grsail.com

Niepłodność: leczenia niepłodności Porady

Alternatywnych metod leczenia niepłodności

Niepłodność może być spowodowane przez wiele różnych miejscach, a w niektórych przypadkach, dokładna przyczyna nie jest znana. Istnieje wiele możliwości leczenia niepłodności w klinikach niepłodności dostępne, z operacją lub hormonów, do jaj lub plemników darowizny. Alternatywne leczenie może także mieć miejsce w leczeniu niepłodności od ziół i inne produkty naturalne były używane od stuleci w leczeniu szerokiego zakresu stanów chorobowych.

Niektóre alternatywne terapie, które mogą być stosowane do leczenia bezpłodności obejmują:

 • Środki zaradcze Flower - za pomocą nuty kwiatów, roślin i drzew w celu promowania dobrego stanu psychicznego, po którym ciało często następuje, promowanie relaksu, zmniejszenie uczucia stresu i poprawę poczucia dobrobytu.
 • Aromaterapia - pomyślał, aby pomóc w regulowaniu cykle miesiączkowe
 • Masaż - sprzyja relaksowi, detoksykacja organizmu, stymuluje uwalnianie hormonów i zmniejszyć blizny) (zrosty, które mogą pomóc w osiągnięciu ciąży
 • Ziołowe środki - zabiegi ziołowe są nastawione na rozwiązanie zarówno umysłu jak i ciała, i wydaje się najlepsze dla kobiet, jak mają braku równowagi hormonalnej, które powodują nieregularne owulacji
 • Akupunktura - starożytna chińska praktyka lekarska, która koncentruje się na saldo szlaków energetycznych w ciele, aby promować psychiczne i fizyczne samopoczucie

Choć prawdą jest, że niektóre kliniki płodności może dostarczyć informacji na temat korzystania z alternatywnych metod leczenia, większość lekarzy i kliniki płodności niepłodności pomoże Państwu w swoich wysiłkach zmierzających do osiągnięcia zdrowej ciąży, i dostarczy Ci informacji na temat różnych opcji leczenia.

Zapytaj swojego lekarza o niepłodności terapii alternatywnych do pomocy w leczeniu niepłodności, i pracować razem, aby ustalić najlepszy plan leczenia do promowania koncepcji i zdrowe dziecko.

Macierzyństwo zastępcze

Dla tych, którzy nie mogą począć dziecka, surogat jest jedną z opcji leczenia niepłodności, aby rozważyć, szczególnie w przypadku, gdy kobieta nie jest w stanie przewozić dziecko z powodu istniejącego stanu zdrowia, takie jak histerektomii, ciężką endometriozą lub cukrzycy kruchych.

W surogat sytuacjach kobiety, innych niż niedoszły-matki, zgadza się nosić dziecko na określenie dla osoby lub pary. W momencie narodzin, zastępczym zrzeka się praw rodzicielskich do jej dziecka. To jest zwykle prowadzona w porozumieniu biznesu i wymaga prawnika w celu zapewnienia, że ​​wszystkie wymogi prawne państwowe są spełnione.

Płodności klinika oferująca macierzyństwa zastępczego jako opcja leczenia niepłodności będą znać legalności tego typu leczenia, ponieważ surogat jest nielegalne w pięciu (5) USA: Arizona, Michigan, Nowym Jorku i Waszyngtonie, w stanie Utah, i tam surowe przepisy i wytyczne w innych państwach.

Generalnie, surogaty spełniać pewne kryteria, które obejmują, ale nie ograniczają się do:

 • wiek betwteen 18 i 35
 • żonaty, pracowników i klasy średniej
 • dobre zdrowie medyczne
 • stabilne emocjonalne i psychiczne zdrowie
 • przejść niekaralności
 • mają zadowalającą ocenę psychologiczną
 • dojrzałość
 • zajść w ciążę bez problemów łatwością przenoszenia do terminu

Surogaci są uiściła opłatę za tę usługę, oprócz tego, że wszystkie koszty leczenia poniesione przez rodzica / rodziców dziecka. Macierzyństwo zastępcze mogą być otwarte lub zamknięte. Zamknięty surogat oznacza, że ​​rodzic / rodzice nie mee matka zastępcza. Otwórz surogat oznacza, że ​​obie strony spotykać się i współpracować w czasie ciąży.

