grsail.com

Nowy rok, nowy Mamo

Nowy rok przynosi nowe wyzwania dla osób w każdym wieku i stylu życia. Świetny sposób, aby wnieść w Nowym Roku jest stworzenie uchwał, które są nie tylko możliwe do osiągnięcia, ale są zabawne, jak również.

Dla matek, matek być, i te kobiety chcą zajść w ciążę, rozdzielczość doskonałą Nowy Year jest utrzymanie zdrowej wagi i zarządzania zdrowego stylu życia. Tworzenie celem takich jak ten utoruje drogę dla tych matek, nie tylko, ale także dla swoich dzieci, nawet po ich urodzeniu.

Badania pokazują, że nadwaga i otyłość matki mają tendencję do dostarczania nadwagą dzieci. Jednym z takich badań pochodzi z naukowców z Uniwersytetu w Auckland w Nowej Zelandii, którzy uznają, że kobiety w ciąży, którzy korzystają regularnie dostarczać zdrowsze dzieci, którzy udają się do życia zdrowego życia. Może to wpływać zarówno kobiety zaczynające ciąży nadwagą i tych, które zdobyć zbyt dużej wagi w czasie ciąży, ale są inaczej w normalnym zakresie masy. Nie tylko te kobiety narażają się na ryzyko cukrzycy, włożyli także swoje dziecko na ryzyko życia z cukrzycą i otyłością. Gdy te dzieci dorosną, zwiększają ich szanse na pobyt otyłych i dostarczanie nadwagą Babies się.

Utrzymanie zdrowego stylu życia w czasie ciąży, a nawet przed zajściem w ciążę ma wiele korzyści zarówno dla mamy i jej dziecka. Wykonywania pewnych ćwiczeń rozciągających codziennie i oddychanie niska lub nie wpływ tylko trzy razy w tygodniu, może prowadzić do zwiększenia obrotu i elastyczności, zwiększenie energii, siły i relaksu, jak również poprawę wchłaniania wapnia. Pilates wykazano również, aby poprawić postawę i zmniejszyć bóle a doświadczenia matki w czasie ciąży. To tylko niektóre z wielu korzyści, które wraz ze sportem w czasie ciąży, oprócz lepszego wyglądu i minimalizacji rozstępów.

Tak jak istnieją korzyści w czasie ciąży, istnieje również wiele korzyści, które
wyposażone w porodzie. Zdrowe i nadające matki doświadczy krótszy ciąży donoszonych, mniej częstość występowania trudnej pracy w krótszym czasie spędził pracując, mniejszą częstością cięcia cesarskiego, dzieci urodzonych z zdrowej wagi i mniej objawów zagrożenia płodu w czasie porodu.

Oprócz wielu ćwiczeń matka może zrobić, aby promować zdrowie dla niej i jej dziecka, istnieje również wiele ćwiczeń, które mogą pracować z jej dna miednicy oraz która będzie utrzymywać mięśnie z coraz nadmiernie rozciągnięte i słabe. Ćwiczenia Kegla na przykład pozwolić kobieta budować siłę i wytrzymałość w jej miednicy, które pomogą poprawić, odzyskania lub utrzymania kontroli nad pęcherzem i jelitami. Miednicy przechyla to również świetny sposób na zmniejszenie bólu pleców i uelastycznienia mięśni i więzadeł, które wspierają narządy wewnętrzne. Miednicy przechyla można prowadzić w wielu położeniach w zależności od preferencji motherÂ'S. Te dwa ćwiczenia, gdy wykonywana regularnie, będzie wspierać miednicy z ciała mother za.

Istnieje wiele sposobów, aby zachować sprawność w czasie ciąży, ale najlepszym wyborem są ćwiczenia w wodzie, ponieważ nie tylko umieścić mniejsze obciążenie dla mamy i jej dziecka, ale będąc w wodzie wymaga mama tylko wsparcie pięćdziesiąt procent jej masy ciała , Ponadto, ćwiczenia w wodzie zmniejsza ryzyko urazów związane ze stresem i kojący na stawy i mięśnie mother za. Ćwiczenia w wodzie są całkowicie bezpieczne, ponieważ są one wykonywane w pasie i klatce piersiowej wysokiej wody, a jeśli wykonane z ekspertem, tworzą się wokół potrzeb i możliwości każdego mama i mama się. Bo to jest ważne, aby pozostać spokojny i nie przepracowany w okresie ciąży, eksperci zalecają tylko trzydzieści minut umiarkowanej intensywności ćwiczeń dziennie prenatalnych kobiet. Podczas ćwiczeń, ważne jest również, aby pamiętać, aby pobyt uwodniony i zawsze wykonywać rozgrzewki i schłodzenia ćwiczenia podczas każdego wypracowania sesji. Nowy rok dopiero się zaczyna, ale nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć plan treningowy.

Kobiety, którzy chcą żyć zdrowego stylu życia w czasie ciąży, a nawet przed lub po ich dziecko są zachęcani do szukania profesjonalnej pomocy w projektowaniu doskonałe ćwiczenia, które są specyficzne dla ich potrzeb i możliwości. Teraz jest idealny czas, aby rozpocząć zdrowe życie dla matek wszędzie. Po tym wszystkim, zdrowa mama tworzy zdrowe dziecko i zdrowe dziecko jest szczęśliwe dziecko.