grsail.com

Obalanie mitów HIIT wspólne: 7

HIIT (HIIT) jest modne w tych dniach, w dużej mierze dzięki temu, że jest tak skuteczny w budowaniu mięśni i papą tłuszczu. Kto by nie chciał, aby przeszyć treningu w 20 minut, zamiast spędzać godziny na siłowni, szczególnie jeśli to pomogło Ci szybciej schudnąć? Ze względu na popularność HIIT, choć, mitów i błędnych założeń. Oto niektóre z najczęstszych mitów HIIT, a za nimi prawdy:

Obalanie mitów HIIT wspólne: 7

Mit nr 1: HIIT jest o Kardiochirurgia

Fakt: HIIT jest tylko o zwiększenie intensywności treningu. Celem HIIT jest przejście pełnej pary (80 do 95 procent tętna max) przez krótki okres czasu, po którym następuje okres niskiej intensywności. Podczas wykonywania HIIT, możesz zrobić siłowych ćwiczeń, typowe ćwiczą na siłowni i sport-centric treningi, a nie tylko cardio. Większość ludzi HIIT cardio, ale można też przejść pełną intensywność dla każdego rodzaju treningu.

Mit nr 2: HIIT jest dla wszystkich

Fakt: Podczas gdy każdy może zrobić treningu HIIT, początkujący powinni unikać będzie pełną parą w pierwszym dniu. Lepiej powoli łatwość w procedurze HIIT, jako że zmniejsza ryzyko urazów i bóle mięśni. Kiedy można zrobić 30 minut niskiej intensywności ćwiczeń, a potem nadszedł czas, aby włączyć się ciepło i HIIT go.

Mit nr 3: HIIT Czy jest potrzebne tylko trening

Fakt: Jeśli tylko nie HIIT, to duży postęp, ale nie tak bardzo jak można zrobić, jeśli mieszany tradycyjny trening siłowy w nim. Najlepiej robić treningi HIIT podczas swoich sesji cardio i dodać w wytrzymałości HIIT szkolenia treningu raz lub dwa razy w tygodniu.

Mit nr 4: HIIT powinien zastąpić Regularne Cardio

Fakt: Jeśli tylko nie HIIT treningi, chcesz przegapić wytrzymałości układu krążenia, która jest swego rodzaju wytrzymałości uzyskać uruchamiając przez 30 do 60 minut. Niskiej intensywności w stanie stacjonarnym treningu cardio są idealne do ogrzewania i chłodzenia w dół, jak również za dni odzysku, kiedy dajesz mięśnie przerwy. Nie wyklucza, jogging lub powolną jazdę na rowerze, jak te, które mogą być wykorzystane, aby dać organizmowi odpocząć.

Mit nr 5: więcej znaczy lepiej

Fakt: Z HIIT, nie chcesz, aby nie przesadzić. Jeśli pracujesz prawidłowo - pcha się do 90 procent tętna maksymalnego i ograniczenie czasu odpoczynku - nie będzie w stanie utrzymać się na treningu HIIT na więcej niż 20 do 30 minut. Nie pchać się zbyt daleko za znak 20 minut, i upewnij się, aby dać swoje ciało na co najmniej 48 godzin, aby odzyskać od ciężkich treningów HIIT.

Mit nr 6: Skup swoją HIIT na konkretnych części ciała

Fakt: Zrób to, a będziesz tracić czasu! Treningi HIIT powinny koncentrować się na całe ciało, z wykorzystaniem ćwiczeń, które działają na górnej części ciała, nogi i układ krążenia. Pomyśl ćwiczeń jak Burpees, przysadzista Jumps, huśtawki Kettlebell i Hantle porywa, i będziesz sobie sprawę, że praca całego ciała na raz, zapewniając maksymalną wydajność!

Mit nr 7: HIIT buduje ogromne ilości mięśni

Fakt: o HIIT jest, że to nie pomoże zbudować masę mięśniową; to pomoże tylko utrzymanie masy mięśniowej już masz. Celem HIIT jest wytrzymałość układu krążenia i zapobieganie zerwania mięśni podczas ćwiczeń. Jeśli twoim celem jest zdobycie masy mięśniowej, nie powinien być robić HIIT.