grsail.com

Narciarstwo: Okazja narciarstwo Porady

Ski przez Obiad

Południe, "Everybody" głowy do domku narciarskiego na lunch. Uzyskać więcej z dolara na narty poprzez że wszyscy, ale. Carry batony energetyczne oraz system nawodnienia dla utrzymania i być może trzeba tylko przestać na przerwy w łazience. Ciesz dodatkowe przejazdy będą wprowadzone podczas gdy większość odwiedzających przepłacać za sub-par grub.

"B-List" Obszary

Tanie narty darmo tłumów najlepiej szukać w środku tygodnia na obszarach o nazwach ludzie nie mówią snobbishly. Wiele obszarów no name zaoferować więcej niż dopuszczalny produktu do ceny. Poszukaj ofert w takich miejscach jak Ragged Mountain, Mt. Rose i Misja Ridge, a znajdziesz świetny, niedrogi nartach.

Tak, Narty bumming ma korzyści

Bumming narciarski jest dla Ciebie, jeśli od czasu do czasu wyjazd do ośrodka narciarskiego nie ugasić pragnienie. Gdy bum na nartach, masz żyć pośród wspaniałej, pięknej przyrody, poznać innych ludzi, którzy dzielą się z radości na proszek, a otrzymasz na nartach więcej niż większość ludzi. Jeśli pojawi się resort pracy, prawdopodobnie na nartach za darmo. Wiele włóczędzy narciarskie cieszyć 100 dni w roku na nartach.

Największą wadą

Jeśli nartach bum bez funduszu powierniczego, należy pamiętać, że prawdopodobnie będziesz mieć mały dochód do dyspozycji - dzięki naszym przyjaciołom, wysokie czynsze i niskich zarobków. W skrócie, poczujesz się złamał wiele czasu. Można się przyzwyczaić. Po prostu spróbuj skupić się na "ski" zamiast "bum".

O rany! Współlokatorów!

Przeprowadzka do góry przez siebie może być "kapitałochłonne" (co oznacza, że ​​może zbankrutować). Jeśli fundusze po prostu cię w twoim mieście, musisz współlokatorów w wielu miejscowościach narciarskich. Spróbuj wprowadzić kraj śnieg planuje dzielić mieszkanie z tak wielu przyjaciół, jak to możliwe. Aby wyszukać wypożyczalnie i współlokatorów w szyjce kraju narciarskiego spróbować lokalnych gazetach, jak Summit Daily News (Summit County, CO) lub Tahoe Codzienny Tribune (South Lake Tahoe, Kalifornia).

Narty Kraj pracy, które wydaje

Można czytać mapę? Czy masz samochód, jesteś gotów torturować? W sezonie, jeden kwitnącym przemysłem w kurortach jest dostawa żywności. Wszystkie te wakacjach zawodnicy wyścigu szczurów muszą jeść, a oni nie chcą się na obiad co noc. To jest, gdy dostawa posiłków pomaga. Ci służyć wczasowiczów. Wsadzili wskazówki w kieszeni. Spędzić dzień na nartach.

Powód Ski Midweek

Jeśli możesz wyjść z pracy, w środku tygodnia na nartach jest zawsze lepsze niż w weekendy i święta. Tłumy są w pracy lub w szkole, można zaparkować bliżej wyciągów i karnetów jest często tańsze. Sprawdź okolice dla ofert, a będziesz szczęśliwy na nartach (lub mniej, w każdym razie).

Mniej wymagającym terenie

Nocna jazda jest bardziej o uzyskanie z kolei regularnie za mniejsze pieniądze, a mniej o oswajania chory terenu - z jednym wyjątkiem. Alpental, w pobliżu Seattle, jest dzień, czy noc wyzwaniem.

Praca w Górze

Praca dla ośrodka narciarskiego można zdobyć ci przepustkę sezon. A może masz doświadczenia ani specjalnych umiejętności, które mogą dowodzić więcej niż typowego odszkodowania bum narciarskich. Dobry punkt wyjścia do znalezienia pracy w ośrodku narciarskim jest strona zatrudnienia Intrawest, w WeWork2Play.com.

