grsail.com

Newborn Portrety

Newborn Portrety


Mimo, że bezsenne noce mogą mieć czujesz inaczej, dziecko będzie tylko noworodka przez kilka tygodni. Wielu rodziców zachować swoje wspomnienia z tym szczególnym czasie, biorąc ich dziecko, aby nowonarodzone portrety. Z właściwego badania i planowania można uzyskać wspaniałe zdjęcia i przeżyć doświadczenia z rozsądku nienaruszonym.

Profesjonalne Studio Portret dla noworodków Zdjęcia

Możesz mieć dziecko noworodka zdjęcia zrobione w studio fotografii niezależnej lub studio w domu towarowym. Który z nich wybrać zależy od wyglądu masz na myśli, opcje dostępne na danym obszarze, a budżet.

Newborn Zdjęcia z fotografem niezależnym

Jednym z najbardziej popularnych opcji dla coraz wielki obraz noworodka jest wykorzystanie lokalnego, niezależnego fotografa. Często koszt sesji z niezależnym fotografem będzie trwał od około 50 dolarów do ponad 200 dolarów. Choć może to wydawać się drogie, niezależnych fotografów czasem daje obrazów cyfrowych zdjęć Twojego dziecka. Oznacza to, że można zamówić własne wydruki w przystępnych cenach.

Spróbuj jednej z następujących metod, aby znaleźć niezależny fotograf w Twojej okolicy:

 • Użyj bazę danych na Profesjonalnych Fotografów Ameryki. Możesz szukać według lokalizacji, nazwy fotografa, albo wszelkich specjalności fotograf może mieć. Baza danych zawiera listę fotografów niemowląt jako "portrecistów."
 • Porozmawiaj z przyjaciółmi i rodziną, którzy niedawno mieli dzieci. Zapytaj, czy mają dobre doświadczenia z fotografami w Twojej okolicy. Osobiste zalecenie jest to świetny sposób, aby zapewnić, że będziesz zadowolony z wyników.
 • Zadzwoń do fotografii lub dział sztuki w lokalnym college'u lub na uniwersytecie. Często personel tych instytucji może polecić świetną noworodka fotograf w Twojej okolicy.

Newborn Zdjęcia z Department Store Studios

Niektóre domy towarowe są studia zdjęcia przeznaczone do niedrogie i łatwe dla rodzin z dziećmi. Zazwyczaj sesja zdjęciowa jest krótkie i tanie, często około 25 dolarów do 50 dolarów. Musisz zakupić swoje zdjęcia ze sklepu, a nie zamówić je samodzielnie. Można dodać do kosztów, ale w zależności od liczby zdjęć, którą chcesz, może być tanie w obsłudze.

Poniższe domy towarowe robić zdjęcia noworodków w swoich pracowniach fotograficznych:

 • Sears - portret studio na Sears jest cenowo opcja dla Ciebie nowonarodzonych zdjęć, można znaleźć dobre oferty, odwiedzając stronę internetową sklepu przed wizytą. Czasami, sklep będzie znieść opłaty siedzi w przypadku zakupu określonej liczby zdjęć.
 • JC Penney - JCP Portrety, studio fotograficzne w wielu sklepów JC Penney, często prowadzi specjalne dla wolnych posiedzeń. Studio znajduje się zazwyczaj w spokojnej tylnym rogu sklepu, dzięki czemu proces trochę łatwiej, gdy masz noworodka.
 • Target - portret studio w Target specjalizuje się w rodzinnych zdjęć i obrazów dzieci i niemowląt, w tym noworodków. Często oferują dania na przystępnych drukarskich i fotograficznych kart.

Porady dla Wybór Studio

Przy podejmowaniu decyzji, gdzie zabrać swoje dziecko na swoich pierwszych profesjonalnych zdjęć, za budżet i wygodę i styl studio. Należy pamiętać o następujących wskazówek na uwadze:

 • Jeśli szukasz niepowtarzalnym stylu, masz większe szanse, aby go znaleźć w niezależnym studiu. Pamiętaj, aby poprosić fotografa o jego lub jej stylu i przeglądaj przykłady ostatniej pracy.
 • Jeśli potrzebujesz niedrogie zdjęcia, masz większe szanse, aby dostać dobrą ofertę w studio domu towarowego. Uważaj na kupony online i w skrzynce pocztowej, a porównanie cen pomiędzy studiami.
 • Aby uzyskać najlepsze wyniki, odwiedź studio z dzieckiem przed wielki dzień. W ten sposób można wybrać studia, które jest ciche i nie będzie nadmiernie stymulujące dla noworodka.
 • Jeśli to możliwe, porozmawiać z fotografem na telefon lub osobiście przed pędów. Zapytaj o tym, jak radzi sobie fotografa wybrednych dzieci i czy to możliwe, aby przełożyć, jeśli dziecko ma ciężki dzień.

