konkurowania zacząć od nowa, gdy kupisz nową politykę, która może narazić Cię w trudnej sytuacji. Firmy ubezpieczeniowe i regulatory państwowe chcą, aby upewnić się, że rozumiesz wszystkie plusy i minusy wymiany i, aby to zrobić, czasami wymagają wypełnienia formularza zastępczego.

Zrozumieć swoje zdrowie

Jeśli chodzi o kredyt hipoteczny Ochrony Premium, to ważne, aby zrozumieć wszystkie warunki zdrowotne, które mogą mieć. Nie jest niczym niezwykłym, aby udać się do lekarza i uzyskać diagnozę poważnego stanu zdrowia, ale w rzeczywistości nie rozumiem, co masz. To nieporozumienie może prowadzić do fałszywego zdrowia od aplikacji ubezpieczeń na życie, które może prowadzić do odmowy roszczenia.

Jeśli nie jesteś pewien, dlaczego bierzesz niektóre leki, które robisz, lub jaki wpływ może przestraszyć zdrowia niedawno miały na zdrowie, umówić się z lekarzem przed zastosowaniem do ubezpieczenia ochrony hipotecznych. Można nawet przynieść wniosek z wami i zwrócić się do lekarza, czy są jakieś szczególne warunki dotyczące stosowania, które należy podać masz. Im więcej wiesz i rozumiesz o własne zdrowie, bardziej dokładne kredytu Premium Protection będzie, a bezpieczniejsze swoje wpływy korzyści śmierć są.

Gwarancja państwa Stowarzyszenia

Ubezpieczenie jest regulowana przez każde państwo samodzielnie. Oznacza to, że każdy stan ma tendencję do robienia rzeczy trochę inaczej. Niektóre państwa mają coś o nazwie Stowarzyszenie gwarancja państwa, które jest nie do naprawienia w sprawie oświadczeń dotyczących polityki ochrony hipotecznych wyemitowanych przez nieistniejącego już przedsiębiorstwa. W tym celu stowarzyszenie gwarancja państwa musi ocenić opłatę do innych firm ubezpieczeniowych.

Ważne jest, aby pamiętać, że musi być należytej staranności wciąż prowadzone przy wyborze firmy do wydawania swoich Ochrona hipoteczny w zasadach działalności, nawet jeśli mieszkasz w stanie ze stowarzyszeniem gwarancji. Widzisz, stowarzyszenia gwarancyjne mają bardzo rygorystyczne zasady dotyczące sytuacji kwalifikacyjnych. Tak więc, podczas gdy są one doskonałym kopii zapasowej, chcesz tylko polegać na nich, gdy nie mają innego wyboru. Ważne jest również, aby podkreślić, że nie są w stanie zagwarantować, że żadne roszczenie zostanie odrzucone, po prostu pewne obowiązki niektórych nieistniejących ubezpieczycieli.

Jeśli mieszkasz w stanie z stowarzyszenia gwarancyjnego, będziesz mieć formę przeczytać i podpisać przed ubezpieczenie może być wydane. Pamiętaj, aby zapoznać się z warunkami twojego państwa stowarzyszenia gwarancyjnego.

Gwarantowana ochrony ubezpieczeniowej Rider

Jeżeli obawiasz się o prawdopodobieństwo początkowej śmierci korzyści spełnienia przyszłych potrzeb ubezpieczeniowych, może chcesz dodać gwarantowaną ubezpieczeniu jeźdźca do hipoteczny Ochrony Coverage. Gwarantowane ubezpieczeniu jeździec pozwala na dodanie dodatkowych kwot świadczeń śmierci do ochrony hipoteczny Coverage w określonych terminach w przyszłości. Trzeba będzie płacić dodatkowe składki w oparciu o zdrowie i oceny trzeba było na początku swojej polityki, ale nie trzeba wprowadzać żadnych dodatkowych opłat dla spadków zdrowia.

