grsail.com

Nieruchomości: Strona główna Pożyczki i Porady Nieruchomości

Pożyczki FHA

Wielu ludzi usłyszeć określenie "pożyczki FHA" i błędnie zakładają Federal Housing Administration jest kredytodawcy hipotecznego. To nie jest przypadek. Założona w 1934 roku, FHA pomaga niższych dochodach, nabywcy domu po raz pierwszy uzyskać zezwolenie na kredyt poprzez zapewnienie prywatnych kredytodawców z ubezpieczeniem kredytu hipotecznego. To daje pożyczkodawcy bezpieczeństwo wiedząc kredytu będą przestrzegane, jeśli domyślne kupujących na kredyt i pozwala kupujących do których nie kwalifikują się do tradycyjnego kredytu uzyskać zezwolenie. Pożyczki FHA są dostępne dla osób z mniej niż doskonały kredytowej i często wymagają mniejszej zaliczki (zwykle co najmniej 3%) niż w przypadku tradycyjnych kredytów. FHA zmieniać limity kredytowe w całym kraju w zależności od wytycznych, które mają zastosowanie do danego rynku. FHA i pożyczkodawca będzie wymagał wyceny nieruchomości jako rutynową część procesu aplikacji hipotecznych. Więcej informacji na temat ubezpieczeń kredytów FHA, odwiedź amerykańskiego Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w witrynie sieci Web i poszukać przewodnika "100 pytań i odpowiedzi na temat zakupu nowego domu."

Warunki hipoteczne

Większość warunki kredytów hipotecznych są dziś 15 czy 30 lat. Jeśli zdecydujemy się na okres 15 lat, wszystkie płatności będą wyższe, ale być może uda się uzyskać niższe oprocentowanie. Jednakże, można również spłacić swój kredyt szybciej i budować kapitał w szybszym tempie. 30 lat kredyty hipoteczne zwykle mają wyższe oprocentowanie niż 15 lat chodzi, ale ze względu na dłuższy okres spłaty, płatności miesięczne są niższe. Podczas gdy trwa to dłużej, aby spłacić kredyt i już budować kapitał, to jest opcja wielu kupujących domu po raz pierwszy wybrać. Jeśli jest to twój drugi (lub trzeci lub czwarty), w domu, czy jesteś starszy niż 40 lub tak, to można rozważyć 15 lat, tak, że pożyczka zostanie spłacona, zanim przejdzie na emeryturę.

Kredytu do wartości

Kiedy jesteś na poszukiwania wymarzonego domu, ważne jest, aby wiedzieć, jak wiele można sobie pozwolić na dom. Instytucje finansowe, które oferują kredyty mieszkaniowe będzie wstępnie kwalifikuje cię do upewnij się, że rozważają domy, które realnie szans na wygraną zatwierdzenia pożyczki dla. Jedną z rzeczy, kredytodawców zdaniem jest kredytu do wartości lub LTV. Wskaźnik LTV jest ilość pieniędzy nabywcy domu pożycza na zakup domu w stosunku do szacowanej wartości domu. Wyższe LTV, tym mniej pieniędzy nabywcy domu musi odłożyć na nieruchomości. Na przykład, nabywcy domu musiałby wpłacić zaliczkę 10.000 dolarów na 100.000 dolarów domu na 90% LTV. Wyższe wskaźniki LTV oznacza, że ​​kredytodawca jest podejmowanie większego ryzyka pożyczając pieniądze na kupującego. Kredytodawcy niemal powszechnie wymaga ubezpieczenia hipotecznego kredytów z LTV na powyżej 80%. Jeśli płacisz ubezpieczenia hipotecznego, należy pamiętać, tak szybko, jak można zbudować co najmniej 20% kapitałów własnych (poprzez cud uznania lub faktycznie płaci kredytu w dół), masz prawo do zaprzestania płacenia ubezpieczenia hipotecznego. Więcej informacji na temat ubezpieczenia kredytu hipotecznego i LTV, odwiedź Bankrate.com. Witryna oferuje mnóstwo informacji na temat kredytów hipotecznych, w tym różnych kalkulatorów hipotecznych.

