grsail.com

Niepełnosprawność Opcje ubezpieczeniowe

Niepełnosprawność Opcje ubezpieczeniowe

Ubezpieczenie rentowe pomaga człowiekowi zastąpić utraconych dochodów wynikających z ich coraz niepełnosprawnych i niezdolnych do pracy. Ten rodzaj ubezpieczenia może być zapewnione przez rząd, dotowane przez pracodawcę, lub zakupione oddzielnie.

Rodzaje Disability Insurance

Według USA.gov, istnieją dwa główne rodzaje ubezpieczenia rentowego: krótkoterminowe i długoterminowe. Obydwa typy taki sam zasięg, lecz trwa przez różne okresy czasu, i mogą mieć różne cele.

 • Krótkoterminowe ubezpieczenie rentowe: Ten rodzaj ubezpieczenia zazwyczaj ważna przez okres do dwóch lat. Jest przeznaczony do ochrony ubezpieczających przed niepełnosprawnością, z których spodziewamy się odzyskać w stosunkowo krótkim czasie.
 • Długoterminowe ubezpieczenie rentowe: Zasięg w ramach tego rodzaju ubezpieczenia mogą trwać całe życie. Przeznaczony jest dla osób, które są trwale wyłączone i nigdy nie będą w stanie ponownie pracować.

Trzecia opcja to programy, Social Security i miejski Security Income administrowanych przez Social Security Administration.

 • Social Security Disability Insurance (SSDI): Świadczenia w ramach tego programu są podane do tych osób, które pracowały wymagany czas i płaconych podatków Ubezpieczenia Społecznego.
 • Miejski Security Income (SSI): SSI jest finansowany przez ogólnych wpływów z podatków federalnych. To ma pomóc niewidomym, niepełnosprawnym lub starszym osobom, które mają niewielkie lub żadne dochody, i nie wymaga po dokonaniu wstępnych płatności do systemu.

Aby uzyskać korzyści w ramach obu programów musi być uznane za kwalifikowalne. Kwalifikacje wymaga podania danych medycznych, świadczących o dochodach i dowód niepełnosprawności.

Ustalenie, czy jest potrzebne ubezpieczenie rentowe

Przewidywanie swoje szanse stać niepełnosprawnych jest trudne, co sprawia, że ​​ustalenie, czy trzeba ubezpieczenia rentowego złożone zadanie. Decydując, czy zakup ubezpieczenia rentowego jest właściwym posunięciem dla Ciebie może być podzielony na cztery etapie procesu:

 1. Analiza ryzyka: Czy twoja praca umieścić cię na wysokim ryzykiem staje wyłączony na bieżąco? Na przykład osoby, które pracują w budownictwie może być na większe ryzyko niż ci, którzy pracują w biurze.
 2. Analiza Zdrowie: Jak jest ogólny stan zdrowia? Czy cierpisz z powodu chorób przewlekłych lub nawracających, które powodują regularnie do okresowego miss pracy? Czy są jakieś choroby lub urazy, z którego cierpią oczekiwane rosną gorzej w przyszłości można? Czy mówiono, że któryś z twoich dolegliwości są nieuleczalne? Czynniki te mogą zwiększyć swoje szanse stać się trwale wyłączony w przyszłości.
 3. Twoje korzyści urlopu: Czy Twój pakiet świadczeń pracy oferują dużą liczbę chorych i dni urlopu, które można podjąć, aby dbać o swoje zdrowie, bez reperkusji? Jeśli tak, to może się okazać, że te dni są wystarczające, aby odpowiednio dbać o swoje zdrowie.
 4. Twoja sytuacja finansowa: Czy jesteś jedynym żywicielem dochodowego w twoim domu? Ilu członków rodziny zależy od tego dochodu? Czy masz dużą ilość oszczędności? Osoby z wielu spory na utrzymaniu i małego rachunku oszczędnościowego może okaże się, że ubezpieczenie rentowe oferuje im łatwość pamiętać o coraz niezdolnych do pracy.

Odpowiedź "tak" na którekolwiek z tych pytań może wskazywać, że jest to odpowiedni do zakupu ubezpieczenia rentowego.

Polityka dostępność

Krótko- i długoterminowe strategie inwalidzkie są oferowane przez niezależnych firm ubezpieczeniowych i dostępne do indywidualnego zakupu. Jednak niektórzy pracodawcy oferują te zasady jako część pakietu świadczeń.

Wybór Polityka

Standard and Poor plasuje firm ubezpieczeniowych w oparciu o ich kondycji finansowej. Oceny wahają się od bardzo stabilny, na AAA, aby niestabilne, w D. Te rankingi, które można również znaleźć na Insure.com, które wskazują na zdolność firmy ubezpieczeniowej do spłaty swoich zobowiązań finansowych, co z kolei wskazuje, ich wiarygodność jako firmy.

Firmy z wysokich ocen, które oferują polis ubezpieczeniowych niepełnosprawności obejmują:

 • Wzajemne Omaha: Firma oferuje zarówno polityki krótko- i długoterminowe. Jednym z krótkoterminowych polityk niepełnosprawności spółki nie ma okresu oczekiwania, zapewniając zasięg od dnia wypadku. Zasięg w polityce firmy są gwarantowane aż do wieku 67, czy wszystkie składki są opłacane. Firma zajęła A +.
 • State Farm Insurance: Ten ubezpieczyciel umożliwia ich polityka być wykonane zgodnie z potrzebami każdego nabywcy. Jego ubezpieczeniowych niepełnosprawności obejmują wypłatę miesięcznego dochodu na okres do sześciu miesięcy, a płatność za koszt uczestnictwa w każdym programie rehabilitacji, podczas rannych. State Farm w rankingu AA.
 • Ubezpieczenia MetLife: polityka tego spółki przewidują miesięczne korzyści poprzez okres pokrycia polityka, który zmienia się w każdej polityki. Zasady mogą być również wykonane nieodwoływalny lub mieć zagwarantowane odnowień. To zajęła się A-.

Rozważania przy zakupie Polityka

Zakupem polisy ubezpieczeniowej wymaga zbadania zarówno polityki i swoje cele. USA.gov zapewnia wskazówki na co zwrócić uwagę przy zakupie polisy ubezpieczeniowej niepełnosprawności:

 • Definicja ubezpieczyciela niepełnosprawności: Niektóre firmy definiują "wyłączone", jak nie jest w stanie wykonać zadań wymaganych od aktualnej lub typowej pracy, podczas gdy inni uważają, że wyłączono tylko wtedy, gdy nie jesteś w stanie wykonywać żadnej pracy.
 • Długość korzyści: długość czasu, w którym PORZĄDEK zapłaci korzyści różnią.
 • Kwota świadczeń: rzeczywista kwota dolara korzyści otrzymasz mogą mieć wpływ swojej SSDI odbiorczej lub innych rodzajów płatności świadczeń, takich jak odszkodowanie pracownika.
 • T on okres oczekiwania: Jak długo trzeba czekać, zanim będzie można uzyskać korzyści? Co musisz udowodnić, zanim zostaną przyznane korzyści? Okresy dłuższe czekają narazić Cię na podwyższone ryzyko wyczerpaniu oszczędności przed korzyści przyjechać.

Zakup Polityka

Ubezpieczenie rentowe może chronić Ciebie i Twoją rodzinę przed nieznanym. Czy potrzebujemy polityki i jaki rodzaj polityki najlepiej odpowiada Twoim potrzebom zależy od okoliczności. Dokładnie zbadać polisę przed następnie wybierając jedną z zapewnienia, że ​​jest niedrogie i zapewnia ochronę.