grsail.com

Nietolerancja glutenu i osierdzia Zaburzenia rytmu serca

Nietolerancja glutenu i osierdzia Zaburzenia rytmu serca


Dla niektórych osób cierpiących na celiakię jest nietolerancja glutenu związek pomiędzy zaburzeniami rytmu serca i osierdzia.

Co to jest osierdzia arytmii?

Określenie osierdzia arytmii medycznego na podstawie stanu osierdzia. Osierdzie jest membrana dwuwarstwowy, który otacza serce tworząc barierę ochronną przed infekcjami i utrzymanie położenia serca w organizmie. Czasami dwie warstwy rub osierdzia wobec siebie, powodując stan zapalny, który może doprowadzić do bardzo nieprzyjemnych objawów. W rzeczywistości, te objawy często naśladować atak serca w tym doświadczeniu bólu w klatce piersiowej u pacjentów zarówno zaburzeń rytmu serca i. Te zaburzenia rytmu stanowią pojęcia osierdzia arytmii.

Jest to poważna choroba, gdyż może to doprowadzić do masowych infekcji. Jego przyczyny to wszystko od infekcji bakteryjnych i grzybiczych na zaburzenia nerek, nowotwory, choroby autoimmunologiczne i. Osierdzia arytmie mają tak wiele przyczyn, że warunek ten jest najczęściej wtórnym skutkiem głębszego choroby. To jest, gdy związek między nietolerancją glutenu osierdziowego arytmii wchodzi w grę.

Nietolerancja glutenu i osierdzia Zaburzenia rytmu serca

Celiakię Wyniki choroby u różnych objawów. Często może przynieść kilka bardzo poważnych problemów zdrowotnych, które mogą rozproszyć procedurę diagnostyczną. Celiakia może uwagę przy chorobach mózgu, sercu i przewodzie pokarmowym i jakiegokolwiek innego uszkodzenia tkanki lub systemu. W istocie, jeśli przyczyną tych problemów nie jest skierowana, leczenie wszelkich problemów wtórnych będzie nieskuteczne na dłuższą metę.

Ważne jest, aby zrozumieć, jak nietolerancja glutenu może zmniejszyć ciała podatnych. Po pierwsze, wyniki nietolerancja glutenu w rozkładzie kosmków jelitowych, tym samym powodując zespół złego wchłaniania, które doprowadzi do poważnych niedoborów żywieniowych w czasie. Wiele wtórne choroby, takich jak niedokrwistość, są spowodowane tylko tych niedoborów żywieniowych. Niektóre składniki odżywcze są niezbędne dla optymalnej pracy serca i tak, gdy niezbędne minerały i witaminy nie są odpowiednio obecne w diecie, może stać się w osierdziu funkcji nieuprawnionych.

Ponadto, gdy jelita ulec uszkodzeniu i przepuszczalna, zapraszają mnóstwo mikroorganizmów swobodnie przekraczają barierę jelit do krwiobiegu. Te bakterie, drożdże i grzyby mogą spowodować zapalenie osierdzia, jak również inne zakażenia organizmu. Osoby z nieleczoną celiakią mogą łatwo zaprosić hordy problemów zdrowotnych, choć to łatwo zrozumieć, dlaczego ta choroba jest tak trudna do zdiagnozowania.

Doświadczony lekarz może zwrócić połączenie między tak wieloma warunkami średnich i rozpocząć opcji, takich jak rak, toczeń i celiakii zwiedzania. Niestety, choroba trzewna jest często skupione na samym dole z tych możliwości, i chyba pacjent produkuje poważnego stresu pokarmowego lub wysypka, ostrzegawcze, może upłynąć dziesięć lat do sporządzenia nietolerancją glutenu połączenia między arytmii i osierdzia.

Metody leczenia

Diety bezglutenowej są wstępnego leczenia celiakii. Ta dieta nie jest opcja dla pacjentów z nietolerancją glutenu; jest niezbędna sposób życia. Jak odwracalne są objawy sercowe, które zostały spowodowane przez choroby trzewnej? Wyniki różnią się od pacjenta do pacjenta. Celiac.com regularnie aktualizuje swoje zasoby dotyczące sukcesów leczenia i badań, które dotyczą objawów sercowych. Do tej pory, niektóre badania wykazały poprawę w takich warunkach, gdy pacjenci następnie do diety bezglutenowej. Niestety, inne badania nie przyniosły rozstrzygających wyników, przede wszystkim dlatego, że wielu pacjentów zmarło, zanim okres próbny zakończył. Pacjenci ci byli zazwyczaj w podeszłym wieku i nie stanowią osoby poniżej sześćdziesiąt pięć lat życia.

Udane eliminacji glutenu z diety jest bardzo ważne. Prawie tak samo ważne, jest terminowość dokładnej diagnozy. Nie wszystkie warunki celiakii wywołanego będzie reagować na zmiany w diecie, zwłaszcza gdy choroba przyspieszona. Jednak większość chorych na celiakię poprawi dramatycznie raz glutenu jest całkowicie wyeliminowane z ich schematu posiłku. Musisz dokładnie przeczytać etykiety żywności i zapamiętać podstawowe składniki, które są często ukryte źródła nietolerancji glutenu. Poprawa stanu może natychmiast lub w dłuższym okresie czasu, ale będzie bezglutenowe jest najlepszym co najmniej utrzymanie aktualnego poziomu zdrowia w przeciwieństwie do umożliwiając dalszy postęp choroby występują.