grsail.com

No Man Porównuje Christiana Greya w łóżku

Większość mężczyzn znaleźli Christian Grey jest pilnym wyzwaniem, powiedział Badanie przeprowadzone przez ECigaretteDirect, a trzecia rodzin przeczytałeś, albo będziemy czytać, bestsellerem razem.

No Man Porównuje Christiana Greya w łóżku

Książka Pięćdziesiąt twarzy Greya napisane przez bogatego faceta kochający bondage Christian Szary (z EL James) okazała się silną motywację dla mężczyzn i kobiet w ich igraszek sypialni. Prawdopodobnie jest to mężczyźni, którzy zareagowali na pobudzający najgoręcej o 55% z 500 ankietowanych mężczyzn przyznaje, że czuł się wciśnięty do cieplejszego wydajności sypialni, gdy dowiedzieli się, że ich partner przeczytać tę powieść.

Nieco ponad jedna czwarta, 26%, należąca do wzmocnionej kochania a 19% stwierdziło, że w reakcji na powieści z obojętnością.

Damskie odpowiedzi było żądać od swoich partnerów więcej miłości na różne sposoby, z większą częstotliwością w pierwszej kolejności, większej gamy drugiej i trzeciej sesji już kochania.

Choć wiele można znaleźć w książce jako "mumia porno" 34% czytelników postanowił podzielić książkę ze swoimi partnerami, niektóre z nich do tego stopnia, naciskając drugi do czytania; wielu z nich teraz muszą radzić sobie z następstwami.

Jednym z powodów takiego wpływu może być tak, że Fifty Shades jest teraz na wznoszących, 5% badanych mężczyzn albo czytali albo czytali go. Nie wszystkie z nich spodziewała się, co znaleźli! Jeden z respondentów powiedział, że postanowił dać książkę spróbować po zapoznaniu się trochę o tym i przyznał, że "nie wie, o co mi pozwolił się w do."

Po ślubie długoterminowego, dodał, sceny nie uspokoiło sypialnia dla nich, ale książka spalony rzeczy, dopóki nie jest na straty, czy będzie w stanie wywiązać się ze świeżych potrzeb żony i pozostawić ją seksualnie spełnione.

Wypowiadając się na temat objawień, przypomniał rzecznik ECigaretteDirect że ludzie wolą myśleć o sobie jako o silnym seksualnie znacznie powyżej średniej - ale zaczynają dążyć pod znaczną presją, kiedy czują, oczekiwania i wymagania coraz najwyższą przyjemność kobiecie.

"Mężczyzn, z którymi rozmawialiśmy wiele mówiło czuli pod silną presją, aby stać się bardziej wymagający w sypialni," Komentarz prowadził, dodając, że zbyt wielu ludzi, czułem pewien nad tym, jak ich pragnienia byłyby akceptowane przez ich partnerów łóżkowych.

Wyniki zapewnić wgląd męskiej seksualności i pokazać, że ludzie nie są napędzane, jak drogą płciową, jak wiele jest skłonna myśleć. W skrajnych przypadkach mogą one być zadowoleni z chwalił swoich możliwości seksualnych i nie tak gotowy do skoku na możliwość ich udowodnić.