Ponieważ ten zawodnik jest gwarantem ubezpieczania, nie musisz przejść przez gwarantowanie znowu, i nie ma szans na żądanie został odrzucony. Ten zawodnik ma kosztować dodatkową premię, nawet jeśli nigdy nie korzystają z możliwości, aby zwiększyć świadczenie z tytułu śmierci, i daty, w których można kupić dodatkowe świadczenie z tytułu śmierci są zazwyczaj bardzo restrykcyjne.

Hobby i kosztów ochrony hipoteczny

Podczas gdy niektórzy ludzie cieszą się bezpieczne, przyziemne zainteresowania, innych osób, ich rzuty robi dzikie i niebezpieczne działania. Tych, którzy potrzebują adrenaliny sitowie regularnie może spotkać strome kosztów ochrony hipoteczny.

Na przykład, myślę o drutach. Ryzyko obrażeń, natomiast na pewno występuje, jest bardzo niska. Ryzyko śmiertelnego urazu podczas dziania jest prawie nic. Oznacza to, że osoba, której hobby jest dziania nie oddają się rozrywką, która zwiększa ryzyko firmy ubezpieczeniowej, a więc nie będzie ponosić kosztów ochrony hipotecznych wzrosła w wyniku.

Teraz pomyśl o hobby, takie jak skoki na bungee. Oczywiście sprzęt jest sprawdzany przed każdym skokiem, a wszystkie środki ostrożności, takie jak kaski, odpowiednia odzież i obuwie, odpowiednie długości przewodu i szkolenia zawodowe są zatrudnieni, ale ryzyko obrażeń i śmierci wciąż są znacznie większe, gdy skoki na bungee, niż są podczas tkania. To wykładniczo zwiększone ryzyko powoduje wzrost kosztów ochrony hipoteczny.

Zrozumienie Tabela ocena

Jednym ze sposobów, że firmy zwiększenia składki Ochrona hipoteczny jest metodą o nazwie ocena tabeli. Ocena Tabela Składki ochrony hipoteczny polega przypisanie pewnej nas stołowego lub numer do premii polityki. Ten list lub numer oznacza dodatkowy procent premii, że polityka będzie naładowany.

Procenty może rozpocząć się na poziomie 25% i wynosić nawet 150%. Jeśli Składki ochrony hipoteczny dają ocenie stołową A, że prawdopodobnie oznacza, że ​​trzeba zapłacić dodatkowe 25% składki każda składka data rocznicy. Jeśli Twoje składki są 400 dolarów rocznie, to znaczy, trzeba będzie zapłacić dodatkowe 100 dolarów rocznie w sumie 500 dolarów. Jeśli Składki ochrony hipoteczny dają ocenie stołową F, to można spodziewać się zapłacić dodatkowe 150% składki każda rocznica premii. Na premii rocznej 400 dolarów, co oznacza, że ​​musisz zapłacić dodatkowe 600 dolarów rocznie w sumie 1000 dolarów.

Posiadanie wielu Protection hipoteczny Policies

Przy pierwszym zakupie Polityka ochrony hipoteczny, robisz to z pewnym celu na rzecz śmierci. Na pewno warto świadczenie z tytułu śmierci na spłatę kredytu, ale może również chcesz go kosztami dzieci "czesne i wymienić swoje dochody na kilka lat. Ale co się stanie, jeśli masz kapitałowych pożyczki, stojak na jakiś dług, lub kolejne dziecko, zanim skończy się polityka i skończyć underinsured? Należy kupić inny Polityka ochrony hipoteczny?

Zakup innej polityki ochrony hipotecznych może być zły ruch. To może prowadzić do składek, które są zbyt wysokie, a po wielu zasad może sprawić, rachunki i działalność polityczną trudniej nadążyć za. Zamiast tego, należy najpierw wypełnić formularz z aktualnej firmy ubezpieczeniowej, który żąda podwyższenia świadczeń śmierci (lub ilości nominalnej) swojej polityki. Będziesz potrzebował nowego ubezbieczenia lekarza i może zapłacić nieco wyższą składkę. Możesz porównać swoje wyniki z wynikami, że nowego, polityki zapasowego i zdecydować, który jest najlepszy.

