grsail.com

Naucz swoje dziecko czytać w 100 łatwych lekcjach

Naucz swoje dziecko czytać w 100 łatwych lekcjach


Naucz swoje dziecko czytać w 100 łatwych lekcjach daje rodzicom narzędzia, których potrzebują, aby pomóc dzieciom odnieść sukces w szkole. Wpisany przez Siegfrieda Engelmann, Phyllis Haddox i Elaine Bruner, to jako źródło wyjaśnia, jak nauczyć dziecko czytać przy użyciu metody DiStar nauczania w wielu z najlepszych szkół w kraju.

Jak to działa?

Naucz swoje dziecko czytać w 100 łatwych lekcjach mogą korzystać przedwczesne przedszkolaków, którzy są znudzeni wybarwienia i zainteresowany czytaniem, a także pierwsze lub drugie równiarki, którzy nie potrafią czytać na poziomie gatunku. System jest bardzo prosty, nawet jeśli nie masz doświadczenia w nauczaniu małych dzieci. Szczegółowe skrypty powiedzieć dokładnie, co powiedzieć i zrobić w celu wyjaśnienia kluczowych pojęć, do swojego syna lub córki.

W zaledwie 20 minut dziennie, rodzice mogą pomóc dzieciom stać się bardziej biegli czytelnicy. Aby rozpocząć, wszystkie trzeba to książka, wygodne do pracy, a notebook i ołówek dla Twojego dziecka. Jednak małe naklejki lub inne nagrody mogą również być pomocne, aby zmotywować uczniów, którzy zmagają. Rodzice z całego USA zaoferowały świecące referencje dotyczące nauczyć dziecko czytać w 100 łatwych lekcjach. Nawet rodzice, którzy zostali poinformowani ich dzieci były "niskie wykonawców" widziałem znaczną poprawę umiejętności czytania po zakończeniu tego programu.

Metoda DiStar

Metoda DiStar, znany również jako system do bezpośredniego instruktażowe Nauczania i naprawy, to program oparty na akustyka czytania utworzona w 1960 roku, aby pomóc dzieciom z rodzin o niskich dochodach, poprawić swoje umiejętności językowe i czytania ze zrozumieniem. Lekcje są bardzo zorganizowany, wymagane jest szerokie uczestnictwo od studentów, błędy są natychmiast poprawione, i częste badania są wykorzystywane do monitorowania postępów uczniów. Liczne badania wykazały, że metoda DiStar jest bardziej skuteczna niż Harcourt Brace Jovanovich Basal Reading Programu i innych programów do czytania instrukcji popularne, nawet jeśli dziecko ma wcześniej zdiagnozowano trudności w uczeniu się.

Aby dowiedzieć się więcej na temat skuteczności metody DiStar, sprawdź następujące przydatnych zasobów:

  • Narodowy Instytut Direct Instrukcji
  • Nauczanie czytania
  • Instrukcja bezpośredni i głoskami
  • Zrozumienie świadomości fonemicznej

Homeschooling i nauczyć dziecko czytać w 100 łatwych lekcjach

Podczas nauczyć dziecko czytać w 100 łatwych lekcjach jest fantastycznym źródłem informacji dla rodziców, którzy chcą, aby pomóc jego / jej dziecko rozwija wybitne umiejętności czytania, książka jest szczególnie przydatna dla homeschooling rodzin poszukujących ekonomicznego programu instrukcji czytania. Chociaż nauczyć dziecko czytać w 100 łatwych lekcjach nie wymaga karty flash lub arkuszy, można kupić te uzupełniające materiały od strony książki. Szkoła w domu rodziców, którzy chcą skorzystać nauczyć dziecko czytać w 100 łatwych lekcjach jako podstawę ich nauczania czytania może zdecydować się na zakup bezpośredni film szkoleniowy wskazówki i taśmy audio.