Dokonywanie Experience Sukces

Po wybraniu studio dla noworodka w pierwszych zdjęć, musisz upewnić się, że ustawienie dziecka na sukces. Jako rodzic noworodka, już ma dużo dzieje się w twoim życiu, więc jest to bardzo ważne, aby to doświadczenie bezstresowe dla siebie.

Wybór pozuje dla noworodka

Przed wizytą, może to być pomocne, aby zrobić listę zdjęć, które chcesz uzyskać. Przeglądaj niemowląt galerie zdjęć i stron internetowych fotografii studyjnej znaleźć obrazy, które kochasz. Niektóre z najbardziej popularnych pozach zawierać następujące:

 • Niemowlę śpi albo na kocu lub w rękach jego rodziców
 • Dziecka tylko pieluchy
 • Mama lub tata trzymając noworodka
 • Noworodki z starszego rodzeństwa
 • Zamknij się stóp dziecka
 • Stwarzane podczas snu

Newborn Portrety

Newborn Portrety

Newborn Portrety

Newborn Portrety

Newborn Portrety

Newborn Portrety

Wskazówki dotyczące Przygotowanie Your Baby

Rozważ te wskazówki, kiedy coraz dziecko gotowe do swoich portretów:

 • Wybrać odpowiedni strój. Mimo, że sukienka kratę lub paski koszula jest uroczy, dziecko powinno się w centrum uwagi tych zdjęć. Wybierz prosty strój, który wygląda świetnie na noworodka. Ponadto, należy rozważyć kilka zdjęć zrobionych tylko w pieluchy.
 • Przy wyborze ubrania dziecka, upewnij się, że tkanina jest wygodne. Trzymaj się z dala od wszystkiego, swędzenie lub sztywny i wybrać ubranie, które jest wystarczająco ciepłe i dość chłodne, aby utrzymać dziecko wygodne.
 • Jeśli chcesz zdjęć swojego dziecka spania, zaplanować sesję podczas naptime. Noworodka prawdopodobnie spać przez większość sesji.
 • Aby utrzymać swoje dziecko z coraz wybredna, należy natychmiast nakarmić i zmienić go lub ją przed powołaniem.
 • Dla wielu noworodków, węch jest ważnym narzędziem pocieszające. Jeśli przewidujesz, że Twoje dziecko będzie zdenerwowany, przynieś coś, co pachnie znajomo. Ulubiony koc lub zabawka może zdziałać cuda.

Pobyt Sane W nowo narodzonego dziecka Studio Portraits

Dbanie o siebie jest również ważna. Zachowaj te wskazówki pod uwagę:

 • Nosić coś proste i wygodne, i zrobić swoje włosy i makijaż przed sesją. Możesz potrzebują lub chcą wstąpić do zdjęć, i będziesz miał większe zmartwienia niż how wygląd.
 • Przynieś dodatkową zmianę odzieży dla dziecka w razie wypadku. Jeśli Twoje dziecko ma tendencję do pluć, wprowadzają dodatkowy szczyt dla siebie też.
 • Upewnij się, że jesteś wypoczęty i jadłem przed studio powołania. Łatwiej do pacjenta, gdy nie jesteś głodny lub zmęczony.
 • Pamiętaj, aby się zrelaksować. Jeśli jesteś spięty, twoje dziecko będzie napięta, jak również.

Zachowanie się wspomnieniami

Łatwo jest dać kilka pierwszych tygodni życia z dzieckiem przechodzą w wir karmień, changings i wizyty z rodziną. Jednakże, biorąc czas, aby nowonarodzone dziecko portretów studyjnych daje zrzut tym szczególnym momencie w życiu dziecka. Lat od teraz, to nie będzie miało znaczenia, co twoje dziecko nosił lub gdzie miał swoje zdjęcia zrobione. Będziesz po prostu zadowolony to za priorytet, aby zachować te szczególne noworodka wspomnienia.