grsail.com

Narzędzie: bezprzewodowe Elektronarzędzia Porady

Jakie są moje wybór narzędzi akumulatorowych baterii?

Elektronarzędziach bezprzewodowych są w Ni-Cad lub baterii litowo jonowych wersjach. Wybór między nimi nie zawsze jest łatwe.

  • Czy chcesz lżejsze narzędzia bezprzewodowego? Akumulatory litowo-jonowe są często lżejsze opcja.
  • Chcesz większą trwałość od baterii? NiCd akumulatory mają reputację bycia bardziej stabilne i wytrzymałe.

Akumulatory litowo-jonowe nie rozwijają się "pamięć", ale mają wrażliwość temperatury, co może prowadzić do zmniejszenia pojemności baterii w czasie. Twoje narzędzia bezprzewodowe mogą pracować w szerokim zakresie temperatur, i ważne jest, aby wziąć to pod uwagę przy wyborze rodzaju narzędzia do pracy.

Jeśli nie martwisz się o dodatkową masę baterii niklowo-kadmowych, można rozważyć tę opcję, w zależności od Twoich potrzeb. Istnieją także opcje "gołe", jeśli narzędzie już właścicielem systemu baterii i ładowania. Może się okazać, system zgodny z wieloma opcjami narzędzi akumulatorowych.

Cold Weather i wydajność Cordless

Niektóre narzędzia zasilane bateriami są bardziej wrażliwe na temperaturę niż ich odpowiedniki pneumatycznych. Hoseless gwoździarka jest dobrym przykładem. To narzędzie jest negatywny wpływ temperatury poniżej zera i powyżej 100 stopni. Wydajność baterii, a żywotność może ulec skróceniu. Można zauważyć zmniejszenie mocy do gwoździarki, który będzie zwolnić lub zatrzymać zadanie, nad którym pracujesz. Niektóre z problemów może nie pojawić się w pracy, ale gdy narzędzie jest w składzie. Jeśli trzymać wiertarko i inne narzędzia w garażu, magazynu, który nie jest kontrolą temperatury 24 godziny na dobę, to na pewno zobaczysz zmniejszenie wydajności z niektórych typów baterii akumulatorowych. Jest o wiele lepiej trzymać tych narzędzi w domu lub w ogrzewanym biurze. Utrzymanie stałej temperatury tak często, jak to możliwe, na pewno zwiększyć żywotność baterii.

Jak Twój telefon komórkowy może pomóc przy zakupie Narzędzia akumulatorowe

Po zakupie narzędzi akumulatorowych, że to bardzo dobry pomysł, aby wykorzystać te same kryteria używane w zakupie telefonu komórkowego.

  • Jak działa narzędzie pasuje do Twojej strony?
  • Jak długo trwa ładowanie?
  • Najważniejsze, jak długo bateria? Jeśli kupujesz wiertarko, chcesz być w stanie uzyskać jak najwięcej baterii z tego, jak to możliwe.
  • Co się dzieje, gdy bateria zaczyna spływać? Z telefonu komórkowego, otrzymasz usługę, aż w końcu po prostu conks baterii na zewnątrz, ale z wiertarki można uzyskać zmniejszoną moc, moment obrotowy, lub zmarłego innych kwestii.
  • Czy narzędzie akumulatorowe mają również "przewodowe" opcję w przypadku, gdy nie zabraknie baterii?
  • Albo będzie pauzował do Narzędzie ładuje się ponownie?

Zestawy narzędzi akumulatorowych

Narzędzia akumulatorowe często są w zestawach, które mogą oznaczać duże oszczędności dla kupujących po raz pierwszy bezprzewodowych. Niektóre zestawy zawierają wiertarko i zobaczył kombinacji, inne oferują światła bezprzewodowych i ćwiczenia. Niektóre nieco wyższe cenowo zestawy posiadają dwa rodzaje pił bezprzewodowych wraz z zestawu wiertniczego. Jedną z istotnych różnic pomiędzy zestawów bezprzewodowych jest napięcie. Niektóre zestawy są 14.4 volt, podczas gdy inne są 18 woltów. Niektórzy uważają zestawy wolt 14,4 oferują dobrą równowagę pomiędzy siłą dostarcza narzędzie i ciężaru baterii. Jeśli potrzebujesz lekki zestaw narzędzi bezprzewodową, wypróbuj wagę i targa każdego narzędzia przed zakupem. Może się okazać, że zestawy volt 14,4 działać lepiej. Możesz poświęcić trochę mocy lub momentu obrotowego, ale może to być targi dla tych, którzy potrzebują lżejszych narzędzi.

