grsail.com

No pain no gain: Nie prawda!

Wielu ludzi wierzy w "bez pracy nie ma kołaczy" teorii, jeśli chodzi o ich treningi. Wierząc, że ból oznacza postęp, nadal pracować intensywnie, mimo bólu i dyskomfortu.

Są inni, którzy mówią, że kontynuowanie wykonywania rutynowych w celu zaostrzenia ciało, nie może być mądrą rzeczą. Czy to prawda? Nie ma bólu, nie ma zysku? W stosunku do treningu fitness, zwrot ten pierwszy powstał w 1980 roku. Od tego czasu ludzie przyjęli pogląd, że w celu uzyskania jakichkolwiek korzyści z ich programu ćwiczeń fitness, to musi boleć, a może nawet boli źle. Jest to najdalej od prawdy. W rzeczywistości, jeśli wystąpi ból po wykonywania rutynowych i nadal wykonywać, mimo bólu, może być traumatyczne, stawów i mięśni, co może prowadzić do powstania szkody.

Niektórzy trenerzy i trenerzy polecam pracować dwa razy ciężej, jeśli jesteś nie czuję żadnego bólu rano po intensywnym treningu. Takie nierozsądne treningi ćwiczenia mogą być niebezpieczne dla mięśni i stawów. Tego rodzaju porady może odpowiadać za wzrost sportu i ćwiczeń związanych z urazami w tych dniach.

Ból: Sygnał ostrzegawczy organizmu. Ból jest często System sygnał ostrzegawczy organizmu, a nie jako miernik do pomiaru sukcesu treningu. Ból jest wskazówką, że coś jest nie tak i że organizm potrzebuje uwagi, gdzie boli. To jest przyczyna bólu fizycznego. Pomyśl o tym. Jeśli nie ma bólu, nigdy nie wiesz, że jest coś nie tak z naszym ciele, a to może mieć katastrofalne skutki. Każdy, kto chce poważnie przestrzegać schematu ćwiczeń należy pamiętać, że ból nie jest to konieczne dla skutecznego treningu. Nie ulega wątpliwości, nie może być początkowy dyskomfort podczas wykonywania rutynowych rozpoczęciem. Ale ten dyskomfort powinien stopniowo ustępują, jak mięśnie i stawy stają się silniejsze i są w stanie wytrzymać intensywność treningu.

Dobra zasada do naśladowania jest: czy to boli, nie kontynuować sprawowanie! Nawet lekki ból, uczucie lub obrzęk stawu jest wskazanie, że wspólne potrzeby odpoczynku. Jeśli ból nie ustępuje, może warto skonsultować się z lekarzem. Wielu ekspertów fitness uważają, że ćwiczenia powinny być zabawa, że ​​lubisz i nie rygorystyczny trening. Należy zakwestionować swoje mięśnie i stawy do większej wytrzymałości i elastyczności, a jednocześnie być na tyle wygodne, tak że nie ma bólu.

Co można zrobić, aby pomóc bóle stawów: Przede wszystkim, jeśli wystąpi ból należy rozważyć rozmowy z lekarzem o tym. Zawsze stosuj się do zaleceń lekarza, a następnie, wraz z odpoczynku rannego stawu, może chcesz spróbować wspólny dodatek z ukierunkowanych składników odżywczych do poprawy zdrowia! Glukozamina, Hyal stawów, MSM, Interhealth kolagen typu II wraz z ziół takich jak boswellin i białym kory wierzby zostały dobrze zbadane i znane są w celu wsparcia wspólnych zdrowia długo term.While leki przeciwbólowe po prostu tępy ból, wspólne uzupełnienie zdrowia, które są dobrze sformułowane, jak GoFlex, może przyczynić się do wzmocnienia chrząstki i nasmarować przegub. To również pochodzi z miejscowego kremu zawierającego składnik administracji zatwierdzony Żywności i Leków, który pomaga przynieść ulgę w bólu szybko działające.

Zadbaj o bólu właściwą drogę. Baw się jak korzystać i łączyć swój codzienny trening w przypadku dziennego spożycia wspólnych suplementów. Podczas treningu ciała, takie suplementy pomagają odżywczo wsparcia wspólnej zdrowia od wewnątrz.