grsail.com

Niepłodność: Finansowanie zapłodnienie in vitro Porady

Zapłodnienie in vitro Finansowanie

Choć nie wszystkie plany ubezpieczeniowe finansowanie IVF, istnieje kilka opcji, które pomogą Ci pokrycie kosztów tego leczenia niepłodności:

 1. Ubezpieczenie zdrowotne - skontaktować się z ubezpieczycielem odnośnie jakiegokolwiek pokrycia dla leczenia niepłodności. Jak to jest coraz większe zapotrzebowanie w naszym społeczeństwie, niektórzy przewoźnicy ubezpieczeniowe oferują co najmniej ograniczone korzyści.
 2. Shared Risk® - Twoja płodność Klinika może mieć program, w którym będą one pomóc ci w finansowaniu IVF, wykorzystując wspólną ryzyko, jak zrobienia HMO
 3. Personal Loans - jest to kolejna opcja, jeśli twój plan ubezpieczenie zdrowotne nie obejmuje leczenia niepłodności, a płodność Klinika nie jest w stanie zaoferować wspólną IVF ryzyka
 4. Kredyty IVF - finansowanie przez firmy, które specjalizują się w leczeniu IVF kredytów
 5. IVF Zwrot - program, w którym płacisz za koszt IVF, ale otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli nie jest skuteczny IVF
 6. Niski koszt IVF - zmniejszonej kosztów programów leczenia
 7. Programy ryczałtowe - płacisz zryczałtowaną się z przodu, co może być nieco wyższa niż koszt cyklu, który obejmuje tak wiele transferów zarodków jak trzeba, aby zajść w ciążę. Możesz otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli ciąża nie jest osiągnięty.

Istnieje wiele różnych możliwości finansowania leczenia niepłodności, a konkretnie finansowanie IVF. Porozmawiaj ze swoim Fertility Clinic i Financial Planner, aby określić, które opcje płatności najlepiej sprostać Państwa specjalne indywidualnych potrzeb.

Zapłodnienie in vitro Ubezpieczeń

Wiele planów ubezpieczeń zdrowotnych obejmuje pewne leczeniu niepłodności, ale nie może obejmować IVF. To pozostawia osobowych pożyczek. zmniejszenie kosztów i inne plany opcje finansowania, które mogą być kosztowne.

Nie ma innej opcji, jednak, aby pomóc w pokryciu kosztów ich zapłodnienia in vitro - Niepłodność Ubezpieczenia Zdrowotnego lub IVF ubezpieczenia. Niektóre specjalistyczne ubezpieczyciele faktycznie mają plany, specjalnie zaprojektowanych do leczenia niepłodności i in vitro. IVF ubezpieczeniowa ma na celu uwzględnienie szczególnych zagrożeń związanych z procedur zapłodnienia in vitro, od stałych cykli, aby osiągnąć sukces, do porodu mnogiego nie może ponosić kosztów opieki dla intensywne wcześniaków.

Niektóre firmy ubezpieczeniowe, które zapewniają płodność ubezpieczenie, i że mogą zawierać IVF Insurance, obejmują:

 • Aetna
 • Beechstreet
 • Blue Cross
 • Wybór
 • Cigna
 • Coventry
 • Ewolucje
 • Najpierw zdrowie
 • Opiekun
 • Gruzja pierwsze
 • Poczta wysuwane
 • Jeden zdrowie
 • Southcare
 • UNICARE

Fundusze publiczne i zapłodnienie in vitro

Większość osób ubiegających się o leczenie bezpłodności, w tym zapłodnienie in vitro (IVF) jest odpowiedzialny za płacenie rachunków za takie usługi. Płatność ta jest zarządzany za pomocą pożyczki osobiste, plany, plany Shared Risk® niskich stóp lub innych rodzajów finansowania osobistej, gdy ubezpieczenie zdrowotne nie pokrywa kosztów.

Istnieje obawa, w wielu państwach, w zakresie wykorzystania środków publicznych dla zapłodnienia in vitro. Kentucky, na przykład, będzie korzystać z funduszy publicznych dla zapłodnienia in vitro, o ile nie zarodki są zabijane. To wiąże się z ich prawem dotyczącym bez wykorzystania funduszy publicznych dla aborcji.

Część tych obaw jest związana z badań komórek macierzystych, dla których naukowcy szukając środków publicznych, uzasadniającą, że produkt badań skorzystają ludzkość. Choć nie jest to bezpośrednio związane, istnieją obawy społeczne i moralne dotyczące wykorzystania środków publicznych do produkcji embrionów poza organizmem ludzkim.

