grsail.com

Narzędzie: Klamry & Porady Imadła

Wiosna Klamry i inne opcje Clamp

Aubuchon Sprzęt Wskazówka: Niektórzy używają seria wiosną zaciski trzymać kawałki drewna razem w specjalnych "nie odcinkowych" projektów, gdzie ciasno pomiędzy kawałkami drewna i kleju, które ich wiąże jest absolutnie niezbędne. Jeśli musisz kupić

Szybkie Grip Clamp

Wariacja na zacisku bar jest urządzenie zwane szybkie zaciskowy uchwyt. Pasek zaciski mają zwykle koniec ustalony oraz koniec śrubami. Szybkie zacisk uchwytu stosuje chwyt pistoletowy stylu pozwala na szybką regulację i mocowanie. Często mają one pokryte z tworzyw sztucznych szczęk, które czynią go idealnym dla delikatnych projektów, które mogą być nękany przez szczęk stalowych zacisków znajdujących się na wielu bar. Szybkie zaciski uchwyt może być czasem przekształca się rozrzutnik bez dodatkowych narzędzi, dzięki czemu szybkie przyczepność zacisk uniwersalny dodatek do swojej skrzynki narzędziowej.

Co to jest rura Clamp?

Obejmy rurowe są ze względu na nazwę często błędnie uważany za coś być stosowany w projekcie instalacji wodociągowej. Zacisk rurowy jest zwykle stosowany w przemyśle drzewnym, aby utrzymać stałe do cięcia drewna, klejenia lub innych prac. Niektóre modele mają otwory w obliczu zacisku przeznaczonego do klocków montażowych, cauls, preparaty oraz specjalistycznych urządzeń. Powodem obejma jest pomocne jest to, że można rozszerzyć szerokość okolicy zacisków pomieścić szersze deski lub inne materiały po prostu za pomocą dłuższą długość rury do montażu aparatury zaciskania na. Są one dość wygodne i bardziej elastyczne niż w niektórych tradycyjnych imadła, które mają stałą powierzchnię zaciskową.

Zaciski kablowe

Istnieje wiele różnych rodzajów zacisków kablowych do wyboru, rzeczywiste różnice między nimi są w oparciu o to, czego potrzebujesz zaciski dla. Niektóre są proste O plastikowa w kształcie dolnej klejem, idealny do rozczesywania przewody głośników i kabli komputerowych. Inne są bardziej ciężkich "zacisk stylu", w najbliższych litego aluminium, z dwóch płyt, które są ze sobą skręcone. Płyty mają wcięcia w kształcie litery V wykonane drutu 18 AWG lub innych rozmiarach, w zależności od modelu. Niektóre pochodzą z magnesami do montażu na powierzchniach metalowych. Jeszcze inny rodzaj zacisku kablowego jest tego samego rodzaju narzędzia stosowane w przewody rozruchowe, aby podłączyć kabel do akumulatora, ponad wielko "krokodylkiem".

Jeśli potrzebujesz na zakupy do zacisków kablowych, że to bardzo dobry pomysł, aby przynieść zdjęcie lub wolny zacisk z tobą, gdy próbuje zlokalizować je w sklepie. Istnieje tak wiele definicji tego konkretnego narzędzia, które może być konieczne, aby pokazać urzędnik lub sprzedaży rep, zanim będą wiedzieć dokładnie, co trzeba.

Co to jest bar Klamra?

Aubuchon Porady Sprzęt: zaciski Bar polegać na szczelność śruby strony do "ostatecznego ciśnienia". Jeśli masz trudności przy odpowiednią presję z powodu urazu lub ręcznie dyskomfort, spróbuj przełączyć się jednoręczny ścisk stolarski, który wykorzystuje chwyt pistoletowy do odkręcania i dokręcania. Zawsze należy stosować odpowiedni rozmiar zacisku do pracy, aby zapobiec przeładowaniu mniejszy zacisk. Łatwiej na rękach, też!

