grsail.com

NIP Home Loan

NIP Home Loan

Kredyt NIP jest umożliwienie kredytobiorcom uzyskanie kredytu hipotecznego, mimo że nie o numer ubezpieczenia społecznego. Choć może to być dobra wiadomość dla osób, które mieszkają w Stanach Zjednoczonych nieudokumentowanych, pożyczki te są promowane mnóstwo dyskusji, kto powinien mieć prawo do zakupu domu, a kto nie powinien.

NIP Home Loan Poradnik

NIP jest akronimem Indywidualny Numer Identyfikacji Podatkowej. Nie każdy ma prawo do ubezpieczeń społecznych, więc Urząd Skarbowy wydaje NIP dla ludzi, którzy mieszkają i pracują na terenie Stanów Zjednoczonych w celu śledzenia ich dochody i umożliwienia im płacić podatki. Kredyt NIP umożliwia ci nielegalni pracownicy na zakup domu, nawet jeśli znajdują się one w Stanach Zjednoczonych nielegalnie.

Ludzie powinni być w stanie uzyskać NIP z Urzędu Skarbowego, bez obawy o informacje są przekazywane do Stanów Zjednoczonych Obywatelstwa i Imigracji. IRS jest tylko o uzyskanie odpowiedniego dochodu podatkowego z ludzi i nie jest w branży poszukując nielegalnych imigrantów w obrębie granic Stanów Zjednoczonych. Z tego powodu osoby, które nie mogą mieć inny kiedykolwiek zapłaconych podatków nie mają powodu, aby uniknąć płacenia, ale teraz również mieć możliwość zażądania kredyt.

Brak dokumentacji

Pożyczki hipoteczne stosowane mają być wydane rutynowo, bez większego dokumentacji od wnioskodawcy. Były one nazywane kredyty Nie-doc i stały się bardzo niepożądane dla kredytodawców, ze względu na wysoki stopień ryzyka związanego z pożyczaniem pieniędzy dla kredytobiorców, którzy nie mogą udokumentować historię zatrudnienia, historii dochodowego, ani innych dokumentów.

Niemniej jednak, nadal istnieją kredytodawców, którzy są gotowi do tego typu kredytów. To właśnie te kredytodawców, którzy są najbardziej prawdopodobne, aby oferować kredyty mieszkaniowe NIP wnioskodawcom, którzy nie mają numery ubezpieczenia społecznego lub stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych.

Kredytów hipotecznych subprime są uważane ITIN.

Dodatkowe koszty i czas oczekiwania

Ubiegania się o kredyt NIP jest trochę bardziej skomplikowana, niż zastosowanie dla tradycyjnego kredytu mieszkaniowego. Potencjalne powikłania z aplikacji NIP hipotecznego obejmują:

  • . Brak kredytowej Historia historii kredytowej w oparciu o numery ubezpieczenia społecznego, a więc może to być trudne - jeśli nie niemożliwe - ocenić zdolność kredytową wnioskodawcy, który ma indywidualny numer identyfikacyjny podatnika zamiast numeru ubezpieczenia społecznego.
  • Problemy z weryfikacji dochodów. Pracodawcy niechętnie udokumentować zarobki płacą pracownikom, którzy nie posiadają zezwolenie na pracę na terytorium Stanów Zjednoczonych. Wiele nielegalni pracownicy otrzymują gotówkę i nie ma sposobu, aby udowodnić swoje dochody.
  • Problemy z weryfikacją dobrą historię płatności. Niektóre kredytodawców hipotecznych daje kredyty dla ludzi, którzy nie mają historii kredytowej, o ile mogą one okazać się historię płatności pewnego rodzaju. Ponieważ pracownicy nielegalni może nie mieć narzędzia i inne rachunki w swoim własnym imieniu, a następnie wnioskodawcy mogą mieć trudności z udowadniając mogą dokonywać płatności w terminie.

NIP kredyty mieszkaniowe wydawane do ludzi, ale proces trwa znacznie dłużej, średnio i wysokość opłat może być astronomiczne w porównaniu do tradycyjnego kredytu. Pożyczkodawca ma na znacznie większe ryzyko podczas zatwierdzania kredytu NIP i zamierza zostać odpowiednio zrekompensowane. Ponieważ ludzie bez numerów ubezpieczenia społecznego nie trzeba wiele innych opcji dostępnych dla nich, jeśli chcą własny dom to albo potrzebujesz, aby zaoszczędzić pieniądze na zakup domu w gotówce lub zamiast szukać kredytu przeznaczonego dla osób w ich sytuacji ,

Stopy procentowe z tych pożyczek są zazwyczaj znacznie wyższe niż w przypadku tradycyjnych kredytów hipotecznych.

Nie SSN

Nie każdy, kto posiada NIP nielegalnie przebywa w Stanach Zjednoczonych. Istnieje kilka imigrantów, którzy mieszkają w kraju legalnie i pełnej dokumentacji, ale nie mają numery ubezpieczenia społecznego. Hipoteki NIP są w tej populacji, jak również.

Więcej dostępnej dokumentacji w zakresie dochodów i historii kredytowej wnioskodawcy, tym łatwiej proces aplikacji będzie.