Ramen!

Większość włóczędzy narciarskie muszą utrzymać niski jedzenie rachunek. Makaron ramen może pomóc. Jeśli Johnny odnajduje 5 paczek makaronu ramen dla $ 1,00, jak on może wydawać zbyt dużo pieniędzy na artykuły spożywcze? Spróbuj je około pół dołączonego pakietu przyprawiania i trochę sera na wierzchu. (Przepyszne.)

"Jedynka"

Jeśli chcesz spędzać mniej czasu w kolejce podnoszenia, nauczyć się krzyczeć "Jedynka" Nawet jeśli nie jesteś na nartach sam, zerwać swoją grupę (chyba towarzyskich zgodne z kolegami jest dla Ciebie ważne), więc wszystko co mogą wrócić do góry szybciej. Jeśli załoga windy został ogrodzony linię singli, dostać się w to. Jeśli nie, krzyczeć "Jedynka", czekać na grupy przed tobą, aby cię zauważą, i przenieść się do szefa klasy (lub przynajmniej, aż w linii).

Kosztuje mniej

Mówisz, że po prostu musi się w tur narciarskich, ale jesteś przywiązany do 9-do-5? Spróbuj noce na nartach zamiast weekendy (jeśli czas jazdy pasuje do harmonogramu). Zaoszczędzisz pieniądze. Na szczycie w Snoqualmie, bilety noc wyciąg oszczędza 15,00 dolarów w porównaniu do cen weekendowych (w chwili pisania tego tekstu).

Przyjechać wcześnie

Weekend zbliża, a plan na narty w ten weekend na pewno. Jak rozciągnąć weekendu dolara nart? Idź wcześniej. Dowiedz się, co razem, wzgórze wyboru otwiera się i planują przyjazd nawet wcześniej. Chcesz być w pełnym rynsztunku i gotowy do wyciągów narciarskich, kiedy otwarte. Większość weekendy (w większości ośrodków), będziesz cieszyć się godzinę lub tak, a szeroko otwarte na nartach przed tłumy przybywają.

Znalezienie Tanie Narty

Z ceną nowej pary nart na 400 dolarów w górę, oszczędny narciarz będzie zbadanie możliwości. Istnieją witryn internetowych, specjalnie reklamujące tanie lub używane narty; używane narty można znaleźć również na ogólnych stronach takich jak eBay.
Jeśli jesteś nowy w tym sporcie, pierwszy sklep lokalny sklep narciarski, i znaleźć markę i rozmiar, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Znalezienie więcej niż jeden dopuszczalny marki daje większą elastyczność w poszukiwaniu tanich nart. Gdy jesteś uzbrojony w konkretnej marki i wielkości, można zacząć szukać wielu witryn w Internecie. Wyszukiwanie "tanie" lub "narty używane narty" doprowadzi cię do wielu zniżek i używanych gniazd narciarskich. Przeczytaj uważnie wszystkie opisy i upewnij się, że przegląd polityki powrotu, w przypadku produkt nie jest to, czego oczekuje.
Dla tych, którzy wolą bardziej "hands-on" podejście, nie są używane wyposażenie sklepów sportowych w wielu miastach; tylko sprawdzić lokalne yellow pages. Możesz też spróbować niejawnych sekcji lokalnej gazecie lub Penny Saver; nigdy nie wiesz, czy ktoś się dzieje do sprzedaży dokładnie to, czego potrzebujesz. Upewnij się, że fizycznie zbadać wszystkie urządzenia; wszelkie wady mogą być stosowane do negocjowania niższą cenę. Nie trzymać się na inny kolor; najważniejsze cechy to marka i rozmiar.

Elbow Room

Dobre tereny narciarskie zwrócić tłumy noc, ale to zazwyczaj korzystają więcej miejsca, aby włączyć niż w weekendy. Jeśli mieszkasz w pobliżu Berkshire East, szczyt w Snoqualmie, lub Nashoba Valley, spróbuj je dla siebie na noc i zobaczyć, co myślisz.