grsail.com

Narzędzia: Narzędzia pneumatyczne Porady

Które Sprężarka jest dla mnie?

Niektórzy właściciele domów, którzy korzystają z narzędzi do sprężarek powietrza wystarczy małe, przenośne urządzenia sprężarki, która popycha około pięciu metrów sześciennych powietrza na minutę. Narzędzia na sprężone powietrze przez sprężarki tej wielkości to klucze udarowe i Sztyfciarki, dobry dla dużo pracy w garażu oraz w domu. Jeśli potrzebujesz większych narzędzi pneumatycznych, takich jak szlifierki i polerki, musisz większą sprężarkę powietrza, które mogą popchnąć co najmniej dziesięć stóp sześciennych na minutę lub CFM. Podczas podnoszenia sprężarkę powietrza do zasilania narzędzi pneumatycznych, należy sprawdzić PSI (funtów na cal kwadratowy), jak również stóp sześciennych na minutę. Większe narzędzia mogą wymagać sprężarkę zdolną do 120 PSI. Decydując się na sprężarki, sprawdzić swoje narzędzia, następnie sprawdzić pojemność sprężarki. Zaoszczędzisz sobie wycieczkę lub dwa z powrotem do sklepu komputerowego, jeśli zapisz CFM i PSI potrzeb narzędzi pneumatycznych przed zakupami.

Co to jest cykl Kompresor Duty?

Gdy mamy do czynienia z narzędzi pneumatycznych, trafisz do frazy "cyklu" dość często. Dotyczy to, jak długo silnik sprężarki jest zaangażowany, gdy są coraz dopływ powietrza do narzędzi pneumatycznych. Istnieje wspólny cykl 50/50 obowiązkiem, co oznacza, że ​​silnik pracuje na pół godziny, a drugi 50 procent jest powietrze dostarczane z ciśnieniowego zbiornika powietrza. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, jak szybko Twoje narzędzia spuścić powietrze podczas "wyłączonym silniku" części cyklu. Jeśli narzędzia opróżnić zbiornik zbyt szybko może doprowadzić do nadmiernego zużycia i przedwczesnej awarii silnika sprężarki. Dzieje się tak nawet dla jednostek benzynowych, gdzie silnik pracuje nieustannie. Nawet jeśli silnik jest uruchomiony, to nie zawsze jest włączone i popychanie powietrza.

Kupić lub wynająć?

Wiele z nich jest skłonny do wstąpienia w szeregi tych, którzy zmienili do narzędzi pneumatycznych, ale jeśli nie jesteś pewien, czy "konwersji na powietrzu" jest właśnie dla Ciebie, to może być bardzo korzystne wynająć sprężarki przetestować narzędzia powietrza. Możesz kupić lub pożyczyć narzędzia powietrza do testowania ze sprężarką wynajmu. Wynajem daje możliwość wypróbowania narzędzi pneumatycznych w Twoim sklepie lub domu z małym ryzykiem, a jeśli są zadowoleni z ilości czasu i tłuszczu łokcia został zapisany przy pomocy sprężarki powietrza, zawsze można kontynuować do wynajęcia aż znajdziesz model, który odpowiada Twoim potrzebom. Można znaleźć wiele ośrodków wynajmu narzędziem w lokalnej książce telefonicznej lub wykonując wyszukiwania Google na "wynajem narzędzi powietrza" i kod pocztowy.

Duży lub mały Kompresor Sprężarka?

Jedną z najważniejszych rzeczy, które trzeba wiedzieć o sprężarek powietrza jest jak duże lub małe, powinny one iść. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie odpowiedzi na to pytanie jest do badania narzędzi, których chcesz użyć. Interesuje Cię sprężarki powietrza dla narzędzi, które wykorzystują krótkie wybuchy w powietrzu, np pistoletu paznokci? Albo jesteś w potrzebie ciągłego powietrza dla narzędzi, takich jak wiertarki i obróbce strumieniem piasku? Jeśli potrzebujesz ciągłego powietrza, powinieneś dostać coś z większą mocą. Krótkie podmuchy powietrza nie wymagają tyle mocy, aby bezpiecznie przejść mniejsze dla narzędzi udarowych i pistoletów do gwoździ. Przyjrzyj się dobrze w swoich planach dla narzędzi pneumatycznych przed podjęciem decyzji, których wielkość sprężarki kupić.

Zestawy naprawcze narzędzi powietrza

Czy wiesz, że możesz kupić tune-up, naprawy i zestawy modyfikacji narzędzi pneumatycznych? Dostępne w szerokiej gamie zastosowań, w tym "prawo konwersji Kąt" zestawów do przedmiotów, takich jak narzędzia zapadkowe powietrza, wzlotów strojenie silnika i poszczególnych elementów narzędzi pneumatycznych. Składniki te obejmują wały korbowe, kowadło zaciski mocujące i łożyska. Jeśli myślisz o naprawę do-it-yourself swojego narzędzia powietrza, to jest bardzo ważne, aby mieć wiedzę na temat tego narzędzia przed przystąpieniem do jej naprawienia. W przeciwnym razie jesteś lepiej znaleźć specjalistę, który może prawidłowo demontować i identyfikowania problemów z narzędziem.

Akcesoria pneumatyczne Narzędzia

Istnieje wiele sposobów, aby wyposażyć swój zestaw narzędzi powietrza. Niektóre z bardziej pilne potrzeby będzie zawierać miernik ciśnienia powietrza, części złączy i wąż wymiany. Można również kupić zestawy, które zawierają wiele drobnych elementów, które nie mogą myśleć od razu, ale nie może żyć bez raz oryginały poszły źle. Zestawy narzędzi powietrza akcesoriów często zawierają broń wymiany powietrza, separatory wody, regulatory powietrza, i wiele więcej. Ważne jest, aby pamiętać przy dokonywaniu zakupu akcesoriów jest twojego kompresora Ocena PSI. Wiele zestawów akcesoriów oznaczony ciśnienia znamionowego urządzenia. Dopasuj rating PSI akcesoriów z systemem używanym w sprężarce.

Czy mogę podłączyć Mój Kompresor do dowolnego gniazda?

Narzędzia pneumatyczne mogą być zasilane przez sprężarkę powietrza, która może zapewnić wystarczające ciśnienie i objętość. Dla wielu małych zastosowań domowych, sprężarki niskiego KM może być podłączony do każdego dostępnego gniazdka 120 V. Sprężarki te mogą wzrosnąć do trzech koni mechanicznych lub wyższej. Modele o mocy pięciu koni mechanicznych i powyżej są podłączone na stałe do użytku w 240 systemach wolt. Szanse są, aplikacje domu nie wymaga tak potężną maszynę, ale jeśli nie jesteś pewien, czy twój dom lub sklep może poradzić sobie z obciążeniem, należy sprawdzić wymagania dotyczące napięcia na sprężarce i uzyskać poradę od lokalnego zakładu energetycznego, jeżeli trzeba więcej napięcia niż w obecnym systemie elektrycznym może dostarczyć.