grsail.com

Niepełnosprawność: Pracownicy Porady niepełnosprawności

Czy ty zaczynasz myśleć, że może zostać niepełnosprawnych prawnie?

Gdy uczucie tak słaba, że ​​myślisz, że praktycznie nie można iść dalej, iść na pogotowie lub przynajmniej do lekarza, tak szybko, jak to możliwe. Dla każdej firmy, aby umożliwić Państwu czasu wolnego od pracy, trzeba mieć dokumentację od lekarzy i / lub specjalistów potwierdzających, że nie może pracować z powodu ograniczenia fizycznego lub psychicznego. Będziesz musiał litery na ich papierze firmowym, a nie tylko notatkę na podkładce recepty, szczegółowo objawy i jak długo trzeba będzie być wyłączony z pracy.

Jeśli nie są obecnie zatrudnieni, zacząć szukać klinik, gdzie można dokonać płatności lub płacą ruchomej skali, ponieważ trzeba być odwiedzenie nowego lekarza wiele razy wcześniej wniosku o niepełnosprawności wynagrodzenia z pracy lub z Social Security Disability będzie brane pod uwagę. Udokumentowane wizyty u specjalistów i / lub doradców będzie konieczne również. Jest to korzystne, aby utrzymać notebooka lub kalendarz z nazwy kontaktu i tematów. Będziesz bardzo szczęśliwy, że członek rodziny lub bliskiej osoby, które mogą wspierać cię podczas kontynuowania przez ten proces, a także system wsparcia, aby zwrócić się o pomoc do zrozumienia ucha lub pocieszające przytulić. To może być trudne do obserwacji na wszystkich rozmów telefonicznych, wycieczek do terminów i formalności należy wypełnić, gdy czujesz się tak źle.

Żądanie Disability płatnego przez pracodawcę i Dokumentacji

Przed przystąpieniem do ubiegania się o niepełnosprawności z pracy, trzeba być w stanie wykonać zadań, do których zostali przeszkoleni przez lub zadań, które miały doświadczenie z. Obejmuje to nie jest w stanie wykonywać inne zadania, które mogą wyznaczać cię w imię "light duty".

Aby zażądać niepełnosprawności z pracy, to musi już mieć dość kilka dni

z dala od pracy, lub "dni chorobowych". Dział zasobów ludzkich w miejscu pracy

jest zazwyczaj skuteczne w ewidencji, gdy były wyłączone, jak długo i dlaczego (ale nie spodziewamy się, aby dać ci dokumentacji!) Pracodawcy nie chcą płacić za czas, gdy nie istnieją,

i rentowe z pracy może pójść na bardzo długi okres. Nie oczekuj, że Twój wniosek będzie łatwe.

Dnia zdecydujesz się poprosić o niepełnosprawności, upewnij się, że umówiłem się mówić do odpowiedniej osoby na co najmniej pół godziny, więc ich czasu. Prosimy zabrać ze sobą wszystkie informacje dotyczące terminów wizyt lekarza i praktykować to, co powiesz, dlaczego czujesz, że możesz już nie działa. To nie jest łatwe!

Towarzyszące "wymówek" lekarza, który może wcześniej zagrał kiedy wrócił do pracy

dobrze jest znowu jako dowód pokazać swojemu pracodawcy i, a następnie, w razie potrzeby, do opiekuna społecznego osób niepełnosprawnych w razie potrzeby. Ponownie, pamiętaj, aby przechowywać kopie lekarzy notatek i wizyt dla własnego użytku; nigdy nie oddać całej dokumentacji do kogoś innego na wszystkich swoich spotkań.

Tak wiele razy, możemy przekazać nasze usprawiedliwienie nieobecności z naszego lekarza do naszego przełożonego

przed zrobiliśmy kopię dla siebie!

Utrzymywanie kopii cokolwiek dać pracodawcy jest bardzo dobra praktyka, aby rozpocząć.

Mam nadzieję, że już o tym swoich dni wolnego i dlaczego na własnym kalendarzu. Jeśli nie, wróć i spróbuj

Pamiętam dni i przyczyny, że byliście przy pracy. (Przed spotkaniem z pracodawcą lub ktokolwiek dotyczące niepełnosprawności). Napisz szczegółowe opisy w notatniku lub przynajmniej na krótko w kalendarzu.

Powodem, dla którego nie doszło wiele razy, powinno być tego samego powodu, że jesteś z prośbą

niepełnosprawność wynagrodzenie, inaczej będziesz mieć trudności z dostaniem się z pracodawcą, aby zgodzić się na płacenie ci niepełnosprawności.

Jeśli uważają, że są nieuczciwi, zrobią wszystko, co w ich mocy, aby uniknąć płacenia państwu rozszerzony niepełnosprawności wynagrodzenie. (To kolejny powód, dla którego dokumentacja jest tak bardzo ważne.) Gdy czas, że trzeba było wyłączyć z pracy przeszedł, nie możesz wrócić i powiedzieć, że składa się z innego powodu lub że jesteś zakłopotany, aby powiedzieć im prawdę. Będzie wymagane, aby był z przodu z nimi od momentu rozpoczął trudności do czasu można żądać pokrycia niepełnosprawności.

Twoja wiarygodność zostanie zniszczony, a może masz problem coraz miejsce pracy

do współpracy w upewniając się, że są wypłacane odpowiednio do dni wolnych z powodu problemu zdrowotnego.

Ten biedny wiarygodność i sprzeczne informacje mogą być następnie przekazywane do ZUS

Opiekun społeczny niepełnosprawność lub adwokat, jeśli niezdolność do pracy przychodzi do tego.

Oczekuje się, aby być w stanie dostarczyć dokumenty dotyczące tego, jak często nie byli w stanie być obecny w pracy, i powód, dla którego nazywa się "chory", i dlaczego uważasz, że nie będzie lepiej dla bardzo długi czas. Po dotarciu na miejsce, w którym czujesz, nie można już wytrzymać pracę z powodu problemów psychologicznych i fizycznych, konieczne jest, aby tego dowieść przez czas faktycznie nie były w stanie pracować w przeszłości.

Wymagania w ubieganiu się o "niepełnosprawności"

Wielu ludzi wierzy, że trzeba być blisko śmierci, aby zakwalifikować się do Social

Niepełnosprawność Bezpieczeństwa. Jest to dalekie od prawdy, choć kwalifikujących się do

bezrobocia jest zupełnie inny od zakwalifikowania się do Społecznego Decurity Niepełnosprawności.

Każdy powód medyczny, który zabierze Cię z dala od zadań, do których

są przeszkoleni do wykonywania lub mają doświadczenie w, może być wystarczającym powodem dla Ciebie

aby móc otworzyć roszczenie o bezrobociu. Różnica między tym a

niepełnosprawność jest to, że nie musi być w stanie wykonywać wiele zadań pracy

i mają pewne trudności dbanie o dom i siebie.

Użytkownik będzie zobowiązany do nie być w stanie wykonywać obowiązki zawodowe, ani być przeszkoleni na inne

wyszkolić obowiązki zawodowe. Dotyczy to z powodów zdrowotnych i względów psychologicznych podobne.