grsail.com

Narzędzia dla Twojej internetowej Show

Narzędzia dla Twojej internetowej Show

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem swoją własną audycję w Internecie, trzeba złożyć najlepsze narzędzia dla Twojej internetowej show. Narzędzia te obejmują zarówno sprzęt i oprogramowanie, które można wykorzystać do tworzenia i edycji, publikowania i dystrybucji wideo przez Internet.

Najlepsze narzędzia dla Twojej internetowej Show

Kiedy jesteś w branży tworzenia niezależnego pokaz internetowej z ograniczonym budżetem, znalezienie narzędzia do internetowej koncert nie zawsze jest to łatwe zadanie. Na każdym etapie procesu okaże się, że trzeba sprzętu i oprogramowania do realizacji każdego zadania. Te nie muszą kosztować fortunę. W rzeczywistości, biorąc pod uwagę obecny stan techniki zaawansowanego Internet dzisiaj, narzędzia te są już na tyle przystępne, tak, że każdy może stworzyć swoją własną profesjonalną internetową show. Kroki wymagane do tworzenia i rozpowszechniania pokazu w Internecie to:

 1. Tworzenie obrazu i dźwięku
 2. Edycja wideo i audio
 3. Publikowanie internetowej pokaz
 4. Dystrybucji i promocji show

Tworzenie WWW Pokaż

Tworzenie profesjonalnego video samemu zapewniając komentarz lub wykonywania rozmów nie jest strasznie skomplikowane. Jeśli jesteś zainteresowany w końcu robi pracy zawodowej, może skorzystać, aby wziąć kilka klas w fotografii i scenografii, tak aby zrozumieć, jak oświetlenie, kąty widzenia kamery i inne techniczne aspekty nagrywania pracę wideo. Jednak, jako niezależny hostingowego pokazu, można łatwo dowiedzieć się, wszystko, co musisz wiedzieć o scenografii, czytając książkę na biorąc filmy i zdjęcia. Podstawowe narzędzia niezbędne do wychwytywania doskonałe filmy z pokazu obejmują jakości aparat cyfrowy, sprzęt oświetleniowy, sprzęt nagłośnieniowy i dobry zestaw studio.

Sprzęt Wideo

Najważniejszym narzędziem, które trzeba za internetowej koncert jest wysokiej jakości cyfrowa kamera wideo. Według ulubionych redaktor CNET, top kamer cyfrowych, które mają wszystkie cechy trzeba produkować wysokiej jakości pokaż Internet obejmuje następujące.

 • Canon XH A1, począwszy od 2779 dolar
 • Sony Handycam HDR-SR11 już od 810 dolarów
 • Canon HV30 lub HF10 Vixia już od 639 dolarów
 • Panasonic SDR-H18 już od 395 dolarów

Sprzęt dźwiękowy

Z cyfrowej kamery wideo, można podłączyć w zestawie mikrofon, który wychwyci krystalicznie czysty dźwięk dla strony show. Zazwyczaj konieczne będzie tylko jeden mikrofon dla siebie, ale jeśli masz zamiar robić wywiady to musisz dodatkowe nagłośnienie, takich jak zestaw mikrofonem. Zestaw mikrofon, takich jak zestaw mikrofonem lub bezprzewodowego zestawu mikrofon zapewni Ci bardziej skoncentrowany i czystym dźwiękiem. Przykładem takiego zestawu jest Bezprzewodowy zestaw mikrofon klapy Amplivox. Więcej profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, kolejna firma, która produkuje wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający jest Audio-Technica.

Scenografia

Jeśli kupiłeś swój film i nagłośnienie, jesteś gotowy, aby założyć studio produkcyjne. To nie musi być state-of-the-art studio. Podstawowe wymagania to dobry etap z wysokiej jakości obrazu tło, i doskonałe oświetlenie. Można drukować własne tło z miejsca, jak Flickr, a następnie drukowanie lub zamawiania plakat wielkości kopię obrazu. Na dobre oświetlenie, dobry zestaw oświetlenie halogenowe jest wszystko, czego potrzebujesz, takie jak ten JTL DL-1000 zestaw z Amazon.

Montaż, Wydawnictwa, Promowanie treści

Kolejnym etapem produkcji swojej stronie internetowej pokaz obejmuje edycji wideo, publikując je w Internecie, a następnie promowanie go w całym Internecie.

Edycja plików wideo

Po niewoli surowego audio i wideo z urządzeń, najważniejszym krokiem jest profesjonalnie edycji wideo w celu usunięcia błędów i pozostawić tylko najbardziej interesujące treści. Jest to oprogramowanie do edycji wideo dostępne za darmo takie jak VideoSpin 1.1 z Pinnacle Systems, lub MS Movie Maker 6, który jest dostarczany wraz z systemem Microsoft Vista. podczas gdy te nie oferują ten sam poziom funkcji jako profesjonalnego oprogramowania do edycji, dla wielu użytkowników będzie robić wszystko, czego potrzebują.

Według PC Magazine, następujące są obecnie uważane górne edytorów wideo:

 • Corel VideoStudio Pro X2
 • CyberLink PowerDirector 7 Ultra
 • Ostateczna wersja Pinnacle Studio 12
 • Vegas Movie Studio 9 Platinum Pro Pakiet

Oprócz tych pakietów oprogramowania, użytkownicy komputerów Mac wolą dzięki zastosowaniu oprogramowania do edycji wideo oferowanych przez Apple o nazwie Final Cut Studio.

Wydawnictwa, Promowanie WWW Pokaż

Po zakończeniu edycji wideo, upewnij się, aby zapisać go do wszystkich formatów wykorzystywanych przez użytkowników sieci, w tym 3GP, M4V, MOV i WMV. Twój pierwszy krok do publikowania wideo jest, aby zarejestrować się w jakości wysokiej przepustowości internetowej hosta i strumieniowe przesyłanie wideo z własnego konta. Jednak, gdy zaczynasz się, będziesz miał trudności rysunek tłumy na swojej internetowej wystawie, jeśli tylko opublikować go na swojej stronie internetowej. Musisz promowania swojej stronie internetowej show w najpopularniejszych witryn udostępniania wideo w całym Internecie. Upewnij się, że podczas edycji wideo, można umieścić logo w dolnym rogu, kierując ludzi do Twojej witryny website.The najpopularniejsze udostępniania wideo, które są idealne do promowania swojej stronie internetowej pokaz obejmują:

 • YouTube
 • Blip.TV
 • Google Video

Ponadto, nie zapomnij go promować na portalach społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook i Tumblr.

Końcowe słowa

Rozpoczęcie wytwarzania Internet internetowej pokaz może być bardzo ekscytujące. Potencjał, aby stać się bardzo popularne jest wystarczająco zmotywować szereg niezależnych producentów zainwestować sporo pieniędzy w niezbędne narzędzia do tworzenia pokazu. Nie musisz wydawać fortuny, aby wzrastać w popularności, co potrzebne jest, aby używać sporo kreatywności w upewniając się, że zawartość jest inny, niepowtarzalny, i intrygujące. Gdy zaczniesz rysować tłum poprzez swoje działania promocyjne, Twój sukces będzie śnieżki stamtąd.