grsail.com

Niestandardowe piesze wycieczki Buty Expert Wywiad

Niestandardowe piesze wycieczki Buty Expert Wywiad

Jeśli kiedykolwiek byłeś na rynku niektórych niestandardowych wykonanych butów turystycznych, będziesz prawdopodobnie znaleźć następujące wywiad z Alexem Kovalenko, właściciela Esatto niestandardowa Obuwie, jest dość ciekawa. W tym roku akcja dlaczego niestandardowe buty są warte swojej ceny i daje informacje o tle swojej firmy w podejmowaniu startowego.

Esatto klienta Obuwie

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Jak długo jesteś w biznesie i gdzie się znajduje?

Alex Kovalenko (AK): Esatto jest ręcznie co niestandardowe buty od 2001 roku Jesteśmy zlokalizowane w Battle Ground, Waszyngton, na obrzeżach Portland w stanie Oregon.

LTK: Jak nauczyć się robić własne buty?

AK: Wszystkie nasze rzemieślnika mają lat doświadczenia dokonywania własnego obuwia, a w końcówce kapelusz do "starego świata", nauczył swoich umiejętności od swoich ojców w bardzo młodym wieku!

Custom Made butów turystycznych

LTK: Dlaczego na zamówienie buty turystyczne dobrą jakość?

AK: prosty test wartości własnych butów jest, aby spojrzeć w szafie. Jeśli masz kilka par (zazwyczaj drogie) buty posiedzenia nieużywane w szafie, ponieważ nie pasuje, to niestandardowe buty są dobrą ofertę.

Jeśli miał własne buty na początek, szafie byłoby czystsze, chcesz mieć więcej pieniędzy na koncie bankowym, a stopy byłby szczęśliwszy!

Oprócz wartości znajdą Państwo w jak dobrze buty pasują, używamy tylko najlepszych materiałów i rzemiosła wyjątkowo wysokiej jakości bagażnik. Dodatkowo, buty mogą być resoled (wiele razy, jeśli buty są zadbane), rozszerzając swoje życie.

LTK: Jakie są korzyści z własnych butów vs. gotowych butów turystycznych?

AK: większość konsumentów nosić buty lub buty, które nie pasują. Większość obuwia została masowo produkowane do średniej stopy. Jednak niewiele stopy są average.With informacje jakie otrzymujemy od naszych Fit Kit, pomiarów Zapisy i ślady nam wystarczająco dużo informacji, aby dokonać ostatniego, że będzie pasował do stopy. Pracujemy na nóżkach indywidualnie, spędzać czas dodając przewód i skóry po trochu tworzenia modelu nogi. Korzystanie z tych modeli Esatto sprawia boots ten sam kształt, aby stopy.

Zamawianie Boots niestandardowe

Niestandardowe piesze wycieczki Buty Expert Wywiad

LTK: Jak klienci zamówić niestandardowe buty?

AK: Nasz system montażu i procesem mają umożliwić Ci zrobić pomiary stóp oraz tracings we własnym domu z asystentem. Procedura jest prosta i daje nam wszystkich danych, musimy kształtować "ostatni" (formularz, w którym buty są). Jeżeli po dokonaniu oceny danych, myślimy potrzeba więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą.

LTK: Jak wiele stylów i kolorów oferujecie?

AK: Oferujemy Classic Hiker rozruch w brązowym, tan i czarny jako średniej gramaturze plecakiem bagażniku. Klasyczne Turystą mogą być lżejsze i bardziej elastyczne i bardziej sztywne, w zależności od przeznaczenia i ciała typu klienta. Ostatnio podjęliśmy "Esatto Vegan Klasyczne Turysta" z wykorzystaniem wszystkich materiałów syntetycznych.

Esatto również sprawia, że ​​but Wytrzymała Walker, który możemy dostosować od prostych do bardziej wymyślne stylizacji. Możesz odwiedzić naszą galerię lub naszą stronę Facebook dla więcej zdjęć i informacji.

LTK: Co jeszcze chcesz podzielić się o niestandardowych wykonane buty turystyczne?

AK: czas realizacji za parę własnych butów wynosi cztery miesiące, ale oferujemy również możliwość przyspieszenia w przypadku musisz wycieczka zaplanowana wcześniej. Wszystkie nasze buty są wykonane ręcznie z dawnych technik świecie rzemiosła. Będziemy współpracować z naszymi klientami, dopóki nie są zadowoleni i mają wygodne buty na nogach. Jeśli cierpisz na bieżących buty lub buty, prosimy o kontakt. Pozwól nam pomóc nie piesze wycieczki, które są bardziej zabawne i przyjemne!Jeśli spędzasz większość czasu w butach turystycznych, niestandardowe buty mogą być mądry wybór. Zakład Logiki Stosowanej pragnie podziękować Alex Kovalenko z Esatto niestandardowa Obuwie za czas poświęcony na ten wywiad.