grsail.com

Nowe badania mogą zmieniać ćwiczenia na zawsze.

Nowy Badania opublikowane przez National Institutes of Health ciągnie razem ciało poprzednich badań i wyjaśnia, że ​​w średnim wieku i starsze osoby powinny robić ćwiczeń beztlenowych - wysokiej intensywności sprinty, a nie standard, długi, powolny cardio. Beztlenowe rodzaje sprint ćwiczeń - bieganie, jazda na rowerze, pływanie, narciarstwo biegowe - jest pokazany przez naukowców medycznych, aby organizm produkuje znaczne ilości anty-aging hormonu wzrostu. Nie jest tajemnicą, że kilka znanych artystów brać hormon wzrostu (GH), zastrzyki za cięcia tkanki tłuszczowej, tonowanie mięśni, młodzieżowych właściwości odmładzające, ale nie może to mieć poważne skutki uboczne z zastrzyków GH.

Niewątpliwie "naturalne". Naturalne jest zawsze najlepsza.
I produkcji hormonu wzrostu z wysokiej intensywności ćwiczeń jest niewątpliwie "naturalna". Zastrzyki hormonu wzrostu są podawane dzieciom z problemami wzrostu wzrost klinicznych, aby pomóc im rozwijać się normalnie. Hormon wzrostu nie robi dorosłych urosnąć "Dla osób dorosłych w średnim wieku, GH może odwrócić kilka wymierne czynniki kliniczne wypukłości średnim wieku - oficjalnie nazwanych".. Somatopause "przez naukowców somatopause średnim wieku jest oznaczona spadku energii, Przyrost masy ciała (w połowie, i biodra), utrata mięśni i pomarszczona skóra po ukończeniu 30. badacze, "Starzenie się jest często związane z postępującym spadkiem wielkości i, zwłaszcza, intensywności ćwiczeń. Coraz więcej dowodów wskazuje, że większa intensywność ćwiczeń jest skuteczny w wywoływaniu korzystne dla zdrowia, dobrego samopoczucia i szkolenia wyników. W bardzo wielu przypadkach, wpływ niektórych szkodliwych skutków starzenia może być zmniejszona, jeśli ćwiczenia koncentruje się na promowaniu ćwiczeń produkowany hormon wzrostu "(" hormon wzrostu odpowiedzi ćwiczenia wywołują u sportowców, "Godfrey, Sports Med 2003.; 33 (8): 599-613.2003)

Nadwaga powoduje raka.
Nadwaga, które jest znacznie mniej niż otyłość, obecnie stanowi 14 do 20% zgonów na raka, naukowców raportu w głównym nowego badania, (nadwaga, otyłość, a śmiertelność z powodu raka w badanej grupie prospektywnie amerykańskich dorosłych, 2003, Calle). To nie był mały, out-of-kontekście badania. Ponad 900 tysięcy dorosłych badano w ciągu 16 lat. A naukowcy szacują, że ponad 90.000 raka zgonów rocznie można by uniknąć, gdyby każdy Amerykanin utrzymuje zdrową wagę. Naukowcy zgłosić; "Szacujemy, że obecne wzorce nadwagi i otyłości w Stanach Zjednoczonych mogą odpowiadać za 14 procent wszystkich zgonów z powodu raka u mężczyzn i 20 procent tych kobiet." Badanie pokazuje, że ryzyko zgonu z powodu raka z nadwagą jest 52% większa niż u mężczyzn o prawidłowej masie ciała, a 62% wyższe dla kobiet. Jeszcze jeden powód, aby rozpocząć i utrzymać styl życia sprawia, że ​​czas na treningu fitness.

Długie, powolne i nudne.
Długie, powolne formy cardio - jak chodzenie - jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć, jeśli ktoś jest nieaktywny. Ale nie daj się zwieść. Badań jest jasne. Ta forma ćwiczeń nie można porównać do korzyści płynących z ćwiczeń beztlenowych. Mówimy o różnicy między przedszkolu i szkole. Niskiej intensywności ćwiczenia są absolutnie konieczne, jako punkt wyjścia, ale to musi być punkt wyjścia i budulcem dla umiarkowanej intensywności, co z kolei, jest budulcem przed przejściem do dużej intensywności
beztlenowa ćwiczenia.

Niskiej intensywności nie zapobiec śmierci z powodu choroby serca.
Przez lata, złoty standard do ćwiczeń było 30 minut aktywności dziennie. I chodzenie przez 30 minut dziennie, mówiono, że jest na tyle wystarczające, aby opóźnić choroby serca i przedwczesną śmierć. Nie prawda, naukowcy raport. Nowe badania z 2000 mężczyzn ponad 10 lat niszczy niskiej intensywności, spacery standardu. Naukowcy wskazują, że niskiej intensywności nie robi nic, aby zapobiec śmierci z powodu choroby serca. Prawie 2000 mężczyzn, w wieku 45 i 59, były śledzone przez 10 lat. Początkowo żaden z mężczyzn jakichkolwiek objawów choroby serca. Ćwiczenia przeprowadzono i mierzone przez trzy poziomy intensywności; niski, średni i wysoki. Niskiej intensywności zawarte walking i kręgle. Golf & taniec zakwalifikowane jako umiarkowanej intensywności. Bieganie i basen były w kategorii wysokiej intensywności. Spośród 252 zgonów, które wystąpiły w trakcie badania 10 lat, 75% było związane z chorobą serca i udaru mózgu. I raka stanowiły 25%.
Wniosek: Walking 30 minut pięć razy w tygodniu to za mało, aby zapobiec przedwczesnej śmierci z powodu choroby serca. Umiarkowanej intensywności również nie udało się zmniejszyć liczby przedwczesnych zgonów. Tylko najwyższy poziom intensywności ćwiczeń obniżył śmiertelność.

Rozwiązanie - dodaj ćwiczeń beztlenowych. Mądrze.
Bądź mądry. Nie czytaj tego i udać uruchomić 200-metrowy sprint pełnej prędkości. Ciągnięcie ścięgno lub samobójstwie, aby poprawić kondycję zdobywa punkt. Beztlenowa ćwiczenia jest najbardziej produktywna forma ćwiczeń, i powinny być częścią każdego rutynowych fitness. Jednak beztlenowa ćwiczenia jest również najbardziej niebezpieczna forma ćwiczeń, i lekarz prześwit jest koniecznością. Program progresywne narastanie - od niskiego do umiarkowanego, do wysokiej intensywności - jest to konieczne, aby uniknąć obrażeń.