grsail.com

Niech przeto człowiek Chase You

Niech przeto człowiek Chase You


Należy dać człowiek cię ścigać? Niech porady nasz Randki Trener do tego czytnika pomóc w podjęciu decyzji.

Spróbuj Niech Mężczyzny Chase You

Pytanie czytelnika

Witam Lori, spotkałem człowieka o rok temu; nie było wiele atrakcji po obu stronach jednak ze względu na nas jest w funkcję pracy mieliśmy tylko krótką rozmowę o pracę. Kilka miesięcy później stało się rozmawiać przez telefon i powiedział, że powinien on zaprosił mnie na drinka, a ja pozytywnie do tego jednak, że napój nie pocić, aż kilka tygodni temu (prawie rok później ! W tym miejscu należy wspomnieć, że żył około 150 kilometrów). Poszliśmy na randkę, miał jakieś napoje i przekąski, zaskakująco nie było jeszcze wiele atrakcji między nami i doprowadziły w namiętnym pocałunku. Oboje wyrażone, że data poszło dobrze i zgodził się zrobić to ponownie. Mieliśmy obiad następnego dnia i mówił o ustawienie coś się wkrótce.

Moje obawy są, że czuję, że jestem goni go, chociaż na naszej daty on powiedział, że powinienem był nazywany, e-mailem lub go tekst i że miał nadzieję na czynny od mnie. Więc kiedy nie zadzwonić lub tekst często nie odpowiada lub jest bardzo późno udzielenie odpowiedzi, do punktu, w którym zapytałem go, czy zmienił zdanie. Powiedział, że nie miał, która teraz prowadzi do mojej drugiej dylemat!

Mam nadzieję, o tym człowieku jak są podobne pod względem wieku i więcej dowiedzieć się o nim więcej mi się podoba i że mamy potencjał relacji. Jednak z nas żyje tak daleko od siebie, planujemy pobyt w hotelu w mieście w połowie lub w każdym domu innych. Chcę być intymne z nim w kontekście relacji po prostu nie bit zabawy.

Kiedy nie gra jakiekolwiek zasady randkowych i jestem w niebezpieczeństwie stania głupie kobiet goni go. Jestem coraz bardziej zdezorientowani co do kolejnych kroków powinienem być z natury i / lub czy należy poprosić go o wyjaśnienie. Proszę o pomoc!

~~ Katarzyna

Ekspert Odpowiedz

Drogi Katarzyny,

Kochałem książki Kobiety pragną bardziej, bo mówi, co ja mówiąc kobiety od lat: kiedy facet jest "na" ty, on będzie cię ścigać. On sprawi, że czas, aby być z tobą i porozmawiać z tobą, bez względu na to, jak ważne jest jego kariera może lub jak ważny jest on pomyślał. Gdy człowiek jest w kobietę, myśli innego człowieka będącego z nią czyni go zazdrosny. To dlatego on zaplanować termin z wyprzedzeniem i nie ma ryzyka, że ​​jesteś niedostępna powinien czekać długo. Z drugiej strony, kiedy kobieta jest kontynuowane, wie, że facet jest nią zainteresowany. Nie ma potrzeby, aby odgadnąć.

Niektórzy faceci są zainteresowani, ale brak zaufania lub czasami umiejętność wykazania ich interes w danej kobiety. Tak więc, dla tego faceta, trochę zachęta może iść sposób. W tej sytuacji, gdy kobieta otwiera drzwi dla faceta, on zazwyczaj mogą chodzić choć na własną rękę. Istnieje różnica pomiędzy otwarciem drzwi dla faceta i otwarciu drzwi, chwytając go za rękę i ciągnąc go za jego pośrednictwem. Jeśli zastanawiasz się, do siebie, że ten facet mnie zadzwonić lub napisania odpowiedzi na mój tekst, jeśli nie pytałem go, czy zmienił zdanie? To jest jasne przesłanie robisz więcej niż oferując zachęty.

Pan, w swoim pytaniu, że ten facet nie gra jakiekolwiek zasady randkowych. I proszę się różnić z tobą. On bawi się jego zasadami. Ten facet jest tobą zainteresowany, gdy jest to wygodne do swojego harmonogramu. On reaguje na ciebie, gdy kwestionuje jego poziom zainteresowania. Jesteś Pani Right Now, która jest OK, jeśli nie mają żadnego interesu w byciu panią prawo.

Jest prawdopodobne, że tak długo, jak to zrobić planowania i prowadzenia, będzie on widoczny. Oznacza to, jeśli jesteś jednym z planujesz zorganizować spotkanie w połowie miasta między dwoma domów lub z was idzie pełną odległość i pozostaje w domu inne, pokaże się, czy to działa na całym jego harmonogramem. Nawet jeśli nie jest bliskość w tym czasie, to jest prawdopodobne, że jego działanie do siebie, nie będzie się zmieniać. Czyli jeśli nie wykonywał Cię przed intymnością, nie będzie po cię ścigać. Przyczyną tego, że prawdopodobnie nie zmieni się po seksie jest, że seks dla człowieka jest fizyczna i dla kobiety seks jest połączenie emocjonalne. Jeśli można żyć z tą wiedzą i nie mają więcej niż oczekiwanie, to nie będzie "w niebezpieczeństwie stania głupie kobiet goni go." Jeśli z drugiej strony, którą trzymasz w sercu, że coś romantycznego rozwija po intymności, to tak, ryzykujesz coraz poważnie rozczarowany.

Jeśli chcesz wiedzieć, co jego poziom zainteresowania tobą naprawdę jest, to niech pokazać. Niech wie, że jesteś zainteresowany w uzyskaniu razem i czekamy na temat ustaleń dokonanych w roku następnym dniu. Podobnie do komunikacji, tylko zadzwonić, e-mail lub wiadomości tekstowej w odpowiedzi na jego rozpoczęciem komunikacji z Tobą. Wykracza to samo ale dla komunikacji około razem. Brak podpowiedzi, sugestie i / lub pomysły z was o tym, co robić, gdzie iść i gdzie się zatrzymać. Wystarczy tylko odpowiedzieć raz on informować o ustaleniach i plany na dzień wprowadził lub jeśli on mówi, co jego pomysły są i prosi o Wasze opinie.

Dając mu miejsce do prowadzenia was, można lepiej ocenić jego poziom zainteresowania.

~~ Lori