Wybór beneficjentów

Jest to trudne dla niektórych ludzi, aby zdecydować, kto powinien być podstawowy i warunkowych beneficjentów ich Planu Ochrony hipotecznego. Podczas gdy wiele par małżeńskich automatycznie wyboru małżonka jako główny beneficjent, wielu ma pewności, kto powinien być uzależnione beneficjentem. Osoby pozostające w związku małżeńskim są często rozdarta pomiędzy nazywania rodziców lub rodzeństwo jako podstawowej lub warunkowej beneficjenta. Aby pomóc Ci zdecydować, które członek rodziny ma rację, dla której rola, należy zadać sobie kilka pytań:

  1. Kto cierpi najwięcej zniszczeń finansową w wyniku śmierci?
  2. Kto jest najlepiej przygotowany do prowadzenia pracy rozliczenia zadłużenia po twojej śmierci?
  3. Co rodzina członków chcesz zobaczyć dostać część swoich dochodów z tytułu śmierci na własny użytek?
  4. Czy odpowiedzialność bycia beneficjentem zbyt dużo emocjonalnego opłaty na wszystkich członków rodziny?
  5. Byłoby najlepiej (i bardziej obiektywne), aby wymienić tylko zaufanie jako swojej beneficjenta?

Zwiększenie kosztów ochrony hipoteczny

Kiedy myślisz o tym, czy chcesz ubezpieczenie ochrony hipotecznych, co to tylko niektóre z czynników rozważyć? Pewnie myślisz o potrzeby swoich bliskich "na spłatę kredytu hipotecznego po przeminą, ale kierunek myślenia zawsze prowadzi do oczekiwanej długości życia. Kiedy jesteś dobrze i są zdrowe, nie często myślę o swojej długości życia. Ale jak masz starszy, mniej pasuje, a może zacząć się problemy medyczne i więcej przepisanych leków, długość życia wydaje się słabnąć przed oczami. To jest, kiedy naprawdę się poważnie o zakupie ubezpieczenia ochrony hipotecznych, ale to, co myślisz, że ma do kosztów ochrony hipoteczny?

Istnieje bezpośredni związek między potrzebą ubezpieczenia ochrony hipotecznych i koszty ochrony hipoteczny. Innymi słowy, im więcej trzeba do ubezpieczenia, tym więcej kosztów ubezpieczenia ochrony hipotecznych. To oznacza, że ​​jest o wiele lepiej, aby uzyskać politykę, zanim twój poziom zdrowia i sprawności, aby uświadomić sobie, jak bardzo jest to potrzebne.

Wywiady Historia osobista

Firmy ochrony hipoteczny zatrudniają wielu różnych strategii, aby upewnić się, że zdrowie jest dokładnie reprezentowane na wniosku o ubezpieczenie. Jedną z metod, że wiele firm ochrony hipoteczne używać do badań zdrowia jest rozmowa osobista historia (PHI). Historia jest rozmowa osobista rozmowa telefon prowadzone przez jednego z przedstawicieli firmy ubezpieczeniowej. Podczas gdy niektóre firmy ochrony hipoteczny użyć ubezpieczycieli do zakończenia historii osobistej rozmowy, inni mają ich przedstawiciele obsługi klienta wykonać wywiady.

Podczas rozmowy, rozmówca zadać wiele tych samych pytań, które już odpowiedziały na wniosek. Rozmówca od firmy ubezpieczeniowej nie powinien prosić o swojej pełnej numer ubezpieczenia społecznego, ale mogą one potrzebować cztery ostatnie cyfry numeru ubezpieczenia społecznego w celu zapewnienia, że ​​mówisz do właściwej osoby. Kiedy zadzwonić, być przygotowany do odpowiedzi na pytania dotyczące historii zdrowia, leków, wysokości i wagi.