grsail.com

Niespodzianka! Jesteśmy coraz związał

Niespodzianka!  Jesteśmy coraz związał
Gwiazdy były znane zrobić. To jest coś, co można wyciągnąć też, jeśli sobie tego życzą. Ita € ™ sa niespodzianka ślub. Thatâ € ™ s prawo. Zaprosić ludzi do domu lub miejsca. Myślą, że youâ € ™ re posiadające razem lub osobie, ale niespodzianka, ita € ™ sa ślub!

Niech Cata € ™ s głowicy z worka

Nie da się utrzymać w tajemnicy ślubie od wszystkich. Youâ € ™ re będzie chciał podzielić się wiadomością z co najmniej jednym zaufanego przyjaciela lub członka rodziny. Osoba lub osoby, które nie zdecydują się powiedzieć, powinny być w stanie utrzymać w tajemnicy. Idealnie, są te same osoby, które mogą pomóc Ci w szczegóły ściągając imprezę niespodziankę. Jeśli uważasz, że Twoi rodzice lub teściami-to-be będą zdenerwowany, są zaufane grupa, która może chcesz wpuścić na mały sekret.

Utwórz wydarzenie zaprosić gości

Jednym z najtrudniejszych elementów o planowaniu niespodzianka ślub kusząc swoich gości na miejsce po dacie i czasie zaślubin. Większość par używać powód, takich jak kolację lub jako ich urodziny bash okładki do dysponowania Goście przyjechali do specjalnego daty i czasu.

Udostępnianie Szczegóły

Wraz z tytułem na okładce, trzeba jakoś zaszczepić ubioru. Jeśli youâ € ™ re podobno imprezę urodzinową w ritzy miejsce, pozwól gości znać rodzaj stroju powinny one don zdarzenia. Jeśli, jak goście są ubrani Doesnâ € ™ t sprawę do Ciebie, to możesz zrezygnować z tego konkretnego szczegółu.

Przygotuj się na najgorsze

Podczas gdy większość Twoich gości będą podniecona na zaskoczeniu, nie każdy może reagować z radości. Niektóre z przyjaciółmi i członkami rodziny, które nie są w tajemnicy, może obrażać nie będąc częścią tajemnicy. Bądź przygotowany, aby załagodzić zranione uczucia i mieć serce do serca niektóre z gości, który mógł ich uczucia boli.

Surprise, Surprise, Surprise

Planowanie i hosting niespodzianka ślub może być ekscytujące przedsięwzięcie dla Ciebie, Twoich małżonek-to-be, a nawet goście. Ponieważ jest ślub ze szczególnym akcentem, Twoje podejście i następstwa mogą być różne, więc przygotuj się na kulki krzywej.