grsail.com

Ochrona ubezpieczeniowa hipoteczny: Podstawy Mortgage Insurance Porady

Mortgage Insurance Group Pokrycie kontra Individual

Możesz pracować dla pracodawcy, który oferuje grupy Mortgage Insurance Coverage z niedrogich premii, bez subemisję medycznej i bardzo wygodny procesu aplikacji. Jeśli tak, można by pomyśleć, że to pozostawia cię z hakiem do uzyskania własnego, w pełni gwarantowanych, indywidualną Mortgage Insurance Coverage poza swoim miejscu pracy. Niestety, posiadające wszystkie z ubezpieczenia poprzez program grupowej z pracodawcą w rzeczywistości daje i przyszłość swojej rodziny na ryzyko.

Wiele polis ubezpieczeniowych grupy nie są przenośne. To oznacza, że ​​możesz być ubezpieczony przez kilka lat, które pracują dla firmy, ale twój zasięg ustaje z chwilą zakończenia pracy dla nich. Czy zamknąć, aby pracować dla siebie, dla innej firmy, lub być stay-at-home rodzic, nie będziesz już mieć Mortgage Insurance Coverage. Będziesz teraz musiał ubiegać się o pełni gwarantowanych polityki w swoim wzrostem wieku. Jeśli miałeś jakieś problemy zdrowotne, przyrost masy ciała, lub recept dodane do schematu, a następnie będziesz twarz droższe Mortgage Insurance Coverage niż można mieć, jeśli nie stosuje się do własnego indywidualnego polityki od samego początku.

Mortgage Insurance Plan indywidualne Wypożyczalni planu rozwoju instytucjonalnego vs.

Po wstępnym uzyskania kredytu bankowego lub za pośrednictwem instytucji kredytowej, może zaoferować możliwość zakupu plan ubezpieczeń hipotecznych bezpośrednio przez nich. Mogą nawet zaoferować stawkę, która wydaje się nie do pobicia, ale ważne, że naprawdę można zrozumieć wszystkie pułapki, zanim zdecydują się na polityce.

  • Brak elastyczności: Przy zakupie hipoteczny plan ubezpieczeń przez kredytodawcę, można kupić tylko świadczenie z tytułu śmierci, która obejmuje kredyt hipoteczny. Nie można dodać dodatkowe kwoty świadczeń na pokrycie czesnego śmierci kolegium lub innych kosztów. Nie można też nazwać swój własny beneficjenta, ponieważ celem ubezpieczenia jest tylko na spłatę kredytu w przypadku śmierci. Oznacza to, że tylko pożyczkodawca może być beneficjentem.
  • Gwarantowanie: Jest możliwe, że jeśli inna firma kupuje się z instytucją kredytową, twój polityka nie będzie już nic dobrego, ponieważ nie płacą składek do innej firmy. Jeśli jest to przypadek, to będziesz musiał uzyskać nową politykę i poddać nową ubezbieczenia, które mogłyby spowodować wzrost składek lub spadku, jeśli jesteś w złym stanie zdrowia.

Power of Youth w ubezpieczeniach

Jednym z najprostszych sposobów, aby kontrolować koszty ubezpieczenia kredytu hipotecznego jest zakup polisy kiedy jesteś młody. Koszty ubezpieczenia kredytów hipotecznych zrobić nic, ale wzrost wraz z wiekiem; dodać do tego problemy zdrowotne mogą gromadzić na przestrzeni lat i można mieć do czynienia z bardzo strome składkę ubezpieczenia kredytu hipotecznego.

Często ludzie, którzy są młodzi nie kupują ubezpieczenia kredytu hipotecznego, ponieważ myśl o śmierci wydaje się tak daleko i mało prawdopodobne. Oczywiście, ważne jest, aby pamiętać, że śmierć może nastąpić w dowolnym wieku w wyniku wypadku lub choroby, a jak tonący człowiek nie może kupić kamizelkę ratunkową, osobę, która umiera nie można już kupić polisę ubezpieczeniową na życie hipotecznych. Ale poza myślą śmierci jest rozważenie, że najprostszym sposobem na kontrolowanie kosztów ubezpieczenia kredytów hipotecznych i tworzyć długofalowe oszczędności jest zakup ubezpieczenia na życie hipotecznych, podczas gdy jesteś młody i polityka są niedrogie.

Medycznych i niemedycznych Gwarantowanie

Wiele hipoteczne Firmy ubezpieczeniowe oferują dwa rodzaje polityk-ubezpieczenia kredytów hipotecznych typu, które wymagają ubezbieczenia medycznej i rodzaju, że nie.

  • Gwarantowanie Medycyna: Polityka oferowane przez zastawnych Firmy ubezpieczeniowe, które wymaga ubezbieczenia medycznej jest jednym, że podejmie wszelkie informacje medycznej że ostatnich 5 lat i określić ryzyko dla firmy ubezpieczeniowej na podstawie historii choroby. Dla osób w doskonałym zdrowiu, hipoteka Firmy ubezpieczeniowe, które oferują tego typu polityki często mają najbardziej przystępne polityki.
  • Ubezpieczeniami nie-medyczne: hipoteczne Firmy ubezpieczeniowe, które oferują polityki z żadnym subemisję medycznej nie zadawać pytań o zdrowie. Opierają one swoje stawki wyłącznie na wzrost, waga, wiek, płeć, data urodzenia, i klasy palenia. Oczywiście, ponieważ ludzie, którzy ubiegają się o nie-medycznie polityki gwarantowanych są bardziej narażone na ryzyko negatywną, ubezpieczyciel, stawki dla tych polityk mogą być droższe. Oni również nie może zagwarantować wypłatę świadczeń śmierci, chyba że polityka jest już w życie w stosunku do dwóch lub więcej lat.

Prawo wielkich liczb i Polityki Mortgage Insurance

To naturalne, zastanawiam się, jak firmy ubezpieczeniowe może wypłacić świadczenia śmierci na wszystkich Mortgage Insurance polityki tam. Jeśli wziąć pod uwagę jak niskie składki są dla takich dużych świadczeń z tytułu śmierci, wydaje się mało prawdopodobne, że ubezpieczyciel będzie rzeczywiście być w stanie spełnić swoje zobowiązanie do wypłaty zasiłku śmierci.

Ubezpieczenie kredytu hipotecznego Zasady są wyceniane w oparciu o prawo wielkich liczb. Prawo wielkich liczb jest metoda przewidywania wyników w oparciu o średnie statystyczne podobnych grup. Ubezpieczenie kredytu hipotecznego Polityk wyceniane są w taki sposób, że składki, gdy łączy się, utworzyć więcej niż wystarczająco dostępnych środków, aby faktycznie płaci się, co będzie potrzebne do faktycznych roszczeń z tytułu śmierci na podstawie wyników badań statystycznych prawo wielkich liczb. Firmy ubezpieczeniowe następnie umieścić w rezerwach, że ilość zebranych składek, które będą faktycznie potrzebnych (i regulatory wymagają z nich), tak, że oni mają dość środków, aby wypełnić swoje zobowiązania wobec ubezpieczających.