grsail.com

Ochrona ubezpieczeniowa hipoteczny: Podstawy hipoteczny Term Ubezpieczenia Porady

Mortgage Insurance Policy Term Zmiany

Po miałem ubezpieczenie Term hipoteczny na kilka lat, jesteś zobowiązany do już przez niektórych zmian. Na szczęście, nie ważne jak wiele gorsze zdrowie może uzyskać, po zaakceptowaniu, tak długo, jak ciągle płacić składki-polityki nie może być zabrane. Ale co, jeśli twój stan zdrowia poprawi się po miałeś polityki przez długi okres czasu?

Jeśli zmienić swój styl życia poprzez utratę wagi, rzucenie palenia, lub obniżenie ciśnienia krwi przez 24 lub więcej miesięcy, to może być w stanie uzyskać zmniejszenie premii hipoteczny okresu ubezpieczenia. Wystarczy dostarczyć firmę hipoteczny Okres ubezpieczenia z uwagi od lekarza, który wyjaśnia, jak zmieniłeś swoje nawyki i jaki wpływ te zmiany miały na zdrowie. Nie ma gwarancji, że gwarant zgodzi, ale w wielu przypadkach robią.

Zrozumienie ceny Ochrona hipoteczny

Kiedy pierwszy notowane ceny ochronne hipoteki, dostaniemy stawki, które są homogenizowane. Oznacza to, że jesteś zacytował sam początkową szybkość jak każdy inny człowiek, który pasuje do opisu w kilku kluczowych obszarach. Rzeczy, brane pod uwagę dla homogenizowane hipotecznych Ochrony ceny obejmują:

  • Wysokość
  • Waga
  • Wiek
  • Płeć
  • Klasa palenia

Można się zastanawiać, w jaki sposób firmy ubezpieczeniowe wymyślić stawek w oparciu o te czynniki. Firmy ubezpieczeniowe zatrudniają aktuariuszy, którzy wyglądają na statystyki i określają prawdopodobieństwo śmierci każdej osoby w określonym zestawem czynników. To prawdopodobieństwo określa Ochrony oprocentowanie kredytów hipotecznych będzie cytowany.

W celu ustalenia, aktualną stawkę, historia indywidualna zdrowotnej zostaną przeanalizowane i będzie rozpatrywany zwiększyć lub zmniejszyć ryzyko zgonu na podstawie indywidualnych czynników, w porównaniu do innych w Twoim wieku / wysokość / masy / płci. Doświadczeni specjaliści w TermAdvantage pomoc dać lepsze wyobrażenie o cenę, poza normalnym homogenizowanego stopy cytatem.

Przystępność Długoterminowa składki Ochrony hipoteczny

Będąc w stanie pozwolić sobie składki Ochrona Hipoteka na dłuższą metę jest kluczem do stworzenia skutecznej polityki. Oto kilka wskazówek dla znalezienia niedrogie zabezpieczenie kredytu hipotecznego:

  1. Połącz polityki przez zawodników: Można zmniejszyć ogólne koszty ubezpieczenia w przypadku zakupu małżonka i dzieci jeźdźców na polityce, a nie dając każdemu w rodzinie własnej polityki. Spowoduje to podniesienie składki Ochrona hipoteczny dla tej polityki, ale oferują znaczne rabaty na posiadanie wielu polityk.
  2. Bądź rygorystyczne przy wyborze świadczenie z tytułu śmierci: To może wydawać się dobrym pomysłem jest po prostu wykupić polisy z dużą korzyścią śmierci, aby dać mnóstwo rodzinnej poduszki po śmierci, ale jeśli nie możesz sobie pozwolić na premię, to zły pomysł , Zamiast tego, jest bardzo grymaśny o których wydatki na pokrycie świadczenie z tytułu śmierci.
  3. Schudnąć: Jeśli masz nadwagę, nawet spada jak najmniej 5 kilogramów może umieścić w innym przedziale cenowym do składki Ochrony hipoteczny.

Których małżonek potrzebuje Term hipoteczny Życie Coverage?

Kiedy jesteś żonaty i zakup ubezpieczenia hipoteczny Okres życia, ważne jest, aby pamiętać, że małżonek najemny nie jest tylko dla dorosłych w rodzinie, kto powinien mieć zasięg hipoteczny Okres życia. W rzeczywistości, mimo że pozapłacowe zarobki współmałżonka nie finansowo przyczyniają się do wypłaty kredytu hipotecznego, co robi wykonywania innych czynności, które mogą być potrzebne do outsourcingu, jeśli on lub ona powinna przeminą.

Zastanów się małżonka, który pozostaje w domu i gotuje każdy posiłek, płaci wszystkie rachunki, i zapewnia, dom jest czysty. Jeśli ten współmałżonek powinien przeminą, a następnie przy życiu małżonek albo musi znaleźć sposób, aby zrobić każdy z tych obowiązków siebie samą, albo musi zatrudnić kogoś przyjść każdego dnia i zakończyć je. Ten dodatkowy koszt może dodać obciążenie finansowe, które znacznie przewyższa, że ​​z prostej spłaty kredytu hipotecznego.

Różnica między hipoteczny Term Ubezpieczeń i Whole Life Insurance

Hipoteka Okres Ubezpieczenia różni się od całej polityki życia na wiele sposobów, a to ważne, aby zrozumieć ich różnice przed zakupem hipoteczny okresu ubezpieczenia.

Całe życie (zwane również stałe ubezpieczenie) jest polityka, która jest zatwierdzona, aby zapewnić świadczenie z tytułu śmierci do zapłaty w ciągu całego swojego życia. Ponieważ zasięg rozciąga się na całe życie, to jest droższe niż hipotecznych okresu ubezpieczenia. Całe życie ma również funkcję akumulacji środków pieniężnych, które wymaga zapłaty dodatkowych składek.

Choć może się wydawać, miło mieć politykę, która nie wygasa po 10, 20, czy 30 lat, należy wziąć pod uwagę fakt, że jesteś zamknięty w tej polityki i że świadczenie z tytułu śmierci na resztę swojego życia. Hipoteka Okres Ubezpieczenia oferuje znacznie większą elastyczność. Dzięki tani koszt ubezpieczenia, okresy krótkoterminowe, które są idealne na pokrycie zadłużenia hipotecznego oraz możliwość konwersji niektóre zasady w terminie późniejszym, hipoteczny Okres Ubezpieczenia oferuje dużo bardziej rozsądne rozwiązanie ubezpieczenia.