grsail.com

Narodowa Fundacja Weteranów niepełnosprawnych

Narodowa Fundacja Weteranów niepełnosprawnych

Po wspierać Veterans Narodowa Fundacja wyłączone, robią różnicę w życiu tych, którzy służyli w kraju, jak i ich rodzin.

O Fundacji Narodowego inwalidów

Narodowa Fundacja inwalidów (DVNF) działa w celu rozwiązania problemów, które mają wpływ na życie weteranów, którzy są weteranami niepełnosprawne i ich rodziny. DVNF został stworzony w 2007 roku przez sześć kobiet, weteranów i od tej pory z pomocy mężczyzn i kobiety, którzy zostali ranni w czasie pełnienia służby lub zachorują w trakcie lub po ich usług zmienić swoje życie na lepsze.

DVNF świadczy usługi dla niepełnosprawnych weteranów i ich rodzin. Współpracują z różnymi organizacjami, które mogą stanowić bezpośrednie wsparcie w konkretnych obszarach, które są potrzebne weteranów.

Grupy, które Fundacja stara się pomóc to:

  • Kobiety, którzy służyli w wojsku
  • Weterani, którzy są bezdomni
  • Weterani, którzy zostali ranni

Mają one szczególne znaczenie w pomaganiu tym, którzy cierpią z powodu Stresu pourazowego oraz innych urazów mózgu.

Jak ubiegać się o dotację

Jednym ze sposobów, że Fundacja pomaga weteranów i ich rodzin jest w formie dotacji. Grants podano na dwa sposoby:

  • Do poszczególnych weteranów
  • Do organizacji, którzy pomagają weteranów, którzy są w potrzebie pomocy

Jest wniosek o dotację, aby wypełnić i wysłać. To trwa 30 dni, aby przetwarzać wnioski indywidualne do 60 dni na wniosek organizacji.

Osoby ubiegające się o indywidualnych dotacji zostanie poproszony o podanie podstawowych informacji, takich jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu i datę urodzenia. Wnioskodawcy będą również pytanie, co służyli w gałąź, datę były odprowadzane i ich roczny dochód miesięczny. Będą również należy wypełnić kwoty finansowania ich wniosek i państwa innych środków pomocy finansowej.

Organizacje ubiegające się o dofinansowanie zostanie poproszony o ich danymi kontaktowymi, a także, co następuje:

  • Jak wielu weteranów służą
  • Celem wniosku
  • Kwota finansowania ich żądanie

Przyznać pieniądze mogą być wykorzystane do danej osoby żywności, mieszkaniowych lub użytkowych rachunki lub organizacji w celu rozszerzenia usług obecnie świadczonych na weteranów.

Sposobów, aby pomóc

Istnieje wiele sposobów, aby pomóc DVNF. Jednym ze sposobów jest dokonać wpłaty. Twoja dotacja pomoże mężczyźni i kobiety, którzy służyli w wojsku zmienić swoje życie na lepsze. Wsparcie finansowe jest jedna rzecz, która jest zawsze potrzebna. Aby dokonać wpłaty, wydrukować formularz wpis na stronie internetowej i wysłać go do Fundacji.

Istnieją inne sposoby, aby pomóc Fundacji, jak również. Należą do nich:

  • Kontakt z ustawodawców, zarówno w Senacie i Domy i skłonienie ich do wspierania programów dla weteranów.
  • Prezentując amerykańską flagę i pokazać swój patriotyzm i wsparcia niepełnosprawnych weteranów.

Jest wielu weteranów, którzy nie wiedzą, gdzie szukać pomocy i wsparcia. Niech wiedzą Fundacji Narodowego inwalidów. Kiedy skontaktować się z Fundacją będą podane informacje i zasoby, których potrzebują. Będą one również być przypisany doradcy, który pomoże poprowadzić ich w dobrym kierunku.

Informacje kontaktowe

Aby dokonać wpłaty, złożyć wniosek o dofinansowanie lub uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się dzwoniąc pod numer 1-888-782-2148 DVNF. Ich adres to 1634 Eye Street, NW, Suite 750, Washington, DC 20006. Ich adres e-mail: mailto: [email protected] [email protected]

Uwagi końcowe

Weterani są jedna grupa osób, które są często zaniedbane. Mają wiele potrzeb, które mogły bezpośrednio wynikały z ich usług do ich kraju. Czy zostały one wyłączone lub poważnie rannych, wielu nie wie, gdzie szukać pomocy i wsparcia. DVNF istnieje, aby pomóc tym, którzy służyli ich kraju i upewnić się, że szeroki zakres usług i wsparcia do ich potrzeb.