grsail.com

Narzędzie: Narzędzia ręczne Porady

Szczypce tnące są ważne narzędzia ręczne

Aubuchon Porady Sprzęt: Kombinerki są izolowane uchwyty, ponieważ to narzędzie ręczne ma być wykorzystywane do prac elektrycznych. Powinieneś wiedzieć, że izolacja nie jest zaprojektowany, aby całkowicie zabezpieczyć się przed porażeniem prądem elektrycznym, i chyba narzędzia jest specjalnie wykonana z materiału nie przewodzącego, narzędzia ręczne nie powinny być uważane za bezpieczne prądem żywo .. takie same środki ostrożności w Kombinerki tak samo, jak w przypadku każdego narzędzia. Nie pozwól, obecność małej gumy na tych uchwytów nakłonić cię do myślenia jesteś bezpieczniejszy wokół napięcia lub przewodów pod napięciem. Obecna na żywo ma paskudny zwyczaj łuku lub pomostu gdzie może.

Piła ręczna

Aubuchon Sprzęt Wskazówka: starsze piły ręczne zacznie "ciągnąć" w lewo lub w prawo, podczas cięcia, z informacją, piła musi być ustawiony prawidłowo i równomiernie złożony. Jeśli masz dwie opcje, jeśli nie jesteś gotów, aby spróbować tego samemu; zakup nowego piła jak to będzie już wstępnie ustawiony i złożone, czy można zatrudnić kogoś, aby ustawić i złożenia pilarki. Większość ludzi pójdzie prosto do sklepu komputerowego do nowego modelu, ale jeśli znasz kogoś, kto może wykonywać pracę, możesz powiesić na tych starych pił, zwłaszcza jeśli mają jakąś wartość sentymentalną.

Jakie są Nożyce?

Aubuchon Sprzęt Wskazówka: Nożyce cyny są oznaczone kolorami. Nożyce do cięcia lewej są kolorem zielonym cyny, a tuż cięcia Nożyce cyny są czerwone. Nożyce do cięcia prostych cyny są żółte. Większość producentów nadal korzystać z tego Nożyce cyny kod koloru. Gdy pojawi się zawiesić go, to gładko, ale niektórzy ludzie lubią zaznaczyć uchwyty swoich nożyc do szybkiego odniesienia.

Narzędzia leworęczne

Jeśli jesteś w potrzebie leworęcznych narzędzi ręcznych, może trzeba zrobić trochę wyszukiwania, aby wybrać to, czego potrzebujesz, ale istnieje wiele narzędzi tam zaprojektowane dla Ciebie. Strony nie mogą oferować kompleksowe zestawy narzędzi przeznaczonych dla lewaków, ale elementy, takie jak leworęczny środków taśmowych są dość obfite w Internecie. Na pewno nie trzeba będzie Lefty młotka lub piły ręcznej, ale leworęcznych nożyczki i związanych z nimi narzędzi do cięcia wydają się być bardziej obfite w Internecie niż kiedykolwiek. Istnieją nawet paski narzędziowe leworęcznych! Niestety wiele stron, które zaspokajają lewaków przeprowadzić mnóstwo leworęcznych sekatorem, ale elementy przybornika wydają brakuje w zależności od tego, gdzie szukać. A sporo przydatnych narzędzi (w tym leworęczny noży użytkowych i cięcia kartonów) są ukryte w "ogrodzie" lub "ogród i majsterkowanie", a nie poświęca własną sekcję narzędzia.

Piła ręczna

Piły ręczne są oczywiście tańsze niż piły elektryczne, ale niektóre obiektu do ilości tłuszczu łokcia wymagany do uzyskania przez cały projekt za pomocą tylko rękę zobaczył. Z drugiej strony, piły ręczne jest wielka forma ćwiczeń, pod warunkiem, że nie przesadzaj.

Kiedy przy użyciu piły ręcznej, ważne jest, aby zacząć od kilku uderzeń, które sprawiają, wycięcie na powierzchni trzeba wyciąć. Pomoże to trzymać nóż stały głąb cięcia. Użyj długości piły do ​​cięcia, a nie tylko kilka zębów. Nie wkładać z piłą ręczną, a otrzymasz gładkie cięcie się trochę "wiązanie", jak poruszać się po lesie. Jeśli używasz dobrą technikę i piły odmawia cięte prosto, są szanse, piła jest matowa i wymaga ostrzenia.

Jakie są Nożyce?

Nożyce cyny są podobnie jak nożyce, chyba że są przeznaczone do cięcia cienkich powierzchni metalowych, takich jak blachy. Jeśli jesteś niedoświadczony nożycami cyny, przygotuj się na sztywnych odlewanych-off, które często są ostre i nie sprzątać łatwo. Być może trzeba nosić rękawice podczas nauki, jak prawidłowo używać nożyc nie dać się nożem ostry róg lub plasterki o postrzępionych krawędzi. Dopóki można się przyzwyczaić do korzystania z nożyc, najprawdopodobniej stworzyć poszarpaną krawędź lub dwa, więc ćwiczyć na kawałku blachy śmieci, aż dojdziesz techniki w dół pat. Pozwoli to zminimalizować margines błędu podczas pracy na rzeczywistym projekcie.

