grsail.com

Narzędzie: mocujące Narzędzia Porady

Staple Guns i drewniane meble

Niektóre odcinkowe pistolety nie są przeznaczone do materiałów trudniejsze niż płyty pilśniowej. Jeśli wykonujesz pracę tapicerka z klasy meble "," lasy, musisz się zszywek broń przeznaczoną do przebić. Na szczęście są zasilane broń odcinkowych chemicznych wykonanych specjalnie do pracy mebli, takich jak Maestri C7 Electric. To narzędzie jest zapowiadane jako dobre zarówno dla drewna i płyt winylowych, jak w rodzaju stosowanych do kabin restauracyjnych i meble akademiku. Niektóre zszywacze elektryczne są zalecane do "lekkich" lesie meblowych i kładzenia dywanów, ale jeśli używasz broni się głównie do tapicerki, uzyskać jednostkę, która może przeniknąć twardego drewna - lepiej mieć za dużo mocy, niż za mało.

Trzy rodzaje Staple Guns

Istnieją trzy podstawowe rodzaje zszywek pistoletu do wyboru: z napędem mięśni, sprężone powietrze i elektryczny zasilany. Modele elektryczne są w obu wersjach przewodowych i bezprzewodowych, w zależności od sposobu mobilna musisz być z klamrami, opcja bezprzewodowy jest dobry zakład. Czy trzeba zszywki tapicerki? Deski i panele mogą wymagać ćwierć cala zszywki, ale jeśli masz grubsze pracy zszywania, należy rozważyć ciężkich zszywacz trzy-w-jednym. Modele te mogą obsługiwać różne mocowania potrzebach w tym ćwieki, klamry i zszywek. Niech charakter pracy zszywania określić, jakie rodzaje zszywek pistoletu do zakupu. Zawsze możesz dodać mniejsze lub większe pistolety zszywek do specjalnych potrzebach później.

Lutowanie Narzędzia: żelazko lub pistolet?

Lutownice i palnik nie są wymienne. Są to dwa bardzo różne rodzaje narzędzi, oparte głównie na produkcji ciepła i jego kontroli. Lutownica ma realną kontrolę ciepła inne niż naciskając i zwalniając przycisk, który łączy element grzewczy. Łatwo jest zapomnieć i uszkodzić delikatny dzieło w początkowych etapach swojego doświadczenia lutowania.

Lutownica można kupić bez kontroli ciepła, aż do sterowania termostatycznego dla tych, którzy chcą zmieniać ciepło grotu w zależności od potrzeb danego zadania. Lutownice są w różnych mocach. Niektórzy zalecają niską moc w watach (między 15 i 30 W) do drobnych prac, takich jak płytki obwodów i większą moc w watach (40 lub więcej) dla dużych połączeń lutowniczych zadań, takich jak audio. Nie próbuj używać lutownicy dla naprawdę dużych projektów, takich jak prace hydrauliczne, gdzie latarka cios jest zdecydowanie dobrym narzędziem do pracy.

Narzędzie bezpieczeństwa lutownicy

Lutownicze zasad bezpieczeństwa zawsze zwrócić uwagę na zagrożenia, z ciałem spala od stopionego lutu i gorących grotów pistoletu. Chociaż jest to ważny aspekt bezpieczeństwa, wentylacja i świadomość na toksyczność niektórych związków lutowniczych jest tak istotne. Materiał na bazie ołowiu lutu jest nadal sprzedawany na dzisiejszym rynku. To jest toksyczny samą w sobie, a dymu i oparów z lutowania są również szkodliwe. Należy być równie pamiętać o ołowiu z materiałów do lutowania, jak można być w farbie lub innego związku. Aby uzyskać najlepsze wyniki, nie działają, chyba że jesteś w dobrze wentylowanym pomieszczeniu lub na sobie NIOSH zatwierdzony respirator. Używać rękawic podczas pracy materiały do ​​lutowania, gdzie jest to możliwe, i zawsze myć ręce po lutowaniu. Niektórzy entuzjaści twierdzą, że prowadzą do lutowania lutu jest bezpieczniejsze ze względu na niższe temperatury potrzebne do zmiękczenia materiału, ale uważaj elementy, pozostałości i oparów z pracy śladowe.

