grsail.com

Nowy trend w modzie: Mężczyźni Noszenie Obcasy

Wygląda na to, ludzie chcą być tak wysoki jak wysokie mogą być - i uciekają się do starego urządzenia, noszenie obcasów. Ale tym razem to nie dlatego, że czują się (i wygląd) zdrobnienie, i tym razem nie będzie starał się to ukryć.

Nowy trend w modzie: Mężczyźni Noszenie Obcasy

Dawno minęły czasy, gdy Gwiazdy takie jak Tom Cruise, Simon Cowell, i Nicolas Sarkozy były znane nosić obuwie platformy, fakt, że Przeszliśmy długą drogę, aby ukryć. Bez względu na to, co ludzie stoją teraz wysokość, zaczynają iść bardziej w kliny, obcasy i butach z cholewami.

Nowy trend w modzie: Mężczyźni Noszenie Obcasy

Dla wielu ludzi, którzy po prostu nie sprawiają 6ft obcasy się nowy stylowy tendencja, a sprzedający nie zadziwia bardziej niż wysokie obuwie męskie przesuwany w górę.

Magazyn Style cytuje wspomnienia Monica Pascarella jest o po raz pierwszy miała dobrą sprzedaż w sprzedaży detalicznej w Internecie LuisaViaRoma.com - ". Mój szef myśli, że zwariowałem" W pierwszym sezonie, kiedy okazało się, Rick Owens męskie obcasy, miała 23 par już w Pierwszy tydzień - i wielki cud, że rozmiary były głównie wokół 44 i 45. Tall ludzie zaczęli dbać o piętach!

Nowy trend w modzie: Mężczyźni Noszenie Obcasy

James Hayes sekund obserwacje pana Hare Pascarella, mówiąc, że ich klienci są dla kubańskich obcasach wysokich mężczyzn, którzy w większości nie przeszkadza stając nawet wyższy.

Kobiety strutters, obawiać rywalizacji z mężczyznami! Rick Owens projektant posiada zaawansowane getups dla nich, jak klin Mohawk ", który ma 9cm obcas (i koszty ponad 1000 $). Możesz dostać kostki-wysoki lub kolan.

Manwalk 2011 był już bogaty buty i butów zawierających w sobie nowy trend - Prada, Burberry, a kto nie. Kobiety, przygotuj się na spacer po mieście z partnerami górujące nad tobą na ich 10cm buty!