grsail.com

NASCAR: Przed Porady weekendu

Biegli Wycieczki

Chartered wycieczki może być świetnym sposobem, aby zobaczyć wyścig. Mimo, że jest to zwykle nieco droższe, opcja ta jest sposobem niskiej stres dostać się do i od toru. Armator będzie wyglądać po takich rzeczy jak zakup biletów, zapewniając zakwaterowanie w hotelu i jazdy do toru.

Nie zwlekaj

Nie czekaj, aż tydzień przed wyścigiem, aby kupić bilety. Będą one zostały wyprzedane na długo przedtem. Jedyną opcją w tym momencie byłoby płacić potrójną cenę biletów do scalper.

Zadzwoń Track

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, gdy próbuje kupić bilety na imprezy NASCAR to nazwać ścieżkę. W ten sposób wiesz, że bilety nie są sfałszowane, a zazwyczaj się prosto do źródła jest najtańszym miejscem do szukania. Pamiętaj, aby powiedzieć, że osoba sprzedająca bilety, jeśli nigdy nie byłem na torze. Zazwyczaj oferują one do wysyłania Państwu mapę terenu i informacji od miejscowych hoteli.

Korzystać z Internetu

Jeśli utwór dzieje się wyprzedane biletów na następnym wyścigu NASCAR, sprawdzić w internecie. Istnieją strony poświęcone pomaga fani otrzymać bilety. Większość biletów na części pochodzą z innymi fanami, którzy albo mają dodatkowy bilet, lub nie może już iść do wyścigu. Ale uważaj przy zakupie biletów w całej sieci, bo choć jest to rzadkie, nie mają być przypadki, gdy sprzedawca drukowane to, co wydaje się być ważny bilet, ale nie jest.

Oglądaj wyścigi

Jeśli włączyć telewizor i obejrzeć kilka wyścigów i udać się na tor, będzie cię nauczyć kilku podstawowych zasad, a co pozwala uzyskać bardziej zaznajomieni z samochodów. To pomoże Ci lepiej identyfikować swój ulubiony samochód i pomóc zrozumieć, co widzisz.

Planować

Pamiętaj, aby planować, gdzie to jest można przenocować i zadzwonić do rezerwacji. Hoteli i kempingów w okolicy są dobrym wyborem, ale są szanse, coś w pobliżu ścieżki będzie szczupła Trawy tydzień przed wyścigiem, jeśli nie jest już wyprzedane.

Daytona 500

Jeśli planujesz jechać do Daytona 500, należy kupić bilet rok wcześniej. Bilety na ten wyścig sprzedają się szybko, a koników tendencję do podnoszenia cen biletów cztery lub pięć razy swoją pierwotną wartość dla tego weekendu.

Dowiedz się o Sterowniki

Uczenie się kilku rzeczy o kierowców w wyścigu masz zamiar uczestniczyć będzie swoje doświadczenie o wiele bardziej injoyable. Aby dowiedzieć się czegoś więcej o kierowców, można szukać ich w Internecie, w prasie lub w programach w telewizji.

Idź bez biletu

Jeśli nie udało się znaleźć bilet, jest jeszcze jedna opcja - przejdź na torze bez niego. Chociaż może to być doświadczenie nerwów regały, jeśli jesteś osobą, pacjent skłonny wydać pieniądze, powinieneś być w stanie znaleźć bilet na godziwą cenę. Jeśli chcesz stracić kilka pierwszych okrążeń w wyścigu, będzie prawdopodobnie nawet znaleźć bilet za mniej niż wartość nominalna. Pamiętaj, aby być ostrożnym przy zakupie biletu z pomocą scalper. Sprawdź datę na bilecie i przyglądać się, aby zobaczyć, że wygląda dobrze. Trochę więcej czasu spędził tutaj, może być to, co pozwala zaoszczędzić trochę kłopotów później.