Gdzie Na początek Narzędzia akumulatorowe

Aubuchon Sprzęt Wskazówka: Jeśli jesteś w miejscu pracy, gdzie niskie temperatury mogą ZAP baterie na przerwie obiadowej lub innych przestojów, rozważyć zakup zestawu jednorazowych opakowaniach ocieplenia termicznej umieścić w swoim zestawie narzędzi, gdy nie korzystasz z wiertarko lub innych przedmiotów na baterie. Te "podgrzewacze ręcznie i-stopy" są niepalne i może tymczasowo przechowywać swoje przedmioty bezprzewodowych przed opróżnić niskich temperaturach, gdy trzeba odejść.

Narzędzia akumulatorowe i paski narzędziowe

Używasz pas narzędzia podczas pracy? Ważne jest, aby zwrócić uwagę na kwestie wagi ruchomymi spowodowane baterii w elektronarzędzi akumulatorowych. Wiertarko, na przykład, prowadzi baterii w bazie. Ciężkości przesuwa narzędzie bottom-ciężkie wokół pasa narzędziowego, aw niektórych wzorów pasek narzędziowy, zmiany masy ciała w końcu niech wiertła wypaść z pasa. Jeśli pracujesz z pewnej wysokości, to może być prawdziwy zagrożenie bezpieczeństwa. Mocowanie wiertarko do paska narzędziowego ze sznurem będzie przejść długą drogę w kierunku zapobiegania swoje narzędzie przesuwaniu bezprzewodowego z pasa i wpływając na podłogę. Można również użyć pętli rzep do zamocowania narzędzia w kieszeni, aby zapobiec tych "ciężkich" bottom-narzędzi od stania w powietrzu.

Ładowanie Narzędzia akumulatorowe

Istnieje wiele różnych bezprzewodowych ładowarek narzędzi do wyboru. Jeśli kupiłeś bezprzewodowego narzędzia, które nie pochodzą z ładowarką (od sprzedaży stoczni lub sprzedaży w serwisie eBay, na przykład), należy kupić ładowarkę dla marki i modelu, który oferuje dwa gniazda ładowania. To może znacznie obniżyć czas przestoju narzędzi i zwiększenie jego wydajności. Nie możesz tak myśleć, gdy jesteś właścicielem tylko jednego narzędzia bezprzewodowe, ale gdy przyzwyczaisz się do łatwości i wygody elektronarzędzi akumulatorowych, będziemy chcieli, aby rozwinąć swój zestaw narzędzi akumulatorowa. Dual Bay ładowania umożliwia ładowanie narzędzia, których nie używasz, gdy jesteś w pracy, razem z innymi jednostkami bezprzewodowych. Podczas pracy z innymi na większego projektu, można ustawić w pełni naładowane narzędzi bok, aby inni pracownicy mogą uzyskać ich akumulatorowe wiertarki, piły i inne narzędzia płaci się też.

Gdzie Na początek Narzędzia akumulatorowe

Czy jesteś pewien, od czego zacząć przy zakupie tego pierwszego Wiertarko lub hoseless gwoździ? Na szczęście pomoc jest dostępna w Internecie. Istnieje wiele opinii użytkowników narzędzi akumulatorowych Internecie. Możesz sprawdzić opisy nazw marek w akcji dla wielu różnych narzędzi, i prawdopodobnie nigdy nie pewne czy pomyślałeś "będzie bezprzewodowy" z. Spróbuj wyszukiwania Google na frazy "opinie narzędzia bezprzewodowe" i dostaniesz mnóstwo dobrych wyników. Nie zadowalaj się jednym przeglądu, spróbuj sprawdzić się wiele różnych opinii na temat danej marki i modelu narzędzia bezprzewodowego trzeba; dostaniesz lepszą perspektywę wady i zalety tego modelu.