grsail.com

Nowy Sunkissed Glow Jennifer Lopez Perfumy przez

Nowy Sunkissed Glow Jennifer Lopez Perfumy przez
Oczywiście, Jennifer Lopez jest zmęczony problemami rodzinnymi i postanowił udowodnić, Marc Anthony, że jest czymś więcej niż tylko matki i gospodyni domowej poprzez rozpoczęcie nowego zapachu ", Sunkissed pochłaniania". Jak to było z poprzednim, Flakon o "Sunkissed Glow" przypomina postać Jennifer Lopez. To mówi się, kwieciste i owocowe (to jest to, co ja osobiście lubię) i trochę kwiat pomarańczy (wow!), Lilie wodne i notatki passiflory. Będziesz także zapach Ember, piżma i cashmerewood zapachy z butelki. Tak więc, wydaje się być coś niesamowitego.

Nie mam pojęcia, jak wszystkie te zapachy wraz zapach w "Sunkissed Glow", ale po prostu spojrzeć na zdjęcie Jennifer Lopez i obrazem zapach butelki w blasku słońca, można poczuć się jak jest lato lub jeśli były na Islamorada na Florydzie (wyspy, gdzie zdjęcie zostało zrobione), też.

Zdjęcia do kampanii promocyjnej został wykonany przez Piotra Lindberg. Pan Lindberg, dziękuję za waszą pracę - teraz wszyscy żyją w zimnych regionach są zazdrośni!

Nowy Sunkissed Glow Jennifer Lopez Perfumy przez

Zapach pojawi się w europejskich sklepach kosmetycznych dopiero w lutym 2009 roku, niestety, nie ma informacji o dacie premiery w USA teraz. Jakby jako bonus dla naszej cierpliwości, zapach będzie również mały prezent - bransoletkę. Czekamy na "Sunkissed Glow"!