Widok społecznej sytuacji obejmuje, że jeśli osoba wymagająca środków publicznych, pytanie może zadać pytanie, czy są one w stanie zapewnić dla dziecka, raz poczęła, i jeśli społeczeństwo ma spoczywać ciężar nie tylko do stworzenia dziecka ale także do pobierania.

Moralnie, wielu twierdzi, że od powstania życia - zarodka - jest niemoralne w stosunku do pewnych przekonań religijnych, społeczeństwo, jako całość, nie powinien być stroną jego powstania lub wytrwałości niemoralności.

Ogólnie rzecz biorąc, środki publiczne nie są wykorzystywane do leczenia niepłodności, w tym finansowanie IVF, chyba że wyraźnie określone w prawie poszczególnych państw jest związane z wykorzystaniem embrionalnych technologii.

Pożyczki dla osób trzecich zapłodnienie in vitro

Finansowanie Zapłodnienie in vitro (IVF) może być trudne, czasami, z powodu ryzyka związanego z procedurą, w tym wielu urodzeń, które mogą wymagać intensywnej opieki medycznej z powodu wcześniactwa, potrzeba więcej niż jednego cyklu do osiągnięcia koncepcji. Wiele planów ubezpieczeń zdrowotnych mogą dotyczyć leczenia niepłodności, jednakże nie obejmują IVF w ich zasięgu.

Pożyczki osobiste, plany Shared Risk® stawkę i niższe plany finansowania są także IVF opcje, jak korzystanie z pożyczek zewnętrznych.

Kredyty stron trzecich obejmują spółki, które specjalizują się w finansowaniu leczenia bezpłodności, w tym in vitro. Centra te zareagowały na rosnące finansowe rynku leczenia niepłodności, i zaspokoić wyłącznie do osób potrzebujących usług leczenia płodności. Pożyczki mogą być niższe oprocentowanie niż tradycyjne pożyczki osobiste i zazwyczaj nie wymagają zabezpieczenia.

Twoja klinika płodności lub specjalista może być w stanie odnieść się do osoby trzeciej o możliwości finansowania refundacji IVF, a na finansowanie innych usług niepłodności, w razie potrzeby.

Wspólne Risk® i zapłodnienie in vitro

Finansowanie zapłodnienia in vitro (IVF) może być trudne z uwagi na brak pokrycia przez wiele firm ubezpieczeniowych. Pożyczki osobiste mogą mieć ogromnych premii procentowych, a wiele osób nie może zapłacić gotówką z góry. To jest, gdy plany Shared Risk® IVF może być korzystne.

Wspólna ryzyko jest dokładnie to, co brzmi jak. Płodność Clinic zakłada pewne ryzyko leczenia, bankowości na ich zdolność do osiągnięcia koncepcji. Niektóre kliniki zapewni stałe plany płatności stopa na pokrycie określonej liczby cykli przy obniżonych opłat, o zwrot opłat programowych, jeśli koncepcja nie powiedzie po cyklach lub jeśli leczenie jest zawarta przed zakończeniem. Jeśli wszystkie zakontraktowane cykle są wykorzystywane do produkcji dziecko, para otrzyma cykli w niższej cenie. Jeśli dziecko jest poczęte przed końcową obróbką, Klinika utrzymuje całą opłatę. Struktura ta zapewnia zniżkę w leczeniu dla rodziców, jeśli trwa kilka cykli do tworzenia i dostarczania dziecka, a bonus do kliniki dla szybkiego sukcesu, który jest zachętą do kliniki.

Porozmawiaj z Fertility Clinic o wspólnych opcji płatności IVF, aby pomóc w osiągnięciu swojego celu poczęcia i narodzin.

Personal Loans i zapłodnienie in vitro

Ponieważ wiele planów ubezpieczeń zdrowotnych obejmuje leczeniu niepłodności, ale nie w warunkach in vitro (IVF zapłodnienia), pary i samotne kobiety są pozostawione do poszukiwania alternatywnych możliwości finansowania, które mogą obejmować: IVF ubezpieczenia, ograniczona Oceń i plany plany Shared Risk®.

Inną opcją jest osobista kredyt na finansowanie IVF. Pożyczki te są dostępne od Ciebie Fertility Clinic przy zadanej stopie procentowej, przy niskich płatności miesięcznych i bez kary przedpłaty. Wiele klinik mają programy, które pozwalają zaplanować płatności zgodnie z procedurą wybrałeś.

