grsail.com

Narzędzie: Akcesoria Warsztat Porady

Accessorizing Twój Rechargeable Flashlight

Akumulatory latarki mają mnóstwo akcesoriów; zapasowe żarówki, szybsze ładowarki, zapasowe baterie w przypadku uszkodzenia oryginału, i więcej. Ale jeden dodatek jest powszechnie zapomniany, aż zgasną światła. Jeśli dołączyć pasek taśmy blask-in-the-ciemne do naładowania latarki, to powinno być łatwo zlokalizowany, jeśli moc nagle gaśnie w sklepie. Nawet jeśli znasz obszar, gdzie latarka i ładowarka znajduje, jest w stanie rzeczywiście zobaczyć latarka pomoże Ci osiągnąć to szybciej i uzyskać źródło światła dzieje się w sklepie, aż moc wraca.

Mocowanie Pęknięcia W płyt gipsowo-kartonowych

Jeśli masz do czynienia z "pełzającą" problem pęknięć w części płyty gipsowo-kartonowej, naprawa jest dość szybkie i proste. Musisz się szlifowania gąbki, związek płyt kartonowo-gipsowych i puszkę elastycznej powłoki pęknięć. Piasek i wygładzić powierzchnię pęknięcia gąbką, wypełnić szczeliny z związku płyt kartonowo-gipsowych, i pozostawić do wyschnięcia. Musisz piasku powierzchnia gładka, a następnie zastosować elastyczną powłokę pęknięć. Upewnij się, że obszar jest dobrze wentylowane przed natryskiem. Jest to jeden z najprostszych napraw płyt gipsowo-kartonowych do zrobienia, i to bardzo dobry sposób na uzyskanie stopy mokre w zadań w domu poprawy. Po zdobyć to pod pasem, będziesz czuć się bardziej pewni siebie rozwiązywaniu bardziej złożonych zadań DIY.

Latarka akumulatorowa

Aubuchon Sprzęt Wskazówka: ładowalna latarka jest znacznie więcej niż wygody w sklepie, może również zwiększyć margines bezpieczeństwa. Pierwsze światła w przestrzeni roboczej po nagłej ciemności jest głównym problemem bezpieczeństwa - nie chcesz, aby inni w sklepie potykając się w ciemności, w otoczeniu ostrych przedmiotów i narzędzi elektrycznych, które mogą nagle wznowieniu powinny wrócić na mocy szybko. Twoi pracownicy mogą ruszać, dopóki akumulatory latarki może pomóc prowadzić je i unikać ostrych narzędzi.

Magnetic Sweeper

Aubuchon Sprzęt Wskazówka: uchwyty magnetyczne zamiatarka znacznie więcej niż metalowego kosza lub odmówić. Może także pomóc szybko wyjaśnić te małe wpadek, gdzie pojemnik zostanie przewrócone, rozlewając nakrętki, śruby i inne elementy zapisane na magnetycznym hali. Można uruchomić zamiatacz magnetyczne do zbierania zawartość odwróconego szuflady śruby, i opróżnić zamiatacz na sklepie ławce do ponownego sortowania. Korzystanie z zamiatacz magnetyczne pozwoli Ci zaoszczędzić trochę zużycia na kolanach i dokonać uzupełnianiu przewrócił pojemnik o wiele prostsze.

Muszę próżni Pick Up narzędzie?

Podczas poszukiwania akcesoriów sklepowych są szanse, będzie prowadzony w kilku rodzajach odebrać narzędzi. Jednym z nich jest odebrać narzędziem próżni. To często długopis wielkości narzędzie nie może zrobić dla tych z drewna lub metalu sklepów, ale jeśli Twoje zainteresowania spoczywać elementów elektronicznych, powinno się dać to narzędzie do obejrzenia. Wiele z nich jest na tyle mały, aby zmieścić się w kieszeni, wykonane odebrać i bezpiecznie poruszać delikatnych elementów elektronicznych, bez mgły, bądź zarysowania. Są wolne statyczne urządzenia zasysające mające na celu zaspokoić potrzeby małych elementów elektronicznych. Inne większe modele wykonują tę samą pracę zarówno z przyssawki lub ssania.

Naprawa płyt gipsowo-Kit

Płyty gipsowo-kartonowe nie jest wytrzymałych materiałów, aw końcu będziesz musiał zrobić kilka prac naprawczych, aby utrzymać ścianę patrząc najlepszym. Fakt, że płyty gipsowo-kartonowej jest flimsier niż drewno umożliwia również tańsze i łatwiejsze do naprawienia. Nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz musiał załatać dziurę, więc najlepiej do montażu płyt gipsowo-kartonowych zestaw naprawczy w celu uniknięcia pozwalając Linger dołkowe zbyt długo, próbując zebrać to, czego potrzebujesz.

Aby uzyskać przyzwoity zestaw zaczęło, trzeba to elastyczne noże, śrubokręt, młotek, wiertarka, piła płyt kartonowo-gipsowych, oraz nóż do narożników wewnętrznych i ostrzy narzędzie. Zachowaj te elementy przechowywane w małym zestawie narzędzi lub pudełku wraz z pewnym suchej zabudowy związku, taśmy papieru (wraz z kilkoma taśmy mesh), paznokci wykonanych dla płyt gipsowo-kartonowych, a pudełko śrub.