Trzy rodzaje Staple Guns

Aubuchon Sprzęt Wskazówka: Przy zakupie odcinkowych pistolet, są szanse, że nie będzie myślał rdzy (po wszystkim, to nowy), ale odporne na rdzę wykończenia jest bardzo dobry dodatkowo, żeby mieć. Pamiętaj, że będziesz za pomocą pistoletu na zszywki w każdej pogodzie, przy spoconych dłoniach, wilgoci i innych czynników, które sprawiają, że odporność na rdzę bardzo atrakcyjne w dół linii. Nie kupuj zszywek broń bez niej chyba że masz zamiar używać go rzadko i tylko w chłodne dni! Jest to także dobry pomysł, aby uniknąć zszywaczem bez okna, dzięki czemu można sprawdzić wizualnie, jak wiele zszywki pozostają w pistolecie.

Narzędzia ręczne nitów ślepych

Nity są powszechnie stosowane do łączenia kawałków metali lekkich. Nity są wspólne dla wielu prac na poziomie konsumentów w tym systemie rynien i bicze wodne drenażu. Istnieje wiele kształtów i rozmiarów nitów narzędzi napędzanych ręcznie niewidomych, ale jeśli masz do pracy w trudno dostępnych miejscach, istnieją specjalne narzędzia długim ramieniem zaprojektowane specjalnie do takich zastosowań. Ważne jest, aby sprawdzić drobnym drukiem przy zakupie takich narzędzi ręcznych, ponieważ są one przeznaczone do obsługi określonych zakresów niewidomych rozmiar nitu, w zależności od marki i modelu. Niektóre z nich są zbudowane, aby pomieścić większe nitów, podczas gdy inne są dla małych. Niezależnie od kwestii wielkości nitów, jedna wielka zaleta niewidomych narzędzia do nitowania, w przeciwieństwie do ręcznych elektronarzędzi na tym samym stanowisku jest stosunek wagowy. Elektronarzędzia mogą ważyć nawet pięć funtów, gdzie niektóre długo ramię ślepe narzędzia do nitowania ważą tylko funta i pół.

Co Nit Narzędzia powinienem kupić?

Narzędzia do nitowania różnią się w zależności od potrzeb danego zadania. Na szczęście są zestawy nitów wykonane specjalnie dla niektórych rodzajów prac nitu. Jeden taki zestaw, przeznaczony dla Huck i Huck-sprawnych samochodów ciężarowych śrub ramy, wyposażony jest w agregat hydrauliczny i powietrza napędzane narzędzie instalatora i zespołów potrzebnych do wykonania pracy. Inne rodzaje zestawów nitów przeznaczone są do użytku z domu zbudowany samolotów, a jeszcze inne są przeznaczone do ogólnego zastosowania. Dla niektórych praca może trzeba załączników prostokątne lub przesunięcie załączników; Przed zakupem należy sprawdzić, aby upewnić się zestaw części, takie specjalne są dostępne dla danego zadania.

Co to jest moc młota?

Istnieją różne rodzaje "młoteczkowy mocy." Jednym z takich narzędzi produkcji, w którym konwencjonalny prochowy nie zapewnia siłę konieczną do kierowania domu paznokci. Typowe zastosowania to łączniki jeździsz w betonie. Innym przykładem narzędzia udarowego moc jest moc rotacyjna Bosch Młot, w którym znajduje się odpryskiwania aplikacji, tryb rotacji stali wiertniczego i innych materiałów budowlanych oraz tryb młota / rotatorów do stosowania na kamienia, betonu i cegły. Inny typ stopy elektrowni napędzanych młotów są również używane w celu zastąpienia metali kuźnie ręka-młotkiem.