Pożyczki osobiste osób trzecich mogą być również alternatywa dla finansowania IVF. Istnieją centra usług finansowych, które zaspokajają tylko do klientów poszukujących usług z płodnością. Ośrodki te specjalizują się w leczeniu bezpłodności, a specjalista ginekolog lub płodność może być w stanie odnieść się do organizacji renomowanej do tego celu.

Refinansowania domu, domu kapitałowych pożyczki lub linii kredytowych są inne rodzaje kredytów osobowych, które można uzyskać pomoc w płaceniu za IVF. Stopy procentowe są na ogół niższe niż w przypadku innych kredytów, i nie jest niższa się nakłady przodu pieniężnych.

Najlepiej iść do przodu z każdym z tych opcji kredytu osobowych, z troską, zapewniając, że dług ponieść będzie jednym z powodzeniem można zarządzać, aby zachować swoją zdolność kredytową i pozwalają na pokrycie wszystkich nowych kosztów związanych z konieczności dziecko.

Koszt zapłodnienia in vitro

Przy szacowaniu kosztów zapłodnienia in vitro, istnieje kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę:

 • wszelkie wcześniejsze leczenie niepłodności - zwykle inne zabiegi są sądzeni przed rozważeniem IVF, w tym stosowanie leków na płodność i może nawet operacji. Każda z tych metod leczenia ma swoje własne koszty związane
 • lokalizacja Fertility Clinic i każdej podróży wymagany - jeżeli wymagane jest podróży i noclegów pozostaje, transport, zakwaterowanie i wyżywienie, koszty mogą dodać do swoich kombinezonach wydatków IVF
 • Strata czasu na prace związane z powołaniem i zabiegów - jest jakiś czas potrzebny na przeprowadzenie badań, doradztwa i leczenia, co oznacza czas z dala od pracy. Dostępność chorym czasu, płatny czas wolny lub rodziny Medycyna Zostaw mogą być uwzględnione w kosztach, jak również.
 • rzeczywisty koszt IVF - rzeczywisty koszt IVF wynosi od $ 10.000 do 15.000 na cykl leczenia. Średnia skuteczność, jeśli 35%, co oznacza, może to potrwać do trzech prób, lub więcej, aby osiągnąć koncepcję i realną ciąży.

Średni koszt początkowy IVF: Badania przesiewowe laboratorium $ 300 (3%) USG pracy / lab: 3,000 dolarów (30%) odzysku Egg: 1.500 dolarów (15%) laboratorium Nawożenie: 2000 dolarów (20%) przeniesienie zarodka: 1000 dolarów (10%) Owulacja leki: 2,190 dolarów (22%) Razem: 9.990 dolarów (100%)

Na szczęście, ubezpieczenia ma pomóc w niektórych kosztów związanych z leczeniem zaburzeń płodności, a dostępne są inne opcje finansowania. Porozmawiaj z Fertility Clinic o kosztach leczenia niepłodności i sposobów, które można finansować swoją opiekę niepłodności.

Zapłodnienie in vitro i ubezpieczenia zdrowotnego

Odsetek zdrowotnych ubezpieczycieli mieć jakiś rodzaj korzyści leczenia niepłodności, ale większość świadczeń nie obejmuje m.in. vitro (IVF) finansowanie w. To pozostawia wiele ubezpieczonych bez pomocy IVF, która może być jedyną opcją dla nich, aby osiągnąć koncepcję i potomstwo.

Zgodnie z orzeczeniem Sądu Najwyższego, reprodukcja jest uważana za główną aktywność życiową, który miał nadzieję na rozrodczość Specjaliści by zachęcić firmy ubezpieczeniowe obejmują IVF jako zadaszonym usługi, jednak, ponieważ koszty związane z zapłodnienia in vitro mogą być rozległe, a wraz ze wzrostem narodziny niemowląt przedterminowych związanych ze stwardnieniem urodzenia następnego IVF, istnieje niepewność w społeczności ubezpieczyciela o przejściu na ubezpieczenie IVF, w ramach ogólnego planu ubezpieczeń zdrowotnych.

Istnieje jednak możliwość zakupu ubezpieczenia specjalnie dla zapłodnienia in vitro, przez niektórych dostawców ubezpieczeń specjalnych, które mogą zaoferować pewną pomoc w finansowaniu IVF.

Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek rodzaju leczenia niepłodności, spotkać się z ubezpieczycielem, aby określić, które usługi są objęte oraz jaki poziom copay. Ponadto, sprawdź inne opcje finansowania i polis ubezpieczeniowych IVF z innymi firmami.