Od prawa różnią się od stanu do stanu, i nie ma dokumentów prawnych, które muszą być wypełnione związane z tą opcją leczenia niepłodności, to najlepiej skonsultować się z prawnikiem lub Agencji który specjalizuje się w macierzyństwa zastępczego, w celu zapewnienia praw każdej ze stron, a najlepiej Wyniki dla dziecka.

Biorąc pod uwagę czynniki Leczenia Niepłodności

Generalnie, dla kobiety w wieku 35 lat, lekarze niepłodności polecam próby naturalnego poczęcia z seksu bez zabezpieczenia, na okres jednego roku, przed podjęciem leczenia niepłodności. Dla kobiet w wieku powyżej 35 lat, sugerują one 6 miesięcy jako wytyczne, ponieważ staje się trudniejsze do osiągnięcia ciąży jak wiek, a to może być trudne do utrzymania ciąży, w obliczu niepłodności.

Jednak wiek jest jedynym czynnikiem przy rozważaniu leczenia niepłodności. Inne czynniki mogą obejmować:

 • Koszt - To powinno być częścią dyskusji przy ustalaniu leczenia niepłodności. Ponieważ ubezpieczenia nie może obejmować płodność leczenia, koszt jest ważnym czynnikiem w podejmowaniu decyzji w sprawie rodzajów terapii.
 • Rodzaj niepłodności - Jeśli niepłodność jest związane z brakiem równowagi hormonalnej jest do naprawienia, takich jak to, co może powodować nieregularne owulacji, możliwości leczenia są nieinwazyjne, z mniejszym szansę niepożądanych skutków ubocznych. Jeśli wymagane jest leczenie chirurgiczne, istnieje większe ryzyko w leczeniu niepłodności. Jest to szczególnie kluczem, jeśli masz choroby zasadnicze, które może powodować uzyskanie ciąży, lub utrzymania ciąży do pełnej kadencji, trudniejsze.
 • Przepisy prawne w danym państwie - Powinny być również biorąc pod uwagę, zwłaszcza jeśli oddawanie spermy, darowizny jajko czy surogat należą możliwości leczenia niepłodności. Ponieważ przepisy różnią się od państwa, w zakresie legalności usług związanych z płodnością, oraz praw rodzicielskich, ważne jest, aby zrozumieć prawa w danym państwie i jej wpływu na leczenie niepłodności. Twoja płodność klinika powinna być w stanie dostarczyć informacji na temat prawa w danym państwie i poprowadzi Cię przez legalność wybranej leczenia niepłodności, w razie potrzeby.

Choć nie jest to jedyne obszary, które zasługują na uwagę, przy wyborze leczenia bezpłodności, czynniki te są z pewnością warto przyjrzeć się, przy podejmowaniu decyzji w sprawie przebiegu leczenia niepłodności działania. Znajdź klinikę płodności z dobrej reputacji zawodowej i porozmawiać z lekarzem na temat leczenia niepłodności niepłodności, aby znaleźć najlepszą opcję leczenia dla Ciebie.

Rozrodczość endokrynolog

Każdy system ciało jest zdolne do rozwoju choroby. Są lekarze specjaliści), którzy (są specjalnie przeszkoleni w zapewnienie opieki w chorobach każdego systemu. Te Specjaliści mają wszystkie szkolenia lekarza ogólnego, a następnie otrzymać dodatkowe szkolenia i edukacji w celu wykonywania w ich specjalności. To jest prawdziwe w odniesieniu do lekarzy, którzy zdecydują się stać Lekarze Niepłodność.

Nawet w niektórych specjalności, są lekarze, którzy zdecydują się wybrać bardzo specyficzny składnik systemu choroby lub ciała, na których koncentrują się ich wykształcenia i umiejętności. To się nazywa Sub-specjalne.

Rozrodczość endokrynolog (wymawiane "en-kowalski-Krin-wszystko-oh-jist) jest sub-specjalność niepłodności Lekarz, który wykorzystuje szkolenia ekspertów specjalnie w niepłodności związane hormony.

Ponieważ hormony odgrywają tak istotną rolę w reprodukcji, od regulowania owulacji do zarządzania produkcji spermy, rozrodczość endokrynolog posiada niezbędne doświadczenie do oceny i leczenia chorób związanych z hormonami, które mogą przyczynić się do niepłodności.

Porozmawiaj z Fertility Clinic około reprodukcyjnego endokrynologa i jak mogą one pomóc przezwyciężyć niepłodności.

