grsail.com

Narciarstwo: Ski Trail Porady

Nie Tucking w strefie Slow

Jak szlaki zbiegają, znajdziesz wolne strefy narciarskie. Istnieją one dla bezpieczeństwa każdego z nas, i zazwyczaj znajdują się w pobliżu baz wyciągów. Chociaż może ulec pokusie, aby schować się przez powolne strefy dla szybszego dostępu do windy, pamiętaj kolegom narciarzy i snowboardzistów. Wolne obszary narciarskie są strefy zatłoczone, a tłumy rasy kolizji. Przestrzegania znaków.

Black Diamond

Głównie czarne stoki narciarskie diament Ameryki Północnej mają potencjał pokorny, jeśli nie okaleczyć lub obalenia, ci. Przetestuj czarne diamenty narciarskiej jedynie, gdy masz swoje sprawy i są gotowi stracić lewą narciarski przy wieży dźwigu, prawą nartach przez lasy i śledziony przez reklama balsam do ust z ekranem słonecznym.

Zasady wiem okolicznych

Na początku pierwszego dnia na nartach nowy szczyt, zwróć uwagę na zasady tego obszaru. Sprawdź mapę szlaku i bilet windy. Zasady jednego ośrodka narciarskiego nie są zbyt różni się od kogoś innego, ale czytając je może tylko pomóc nartach bezpiecznie.

Prawo Way

Osoba dół szlaku narciarskiego z was ma prawo sposób. Zwłaszcza, jeśli osoba nie patrzy na ciebie, najbezpieczniej jest na nartach w pobliżu niego. Podczas wyprzedzania wolniej narciarz lub snowboardzista, pozostawić jak wiele miejsca, jak to możliwe i ostrzegają, że osoby, swojej obecności (na przykład powiedzieć: "Na lewo"), zanim przejdzie.

Blue Square

Są niebieskie kwadraty na kwadraty? Kogo to obchodzi? Ośrodki narciarskie budowanie "pośrednich" stoki służyć większość swoich patronów - ludzi, którzy mają jeszcze wiele nauczyć, lub ludzi, którzy nie dbają drażnić śmierć za dużo. Ski niebieskie trasy, gdy są gotowe. (Zwykle nie czyjś pierwszy dzień na nartach.)

Poważnie

Każdy ośrodek narciarski lub obszar wyznacza jego teren inaczej od swoich konkurentów. Czarny diament na jednym wzgórzu jest niebieski kwadrat na drugą. Należy o tym pamiętać. Zwróć szczególną uwagę na układ szlak na dowolnym ośrodku narciarskim na szlak mapie. I nie tylko "punkt narty i iść" w dół każdym stoku narciarskim jeszcze nie jeździłem na nartach wcześniej. Spójrz przed siebie pierwszy.

Zielony okrąg

Know-It-All dzieci (rodzaj jest prawdopodobne, aby spotkać w każdy weekend w ośrodku narciarskim) z każdej możliwości, że zielone kółko - czy początkujący - Stoki narciarskie są dla mięczaków. Co zrobić, jeśli mają rację? Więc? Być mięczakiem. Zielona stokach narciarskich wielkie (a nawet większe sans tłumy w ciągu tygodnia lub w każdy dzień, jeśli nie to, co trzeba i wziąć lekcje). Możesz wyzwanie śmierci twardszych szlaków, jak nauczyć się jeździć lepiej niż zasmarkany dzieci. I wziąć serce. Ludzie upaść i umrzeć na początkujących stoki narciarskie, też.

Kontrola

Każdy narciarz stracił kontrolę. Dlatego upadasz. Utraty kontroli na nartach jest naprawdę źle, kiedy to niemal na celu. Jeśli staramy się zachować kontrolę, będzie jeździć na nartach lepiej i mieć więcej zabawy na niego. I tak będą inni starają się cieszyć swoje wyjazdy na narty.

Know Your Umiejętność

Załóżmy, że byliśmy na nartach bez względu na rodzaje tras można zejść. Jeśli nie jesteś ekspertem od ekspertów na nartach, jest to zły pomysł. Poznaj swoje możliwości. Użyj mapy szlaku i zmysły, aby zastanowić się, gdzie można i nie można jeździć na nartach na danej góry. Ostatnią rzeczą, którą chcę, to pułapce się w straszliwych potentatów jeśli nie można negocjować najmniejsze.

Po lewej stronie!

Liczy uprzejmości wielu powodów. Ski taktowny kolegów narciarzy i snowboardzistów. Przechodząc innych na stoku narciarskim jest nieuniknione, więc musisz to zrobić bezpiecznie i rozważnie. Ostrzec inne osoby, które są przechodzącej przez wykrzykując "Na lewo" lub "na prawo!" To czyńcie, że stoki są dla każdego.

Black Diamond Times Two

Jaka jest różnica między czarnym brylantem stoku narciarskim i jednym przypisanych jeszcze więcej diamentów? Możliwa śmierć i pewna śmierć. Ski czarny diament ślad i może wystąpić łagodne śmierć lub rozczłonkowanie końca TRAIL. Uruchom stok narciarski z diamentu lub dwa dodatkowe i należy spodziewać się bałagan śmierć zaledwie kilka metrów od początku.