Prawie wszystko, ale taśmy i związek może trwać wieki. W zależności od wilgotności powietrza na danym obszarze, taśma może wymagać wymiany, jeżeli to było siedząc na chwilę. Związek płyt gipsowo-kartonowych zwykle trwa około dziewięciu miesięcy w temperaturze pokojowej. Jeśli pojemnik nie ma "spożyć przed", czytelny, oznaczyć datę zakupiono go na pojemniku w magicznym markerem. Presto! Musisz sobie zestaw naprawczy suchej zabudowy!

Latarka akumulatorowa

Każdy sklep powinien być wyposażony w akumulator latarki. To akcesorium jest przydatna do kontroli na miejscu, o wycieku oleju pod pojazdami, znalezienie utraconych narzędzi pod ławkami i stojaki, a nawet może się przydać w przypadku drobnych sytuacjach pierwszej pomocy podczas usuwania drzazg i wiórów metalowych z kciukiem lub dłonią. Ale korzyści te nie są prawdziwym powodem do prowadzenia akumulator latarkę w sklepie; w dniu swoich podróży wyłącznika, lub występuje przerwa w zasilaniu w sklepie, trzeba dokładnie wiedzieć, gdzie latarka jest, i być w stanie z niego korzystać od razu. Akumulator latarki siedzi na jego ładowania jest łatwo znaleźć, jak to jest w tym samym miejscu za każdym razem, gdy nie jest używana.

"Atrakcyjne" Sklep z akcesoriami

Każdy wie, że pola magnetyczne są złe dla komputerów. Gdy masz chęć, aby uaktualnić komponenty, trzeba śrubokręta, że ​​nie jest namagnesowany, aby być naprawdę bezpieczne wokół dysków twardych, bo przypadkowo usunąć dane. W sklepie, magnesy są bardzo pożądane. Namagnesowany śrubokręt przyciąga śrubę do końcówki, zapobiegając jej upadku i walcowanie na miejscu.

Śrubokręt magnetyzer / Demagnetizer to poręczne narzędzie do sytuacji, w których chcesz używać narzędzi wokół delikatnej nośnikach komputerowych, a później do zwykłego sklepu użytku. Wystarczy włożyć śrubokręt w otwór magnetyzer i jest gotowy do pracy w sklepie. Kiedy trzeba tracić pole magnetyczne, to włóż śrubokręt w kanale po stronie narzędzia i jest bezpieczna w użyciu dla sprzętu komputerowego. Komputery używają wiele rozmiarów śrub i nakrętek i niestandardowe przypadkach może być jeszcze bardziej skomplikowane. Na warsztatach wiedzą techniczną, narzędzia Mag / Demag jest bardzo przydatny.

Pick Up Narzędzia

Spróbuj wyszukiwania Google na frazy "odebrać narzędzi", a otrzymasz wyniki na wszystko, od "ramię wypełniacze" grabieżcy na zakupy odkurzaczy. Jakie odebrać narzędzi potrzebujesz w sklepie? To zależy od Twojego sklepu. Być może rzeczywiście być w stanie używać przedłużacza ramię zrywać najwyższe narzędzia wiszące off narzędzie ścienny stojak! Jeden poręczne narzędzie z pewnością przeznaczony dla sklepu jest pick magnetyczne się. Jest to długi metalowy pręt mający na celu przyciągnięcie nakrętki, śruby i inne elementy, które mogą należą do trudno dostępnych miejsc. Jeśli spadek śrubę rzucająca pod stanowisku pracy, podnieść narzędzie magnetyczne jest idealnym rozwiązaniem. Są sztywne i giętkie wersje, które mogą być wygięte do osiągnięcia w narożnikach, pod spodem nisko położonych ławki i platform i innych miejsc, które inaczej musiałyby można czołganie się na rękach i kolanach. Niektóre magnetyczne odebrać narzędzia są tak silne, można je podnieść do trzech funtów, co oznacza, klucza nasadowego lub szczypiec jest również pozyskać z dowolnego miejsca podpowiedzi może osiągnąć.

Magnetic Sweeper

Odpady metalowe, pozbawiony się śruby, i złamane śruby mogą wszystkie skończyć zaśmiecania hali. Jakoś dużo tego metalu odmówić wiatry się w trudno dostępnych miejscach, ale dobre Zamiatarka magnetyczne dba o ten problem szybko. Wiele marek mają składane uchwyty, które oferują rozszerzony zasięg pod spodem tych trudnych obszarach. Zaletą zamiatarki magnetycznego jest możliwość odebrać ostre wióry metalowe, opiłki lub fragmentów bez szczotki na powierzchnię z rąk. Magnes zebrać cały materiał dla was, i nie wystawiać rękę lub rękawice na uszkodzenia spowodowane ostrym metalu. Dobre zamiatarki magnetyczne będzie odmagnesuj lub dostarczyć inną formę dumpingu metalu w sposób głośnomówiącym.