Wiosna Klamry i inne opcje Clamp

Istnieje wiele kształtów i rozmiarów zaciskowe na rynku, co będzie najlepsze dla Ciebie zależy od tego co chcesz je. Niektóre narzędzia zaciskowe są trwałe, przeznaczone do stosowania i lewo wzdłuż tak długo, jak zacisk odbędzie napięcie. Przykładem stałego zacisku jest zacisk węża, urządzenie służące do podłączania węża do montażu i tworzą uszczelnienie. Jest ono stosowane, a sam raz uszczelka jest założona.

Zaciski przejściowe są najbardziej prawdopodobne do wykorzystania w zrób to sam projekt lub domu poprawy sytuacji. Zacisk bar jest dobrym przykładem; jest używany do przechowywania kawałki drewna razem, aby ułatwić klejenie. Inny rodzaj tymczasowego zacisku jest zacisk wiosna, używany do gospodarstwa kawałek wykończenia nieruchomo na stole do cięcia, lub czasowo wiszące przewody elektryczne lub kable niepodłączone na wysokich stanowiskach.

Ramki zaciski Dla

Jeśli kiedykolwiek wyceniony na dobre, solidne, drewniane ramki na zdjęcia, wiesz, jak kosztowne mogą być. Koszt kadrowanie w jedną fotografię, malarstwo, lub inne dzieło sztuki może być oburzające. Dlaczego nie zrobić własny? Rama sprzedawane są kawałki cią i gotowe do montażu. Wszystko czego potrzebujesz to czas, trochę badanie zespołu ramy i odpowiednie narzędzia. Jednym z narzędzi, które mogą sprawić, że cały proces pójść dość sprawnie to zmienna klamra paska kąt. To przytrzymaj końce ramki obrazu razem bez wypaczenia lub zakłócenie. Można albo zastosować klej do drewna lub elementów mocujących do ramy obrazu, tak czy inaczej, zacisk pasek utrzymuje kawałki mocno trzymane razem. Zaciski te są uruchamiane w ramach 50 dolarów i można naprawdę przyspieszyć montaż ramki, raz są wygodne wykonywanie pracy.

Kiedy będę potrzebował wytrzymałą Vise?

Projekty drewna nie mogą wymagać niczego więcej niż dobry obejmy, ale to wszystko zależy od wielkości drewna, na którym pracujemy. Dla bardziej ambitnych projektów prezentujących płyty z granitu, ciężkie kawałki drewna, a nawet części do silników, może być konieczne dodatkowe odporność i wytrzymałość imadle ciężkich. Jeśli potrzebujesz, aby zamocować i zabezpieczyć elementy o nieregularnych kształtach, imadła ciężkich ze szczęką obrotowego jest prawdopodobnie najlepszym narzędziem do pracy. Niektóre modele ciężkich są wykonane specjalnie do obróbki drewna i wyposażone w szczęki, które są pokryte lub powleczone, aby zapobiec drewno przed zepsuła. Inne Imadła mają szczęki metalowe z małych ząbkowanych zębów. Imadła nie są "jeden rozmiar dla wszystkich", ale jeśli utkniesz w imadle, że nie jest wykonane w celu ochrony materiałów, można zatuszować twarde powierzchnie metalowe z ręcznikiem sklepu i kozice do utrzymać zęby kopania się na swoje powierzchnie.

Co to jest bar Klamra?

Zacisk bar jest trochę jak w uścisku imadła, poza tym, że jest przenośny i nie zakotwiczona w warsztacie lub na stole. Zaciski te są powszechnie używane przy sklejaniu ze sobą elementów drewnianych. Jeśli chcesz zbudować lub naprawić drewniane szuflady, na przykład, zacisk pasek do przytrzymywania szuflady razem, podczas gdy klej wyschnie. Jeśli zauważysz, że drewno nie jest dość nawet, to łatwo poluzować zacisk bar, wyregulować i ponownie dokręcić zacisk w dół.