Rodzaje Bolt Noże

Aubuchon Sprzęt Wskazówka: cięcia prętów, jak każde narzędzie do cięcia, często się nudne w czasie. Można kupić ostrzenia narzędzi do cięcia prętów, aby przedłużyć żywotność narzędzia, ale jeśli uszkodzenie powierzchni cięcia swojego kutra śruby, nie ponoszą musisz kupić nowy zestaw noży. Wymienne głowice są dla wielu marek, i może być w stanie po prostu zamienić się w głowę, oszczędności kosztem wymiany całego narzędzia.

Co należy Go w moim pierwszym Zestaw szczypiec?

Jeśli potrzebujesz, aby połączyć zestaw podstawowych narzędzi ręcznych, dobry zestaw szczypiec jest niezbędna. Musisz się spiczaste szczypce (dobre do gięcia i chwytając drutu), szczypce blokujące kanał (dobre do toczenia śrub kwadratowych i sześciokątnych,) i szczypce szczękościsk (dobre do toczenia nic uparty, zardzewiałych lub trudnych do dostępu obcęgami blokujących kanał). Można kupić je osobno, ale najlepiej, aby uzyskać podstawowe zestaw szczypiec, które zwykle posiada wszystkie te elementy i więcej za lepszą cenę, niż można by się dokonywania indywidualnych zakupów.

Rodzaje Bolt Noże

Istnieje pięć ogólne typy frezów śrubowych. Niektóre są dla metali szlachetnych, inne są przeznaczone dla przewodów o wysokiej wytrzymałości. Niektóre cięcia prętów są przeznaczone do cięcia metalu ogrzewa się w piecu do ekstremalnych temperatur, a także innego rodzaju się do cięcia stali o dużej zawartości węgla. Ogólnego użytku cięcia prętów można przeciąć mosiądzu, "łagodne" stal, miedź i inne materiały najbardziej prawdopodobne do wykorzystania w domowych majsterkowiczów projektów, takich jak kanalizacja czy blokady wymiany. W zależności od zadania, konieczne może być zestaw kąta cięcia, które sprawiają, że ułatwia wkładanie. Jeśli trzeba wyciąć płaskie powierzchnie, spróbuj ostrze maszynki cięcia zamiast cięcia kąta.

Zestaw pliku

Rośnie zestaw narzędzi do obróbki drewna powinien w końcu to zestaw plików. Te narzędzia ręczne mają wiele zastosowań i bardzo kolorowych nazw. Dobry zestaw plików starter będzie zawierać "Mill Bastard", co jest dobre dla ostrzenia narzędzi ostrzami w zestawie. "Okrągły Bastard" jest dobre dla wyrównania otworów lub czyniąc je szerzej i "Slim Taper" jest często używane w celu wygładzenia narożników. Dodatkowe pliki: "kwadrat Bastard" dla wpustów lub szczelinowych sekcjach oraz "Half Round Bastard", który może być stosowany na powierzchniach płaskich lub zakrzywionych. Możesz pobrać wszystkie z tych "bękartów" zgrupowane w zestawach złożonych z trzech lub sześciu plików, co jest doskonałe na początek. Pliki te również są w mini wersjach dla mniejszych projektów.

Szczypce tnące są ważne narzędzia ręczne

Niektóre rodzaje szczypiec są również narzędzia tnące. Jeden taki element dostępny w lokalnym gniazdka zasilającego narzędzie nazywa Kombinerki. Te szczypce mają uchwyt na przedniej części narzędzia do gięcia drutu, obracając śruby lub innych zastosowań; istnieje również narzędzie tnące do tyłu szczęk oznaczało do cięcia drutu, kabla, wszystko, co zmieści się pomiędzy łopatkami, które jest wystarczająco miękka do tego narzędzia do cięcia. Narzędzie ręczne jest często używany do odizolować od przewodów głośnikowych, uszczknąć końce kabla używane do zainstalowania oświetlenia toru, a czasem, kiedy wyraźnie oznakowane oraz wykonane z materiałów nieprzewodzących, przewody pod napięciem! Większość zwykłych majsterkowiczów zajęciach nie wymaga wydatek na parę klasy przemysłowej, a to jest złe dla amatorskich dostać w zwyczaju pracy z narzędziami na całym prądu na żywo. Jeśli jesteś entuzjastą sporadyczne aptekach lub remont domu, poszanowania energii elektrycznej i zawsze odłączyć przewody głośników, oświetlenia toru, inne źródła prądu, zanim robi swoją pracę.

Co należy Go w moim pierwszym Zestaw szczypiec?

Aubuchon Sprzęt Wskazówka: W przypadku korzystania szczękościsk i blokujące kanał szczypce, może to być bardzo łatwo rozebrać boki się śruby lub podobnych elementów złącznych. Nie musisz się śmiertelny uścisk, aby włączyć śrubę w większości przypadków. Korzystanie z lżejszego ubezpiecza śrubę lub inny element mocujący może być ponownie użyty, jeśli chodzi o, aby ponownie element, który wziął od siebie z kleszczami. Jeśli pozbawiony śrubę z kleszczami, nie próbuj go zastąpić, gdy praca jest wykonywana. Należy ją wyrzucić i wymienić na sprawne śruby zamiast.