grsail.com

Niedrogi Zachęty pracownicze

Niedrogi Zachęty pracownicze
Nigdy nie lekceważ potęgi szczere "dziękuję".

Zapewnienie pracownikom powodów do programu Excel w swojej pracy nie musi być drogie; tanie zachęty pracownicze mogą pracować również. Wynagrodzenie i świadczenia są ważne, ale pracownicy lubią też czuć, że ich wysiłki są doceniane.

Korzystanie Zachęty jak marchew

Mówiąc szczerze "Thank You" pracowników jest ważne, ale to się robi po fakcie. Dobry program motywacyjny działa jak marchewka, aby zachęcić pracowników, aby przejść dodatkowe mile od początku projektu lub jako część ich codziennych obowiązków.

Najważniejsze jest, aby stworzyć atmosferę, w której pracownicy są entuzjastycznie nastawieni do swojej pracy. Entuzjazm rodzi więcej entuzjazmu; to jest zaraźliwe. Pracownicy będą spędzać sporą część swoich jawie, w miejscu pracy iw dużej mierze, to do nich, czy te godziny są przyjemne, czy też nie, ponieważ prace należy zrobić tak. Ma się rozumieć, że pracownicy, którzy są zadowoleni będą bardziej wydajne niż tych, którzy czują się nieszczęśliwi o ich pracy.

Wybór Incentive

Istnieje wiele opcji niedrogich pracowników, w tym zachęty:

 • Dogrywka Wyłączony
 • Bony upominkowe / Karty podarunkowe
 • Tablica lub nagroda
 • Prezent
 • Program Punkty
 • Podróż

Dobrym sposobem na znalezienie się, co pracownicy będą wdzięczni za zachętę jest ich zapytać. Ludzie są bardziej skłonni, aby dążyć do osiągnięcia celu, jeśli jest znacząca zachęta do nich. Oferują różne zachęty podczas różnych miesięcy lub okresów promocyjnych.

Mniejsze, mniej kosztowne zachęty może być stosowany do częstego nagradzania lub prezenty jako tymczasowych dla większych zachęt. Oprócz punktów i programów do tworzenia wykresów, tańsze prezenty motywacyjne mogą obejmować takie elementy, jak:

 • Podkładki pod mysz i nadgarstek Wrests
 • Kubki i Podstawki
 • Gourmet Kawy czy Herbaty
 • Specjalne biuro lub biurowy
 • Parasole
 • Kalkulatory
 • Karty gazu

Ustawianie celów

Pracownicy mogą pracować na cele indywidualnie lub jako część wysiłku zespołu. Niezależnie zestawy zarządzania celem dla nich musi być coś, co można zmierzyć. To może być zwiększenie sprzedaży przez pewną kwotę w dolarach lub procentowo, podpisanie określonej liczby nowych rachunków co miesiąc, lub ograniczania ilości odpadów biurowych o pewien procent.

Przy ustalaniu celów pracowników, upewnij się, że wyniki są możliwe do osiągnięcia. Nie należy się pracownikom na porażkę. Jedną ze strategii, która działa jest mieć pracowników menedżerowie nagrody na miejscu dla wyjątkowej obsługi klienta, dając im bon lub kartę upominkową. Nie tylko pracownik jest uznawany docenić dar, ale pozostali pracownicy będą oni również wykonywać i odbierać też prezent.

Niedrogi Zachęty pracownicze jak polityka biznesowa

Redukcja personelu Obroty

Przyjęcie systemu pracowników-motywacyjny jest częścią ogólnego planu zmniejszenia rotacji pracowników. Pracodawcy powinni zacząć od podstaw, zapewniając, że ich pakiety kompensacyjne są konkurencyjne. Opis stanowiska pracy powinien być napisany w taki sposób, aby odzwierciedlać wymagania dla każdej roli w firmie. Jest przeszkolenie odpowiednie i up-to-date? Są pracownicy, narzędzia i wsparcie potrzebne do wykonywania swoich obowiązków? Są to wszystkie aspekty trzymania pracownicy zmotywowani i zadowoleni i muszą być częścią ogólnego planu zarządu. To kosztuje pieniądze firmy, aby przyciągnąć wykwalifikowanych kandydatów; raz ci ludzie są zatrudnieni, to w najlepszym interesie firmy, aby je zachować.

Reward Często

Nie rób satysfakcję pracownikom raz w roku okazję. Aby utrzymać motywację pracowników, uznają ich wkład często. Jeśli masz biuletyn firmy, zawiera sekcję z listą wybitnych wykonawców. Dołącz write-up, opisujący co sprawia, że ​​są tak cenne dla firmy.

Nagradzanie Wysiłek

Niedrogi zachęty dla pracowników mogą być wykorzystywane do nagradzania wysiłku oraz wyjątkową wydajność. Jeden właściciel firmy ustanowił plan dla grupy stażystów: Ice Cream Cone awarii. Raz w tygodniu osoba, która próbowała zrobić coś nowego i nie udało otrzymał bon do sklepu smakoszy lodów. Młodzi ludzie faktycznie konieczności ich wysiłki uznane i nagradzane za twórcze myślenie!

Sposób określić, czy program motywacyjny pracownik działa skutecznie jest monitorowanie wyników osiągniętych. To nie musi być kosztowna propozycja nagradzać wielkie pracowników i motywować wszystkich pracowników do dołożenia wszelkich starań.