Adjustable Rate Mortgages (ARM)

Różnych kredytów hipotecznych dostępnych obecnie w domu może być zadziwiające. Bardzo ważne jest, że kupujący domu zrozumieć produktów hipotecznych oferowanych przez kredytodawców domu. Regulowane stawki kredytów hipotecznych lub ARM, jest kredyt hipoteczny, w którym płatność zmienia się w czasie, w odpowiedzi na zmiany poziomu stóp procentowych. W zamian za przyjęcie wyższego poziomu ryzyka niż kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu, kredytodawców oferują ARM dla konsumentów na początku niższych stóp procentowych. Oczywiście, gdy stopy procentowe rosną lub spadają, miesięczne wzrosty płatności lub zmniejsza odpowiednio w regularnych odstępach czasu, z zastrzeżeniem czapki określonych w warunkach kredytowych. Przykłady ARM są hipoteki balon, który oferuje niskie opłaty początkowej z dużym, opłaty ryczałtowej na koniec pożyczki i kredyty hipoteczne dwustopniowe, które dostosowują raz i pozostają stałe przez cały okres kredytowania. Korzyści z ARM, to niższe stopy procentowe i początkowe potencjalnie niższe miesięczne płatności. Ryzyko związane z bronią to nieprzewidywalność rynków stóp procentowych, które mogą ostatecznie cenę miesięczną wypłatę poza zdolność do spłaty.

Brak lub nisko Pożyczki płatności

Wiele instytucji finansowych, które oferują kredyty mieszkaniowe teraz zaoferować niedrogie opcje pierwsze kredyty hipoteczne oraz nabywcy czasu. Pożyczki te są zaprojektowane tak, aby pomóc kredytobiorcom, którzy nie mają dużo pieniędzy na zaliczki, lub którzy blemished kredytowej uzyskać zezwolenie na kredyty. Większość prywatnych kredytodawców nadal wymagają co najmniej 3-5% w dół do zatwierdzenia pożyczki. Istnieją również federalne programy ubezpieczeń kredytów hipotecznych, takie jak oferowane przez Federal Housing Authority, które mają opcje nisko w dół płatności. Podczas gdy programy te wiele zrobić, aby pomóc ludziom osiągnąć swoje marzenie własnego domu, oprocentowanie kredytów płatniczych nisko w dół lub pożyczek dla osób z mniej niż doskonały kredytu są zazwyczaj wyższe niż tradycyjnych pożyczek. Dobrym źródłem informacji na temat pierwszych pożyczek razem kupujący jest amerykański Departament Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w witrynie internetowej. Szukaj w przewodniku "100 pytań i odpowiedzi na temat zakupu nowego domu."

Odwrotnej hipoteki

Odwrotnej hipoteki jest sposobem dla właścicieli domów, aby uzyskać kapitał z ich domu, jeśli to już się opłaciło. Odwrotnej hipoteki są zazwyczaj używane przez emerytów, którzy potrzebują gotówki. Pożyczkodawca płaci określoną kwotę co miesiąc, w oparciu o kapitał własny w domu i jak długo można oczekiwać, aby potrzebne dochody. Fundusze pochodzą z kapitału własnego w domu, więc kiedy w domu jest sprzedawany, albo przez właściciela lub przez spadkobierców, pożyczkodawca jest spłacony z wpływów.

Kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu

Różnorodność dostępnych kredytów mieszkaniowych dziś może być trudne. Musisz mieć pewność, badania produktów hipotecznych oferowanych przez banki i brokerów kredytów hipotecznych. Kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu jest hipotecznych, w których płatność pozostaje taka sama przez cały okres kredytowania. Większość kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu są w 15-letnich i 30-letnich warunkach. Podstawową zaletą kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu jest jego przewidywalność. Wiesz co wypłata będzie i może zaplanować budżet gospodarstw domowych odpowiednio.

Kwota kredytu hipotecznego

Ważne jest, aby zastanowić się, jak wiele z hipoteką można sobie pozwolić. Kalkulator kredytu hipotecznego może Internecie pomóc to zrozumieć. Kredytodawcy będą uważnie przyjrzeć dochodów w ciągu ostatnich dwóch lat, a swoje wydatki. Upewnij się, że są wygodne z miesięcznych płatności. Tylko dlatego, że pożyczkodawca będzie ci pożyczyć pewną kwotę, nie oznacza, że ​​będziesz w stanie spłacić w terminie. Rozważmy stan nieruchomości, jak również. Jeśli kupujesz antyczne Colonial, a nawet 1970 roku współczesna, może bardziej z kosztem kieszeni niż w nowym budownictwie. A kiedy jesteś właścicielem domu do wynajęcia, nie można po prostu podnieść słuchawkę i zadzwonić do właściciela, gdy łamie podgrzewacz wody - udać się do Home Depot z książeczki czekowej.