Dawca nasienia

Dawca nasienia stał się bardzo ważnym elementem leczenia niepłodności, od pojawienia się i rozwoju zapłodnienie in vitro (nawożenie jajko w probówce i wszczepienie go w macicy kobiety) i In Utero Nawożenia (zaszczepienie nasienia bezpośrednio do macicy). Klinika płodności polega na oddanej spermy do pomocy pary, w których mężczyzna jest sterylne lub do pomocy samotne kobiety do osiągnięcia koncepcji.

Podobnie jak Egg dawców, Sperma Darczyńcy są sprawdzane przez kliniki płodności, aby upewnić się, że zdrowe plemniki będą gromadzone, w tym badania na obecność chorób przenoszonych drogą płciową. Historia medyczna otrzymuje się oprócz badania fizykalnego, informacji na zdrowie dawcy.

Dawcy nasienia zwykle spełniać określone kryteria, w tym:

 • w wieku od 18 do 35
 • w stanie udzielić informacji o historię medyczną obu stron rodziny
 • wynik negatywny na choroby przenoszone drogą płciową i chorób zakaźnych
 • wolne od przewlekłych problemów zdrowotnych
 • zdolność do zaangażowania się w zapewnienie niezbędnych próbek

Dawcy nasienia są wypłacane ich spermy i podpisywania dokumentów, które nadają się do wszelkich praw rodzicielskich dzieci, które są poczęte za pomocą nasienia, chyba, że ​​dotacje w państwo, które nie uznaje plemników lub jaj dawców być rodzicami prawne, takie jak Kalifornia.

Dawcy nasienia zgłosić się do kliniki płodności i zapewnić wytrysku do stosowania w darowiźnie. Plemników jest przechowywany do czasu użycia do zapłodnienia. Proces może być anonimowe lub można mieć tożsamości wydany.

Płodność Narkotyków

Od nierównowaga hormonalna jest jedną z najczęstszych przyczyn niepłodności u mężczyzn i kobiet, hormony i leki na płodność są pierwsze opcje wybrane przez lekarzy w leczeniu niepłodności, niepłodność.

Stosowanie leków na płodność jest ogólnie niskie ryzyko i tańsze w porównaniu do innych opcji leczenia bezpłodności, i są łatwo zarządzane i monitorowane.

Leki stosowane głównie w leczeniu niepłodności to:

 • klomifenu (wymawiane "klo'-muh-Feen") - stosuje się do stymulowania hormonów w mózgu do przygotowania jaj owulacji
 • gonadotropiny (wymawiane "go-nad'-uh-Trow sworznie") - stymuluje jajniki do produkcji jaj, stymuluje produkcję hormonu luteinizującego, który przygotowuje macicy otrzymywać zapłodnionego jajeczka
 • bromokryptyna (wymawiane "bro-mow-crypt-een") - stosowane w celu zmniejszenia stężenia prolaktyny. Wysoki poziom prolaktyny zmniejszyć produkcję estrogenów, który hamuje owulację.

Są inne leki, które są stosowane podczas leczenia bezpłodności - rozmowa z lekarzem, aby ustalić, które z nich są właśnie dla Ciebie. Jeśli masz podstawowych przewlekłych schorzeń, takich jak niewydolność przysadki lub innych równowagi hormonalnej, dodatkowe leki mogą być konieczne, aby pomóc w osiągnięciu poczęcia.

Leczenie chirurgiczne - Mężczyzna

Mężczyźni również mogą mieć problemy strukturalne w swoich narządów płciowych, które mogą przyczynić się do niepłodności. Jeden leczenie niepłodności wiąże się z wykorzystaniem operacji, aby naprawił problem strukturalny. Procedury te są wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy i chirurgów niepłodności w klinice płodności.

Niektóre z problemów konstrukcyjnych, które mogą wystąpić u mężczyzn, obejmują:

 • wrodzonym zablokowane nasieniowodów, który niesie rurę spermy do magazynu spermy
 • undescended jądra, w których jeden lub oba jądra pozostają w obrębie miednicy, a nie przenosi się do worka mosznowego
 • torbiele na jądrach lub w obrębie worka mosznowego
 • zaburzenia erekcji - niemożność osiągnięcia lub utrzymania erekcji - które nie mogą być wyeliminowane w leku lub innej obróbki niechirurgicznego
 • bliznowacenie z wytrysku lub innych kanałów związanych z zakażeniem, takich jak choroby przenoszone drogą płciową
 • spodziectwo (wym "high-po-łopatki ee-us), przy czym otwór na ogół na penisa jest od spodu główki prącia

Z wyjątkiem zaburzeń erekcji, które często mogą być traktowane z leków lub innych interwencji nie chirurgiczne, wszystkie te warunki wymagają leczenia operacyjnego w klinice płodności, niepłodności przez lekarza lub chirurga, aby poprawić kondycję i poprawę szanse i możliwości poczęcia.

Porozmawiaj ze swoim lekarzem o niepłodności chirurgicznych opcji strukturalnych przyczyn niepłodności.

W Utero Nawożenia

Istnieje wiele sposobów, aby pomóc w poczęciu, od leków na płodność do zabiegu. Istnieje także kilka pomocniczych technologie reprodukcyjne, że klinika płodności mogą korzystać, jak Zapłodnienie in vitro i In Utero Nawożenia.

Zapłodnienie in utero obejmuje wkraplanie nasienia do macicy w odpowiednim momencie podczas cyklu menstruacyjnego. Sperma wtedy pływać do jajowodów i zapłodnić jajo, w wyniku zapłodnienia i ciąży.

Ta procedura działa dobrze dla większości kobiet niepłodność, z wyjątkiem tych, w których jest słaba produkcji jaj, zablokowane lub poważnie uszkodzonych jajowodów lub w tych, którzy przeszli menopauzy.

Ryzyka są ograniczone do dyskomfortu porównywalna z wymazu PAP. Od cienkiej elastyczny cewnik służy zaszczepić plemniki ryzyko popełnienia otwór w macicy jest wyjątkowo małe. Zakażenie możliwe jest także powikłania, ale to bardzo rzadko.

Porozmawiaj z Fertility Clinic temat zapłodnienia in utero, aby zobaczyć, czy to może być odpowiednie leczenie, które pomogą Ci wyobrazić.

Fertility Clinic

Tak jak istnieją specjalne poradnie dla osób z chorobami serca, urazów ortopedycznych i problemami neurologicznymi, są też specjalistyczne ośrodki leczenia przeznaczone do leczenia niepłodności.

Niepłodność jest chorobą, która wymaga specjalistycznej oceny i interwencji. Ponieważ nie chciał iść do lekarza, stopy w leczeniu astmy, ma sens, że można również ubiegać się wykwalifikowanym specjalistą w medycynie do leczenia niepłodności niepłodność swoje.

Personel fertilities kliniki obejmują:

 • laboratorium techników - Proces krwi, mocz, nasienie i inne okazy ciała, aby pomóc w identyfikacji barier dla płodności
 • radiologicznych technicy - wykonać zdjęcia rentgenowskie, ultradźwięki i skanowania, które pomogą zidentyfikować strukturalnych przyczyn niepłodności
 • pielęgniarki - pomoc w ocenie i opieki osób niepłodnych
 • niepłodności lekarze - to lekarze, którzy mieli dodatkowe kształcenie i szkolenie w ocenie i leczeniu niepłodności, i mogą obejmować:

endokrynolog reprodukcyjnego - specjalista hormonów reprodukcyjnych

ginekolog - specjalista leczonych warunków związanych z rozrodczych kobiety

Urolog - specjalista w zakresie układu moczowego, w tym cewki moczowej i prostaty,

które mogą mieć warunki, które mogą zakazywać płodność u mężczyzn

Zapytaj swojego ginekologa o odniesienie do renomowanej klinice płodności zawodowej w Twojej okolicy. Istnieją zasoby dostępne w Internecie, a przez Medical Association twojego państwa.

Leczenie chirurgiczne - Kobieta

Istnieje wiele przyczyn niepłodności od hormonalnych zmian do zaburzeń medycznych. Niektóre kobiety są bezpłodne z powodu problemów strukturalnych w ich narządów płciowych. Problemy te mogą być wrodzone - obecna od urodzenia - lub nabyte. Niektóre z tych anomalii obejmują:

 1. zniekształcone macicy, takie jak tri-kukurydziana macicy, który ma 3 komory, a nie tylko jeden
 2. jajowodów zablokowany związane z niedrożnością, w którym koniec rury jest wrodzoną zablokowanym
 3. bliznowacenie jajowodów, związane z infekcją miednicy lub chorób przenoszonych drogą płciową, co utrudnia rurę lub czyni otwór tak wąski, że nie może funkcjonować prawidłowo
 4. torbiele jajników, które mogą wpłynąć na działanie jajnika, utrudniając owulacji
 5. ciężka endometrioza - tworzenie tkanki macicy w obszarach innych niż macicy - może zablokować jajowodów, uszkodzić jajniki powodują zrosty / blizny mocujące narządów rozrodczych na jelitach, i zakłócić prawidłowe funkcjonowanie jajników wywołujących nieregularne miesiączki związane z nieregularnym jajeczkowanie

Operacja jest jedyną opcją leczenia niepłodności zarządzać te warunki i zapewnia klinice płodności. Klinika specjalizuje się w leczeniu niepłodności, doświadczył lekarzy niepłodności i lekarzy, którzy mogą rozwiązać te problemy strukturalne i zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę i niosąc dziecko do terminu.

Porozmawiaj z kliniki płodności, niepłodności lub doświadczonego lekarza, o swoich obawach z płodnością, a także do pełnej oceny, aby sprawdzić, czy problemy strukturalne są w katalogu głównym niepłodności

Zapłodnienie in vitro

Zapłodnienie in vitro jest zapłodnienie komórki jajowej z plemnikiem wewnątrz probówki lub płytkę Petriego. Zapłodnione jajo jest następnie wszczepiane macicy kobiety. Twój niepłodność lekarz rozważy IVF po więcej konserwatywne metody leczenia niepłodności nie są skuteczne, czy nie uważa się za stosowne, na podstawie stanu i potrzeb pary lub kobiety stara się o dziecko.

Tradycyjnie, IVF obejmuje kilka etapów:

 • podawanie leków na płodność do kobiety
 • zbieranie jaj
 • zapłodnienie jaj na płytce Petriego lub probówki
 • transfer zapłodnionych komórek jajowych do macicy kobiety
 • przechowywanie wszelkich pozostałych zapłodnionych jaj przez zamrażanie

Przed IVF, Twój niepłodność lekarz preform fizycznego egzamin, uzyskanie badania krwi, nasienia, testować ekran na choroby, oceny macicy kobiety dla zdrowia, a następnie uzyskanie zgody na procedury. Każdy zabieg trwa około cztery IVF (4) tygodni i wymaga wielu wizyt w klinice płodności.

Porozmawiaj z kliniki płodności lub niepłodności lekarza o in vitro i czy jest to opłacalne rozwiązanie dla leczenia niepłodności.

Egg Darowizna

Dla kobiet, które przeszły wczesną menopauzę, którzy produkują niewystarczające ilości jaj, lub którzy nie IVF wykorzystując własne jaja, darowizny jajko jest realną opcją, aby pomóc im w osiągnięciu ciąży.

Według klinik płodności, darowizna jaja mogą być kosztowne. Może być również emocjonalnym przeżyciem, i to ma zmienną stopę sukces, jednak wskaźnik ciąż jest lepszy niż normalnie osiągnąć stosując Zapłodnienie in vitro i kobieta własnych jaj.

Proces oddawania jaj zazwyczaj obejmuje:

 • badania przesiewowe w stosowności otrzymaniu jajko dawcy
 • znalezienie dawcy - dawca powinien być krótszy niż 35 lat, bez przewlekłych problemów zdrowotnych lub chorób genetycznych i powinny pasować większość Twoich kryteriów darczyńców, czy to cechy fizyczne, inteligencja lub kreatywne prezenty.
 • kompensacji dawcy - do 5000 dolarów
 • hormonalna terapia przygotować macicę do jaj
 • darowizny jaj
 • test ciążowy, aby potwierdzić ciążę lub jej brak
 • W przypadku pozytywnego wyniku terapii hormonalnej trwa przez co najmniej 2 miesiące

Darowizny jaj może być anonimowe lub przez członka rodziny, przyjaciela lub znanego znajomości.

Jak w przypadku każdej procedury medycznej, istnieje pewne ryzyko. Ryzyko darowizn jaj są podobne do tych związanych z pozyskiwania jaj do zapłodnienia in vitro: krwawienie w miejscu wkłucia igły, miednicy lub tkliwość lub pochwy torbieli jajnika produkcji. Infekcja, krwawienie wewnętrzne i przebicie jelita może również wystąpić, ale są one bardzo rzadkie.

Porozmawiaj ze swoim lekarzem płodności, lub skontaktować się z kliniki płodności, aby uzyskać więcej informacji o Egg Krwiodawstwa.