Przedpłaty hipoteczny

Jeśli jesteś na tyle szczęście, że twój wzrost dochodów z roku na rok, może znaleźć się w stanie stworzyć większe płatności hipotecznych niż wymagane przez warunki kredytu. Jest to świetny sposób, aby spłacić kredyt szybciej. Jednakże, ponieważ odsetki od kredytu hipotecznego jest odliczane od podatku, należy skonsultować się z doradcą podatkowym pierwszej. Niektórzy ludzie wybierają dla dwutygodnika hipotecznych, gdzie połowa miesięcznej płatności jest wypłacane co dwa tygodnie. Ten plan płatności powoduje, skutecznie, dodatkową zapłatę każdego roku, ponieważ robisz 26 pół płatności, w porównaniu z 12 pełnych płatności. Jest to świetny sposób, aby uzyskać kredyt hipoteczny opłaciło szybciej i działa szczególnie dobrze dla ludzi, którzy zarabiać co dwa tygodnie.

Tylko odsetki Kredyty hipoteczne

Jak stopy procentowe zaczęły rosnąć i ceny domów nadal wysokie w wielu dziedzinach, niektórzy pożyczkodawcy oferują kredyty hipoteczne tylko odsetki. Jak sama nazwa wskazuje, płacisz tylko odsetki od kredytu, więc kwota główna nie jest ograniczona. Niektóre tylko odsetki kredytów dodać w spłacie kapitału po pierwszych kilku lat. Ryzykiem dla kredytobiorcy jest oczywista: nie budują żadnego kapitału. Jeśli płacisz tylko odsetki na pięć lat, nadal winien bankowi całą kwotę obciążonej hipoteką na końcu pięć lat. Pożyczki te są często wykorzystywane do zakwalifikowania osoby do domu droższe niż mogliby inaczej sobie pozwolić. Chociaż mogą one być w stanie zapłacić odsetki za pierwsze pięć lat, nie mogą sobie pozwolić na wyższe płatności po głównym dodaje się tylko Oprocentowanie kredytu jest właściwe jedynie w bardzo szczególnych okolicznościach. - Jeśli wiesz, twój dochód znacznie wzrośnie w pewna liczba lat, jeśli będziesz miał napływ pieniędzy w określonym czasie, lub jeśli planujesz tylko właścicielem domu na krótki czas, na przykład. Bądź bardzo ostrożny interesie tylko pożyczki.

Ubezpieczenie kredytu hipotecznego

Jeśli odkładając zaliczkę w wysokości mniejszej niż 20% ceny sprzedaży domu wykopać, kredytodawcy hipotecznego prawie na pewno wymaga prywatnego ubezpieczenia hipotecznego (PMI). Miesięczny koszt ten zostanie dodany do spłaty kredytu hipotecznego, a to chroni pożyczkodawcy, jeśli domyślnie na kredyt hipoteczny. Jeśli płacisz ubezpieczenie kredytu hipotecznego, gdy masz co najmniej 20% udziałów w domu, masz prawo do zaprzestania płacenia ubezpieczenia hipotecznego. Zazwyczaj należy zwrócić się, że ubezpieczenie kredytu hipotecznego zostać przerwane, a kredytodawcy mogą wymagać nowej oceny, aby sprawdzić, czy teraz zawdzięczam 80% lub mniej wartości do domu dziecka. Więcej informacji na temat ubezpieczenia kredytu hipotecznego i LTV, odwiedź Bankrate.com. Witryna oferuje mnóstwo informacji na temat kredytów hipotecznych, w tym różnych kalkulatorów hipotecznych.

Zadatek

Decydując, ile zaliczki, aby na Twoim domu może być trudne. Z jednej strony chcesz umieścić znacznie w dół, jak to możliwe, ponieważ będziesz płacił hipoteki przez trzydzieści lat (lub co najmniej piętnastu). Ale nie chcesz odłożyć tyle, że trzeba pożyczyć pickupa wujka Earla przenieść się, lub nie możesz sobie pozwolić, aby sadzić żadnych żarówek w nowym ogrodzie. Rysunek swoje koszty zamknięcia ruchomych i starannie, a następnie dodać "wybiegiem" z 10-15% do rzeczy jak obiad, bo nie można znaleźć pola, która posiada garnki i patelnie. Nie odłożyć tyle, że jesteś "dom ubogich", ale sprawiają, że zaliczki za duży, jak można zachować hipotecznych rozsądne. Jeśli odłożyć 20% ceny zakupu lub więcej, możesz kwalifikować się do najlepszego oprocentowania kredytów hipotecznych (wszystkie pozostałe były równe) i nie będzie musiał płacić prywatne ubezpieczenie kredytu hipotecznego (PMI).