grsail.com

Napisanie eseju na Myself

Napisanie eseju na Myself


Jeśli żyłeś jeszcze lekko ciekawe życie, może masz pytanie, "Czy mogę być napisanie eseju na siebie?" Często, zostaniesz poproszony, aby napisać esej na kurs studiów, kariery, zainteresowań lub innej formy uznania. A może po prostu chcesz napisać esej dla przyszłych pokoleń, tak aby twoje potomstwo będzie zrozumieć decyzje dokonane i dlaczego żył twoje życie tak jak podałeś. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby dostać swoje myśli w dół i napisać esej lub biografii, które pozwoli czytelnikowi usiąść i zwracać uwagę.

Zawężenie zakresu

Eseje są zwykle dość krótkie kawałki piśmie. Na przykład, esej na kurs uczelni może być od trzech do dziesięciu stron, a esej, który rozpoznaje swoje osiągnięcia mogą być tylko trzy strony. Oczywiście, jeśli masz zamiar napisać esej dla przyszłych pokoleń, można je dłużej lub nawet likwidacji przekształcając go w długości książki projektu historii życia. Ponieważ większość eseje są krótkie, będziemy chcieli, aby zawęzić zakres tematu. Wystarczy napisanie eseju na temat "ja" brzmi prosto, dopóki nie uświadomimy sobie, jak wiele różnych obszarów można pokryć. Można mówić o swojej urodzenia, szkoły, kluby, sport, osiągnięcia, dzieci, rodziny i tak dalej. Ponieważ wątek jest tak szerokie, że jest konieczne, aby zmniejszyć ostrość. Poniższa tabela przedstawia kilka różnych tematów i które z nich są najlepsze dla zawężony esej długości kawałki

Zawężenie tematu
Zbyt szeroka Lepiej Najlepiej
School Days Ninth Grade Dzień I postanowił zostać Pielęgniarka
Ferie Boże Narodzenie Past Boże Narodzenie Turcja ożył

Co Szczegóły Uwzględnij Gdy eseistyki na Myself

Jakie szczegóły wybrać to zależy od ostrości swojego eseju. Na przykład, jeśli zdecydujesz się napisać esej na temat Turcji przyjeżdża do życia, może chcesz zawierać szczegółowe informacje na temat reakcji obecnych, ale nie będzie zawierać informacje o piątych urodzinach, chyba indyka ożył to zbyt .Po zawężeniu ostrości, praca naprawdę trudno pozostać w tym naciskiem. Nie rzucaj wszystko i zlewozmywaka pisząc o swoim temacie. Pozwoli to zachować długość krótkie, a także umożliwić wystarczająco dużo miejsca do zwiedzania, które koncentrują się całkowicie. Jeśli pamiętacie zabawną historię lub coś innego, który chcesz poinformować czytelników o siebie, najlepiej jest napisać, że w odrębnym eseju.

Wykończeniowymi

Każdy kawałek piśmie potrzebuje trochę wykończenia wyglądać polerowane. Czy pisząc ten tekst dla swojego szefa lub do użytku osobistego, będziesz chciał, że jest tak doskonałe, jak to możliwe. Oto kilka technik edycji, które mogą pomóc:

  • Poprosić zaufanego przyjaciela lub kolegi na przeczytanie pracy i sugestie.
  • Wydrukować wersję papierową i przeczytać literówki. Przechowywać czerwony długopis w ręku, więc można je oznaczyć i wziąć oznaczony się kopię z powrotem do komputera w celu korekty. Chociaż można znaleźć wiele błędów podczas czytania na ekranie komputera, jest coś o wydrukowanej stronie, które nadaje się do głębszego edycji.
  • Przeczytaj esej na głos. Pomoże to złapać jakieś niewygodne frazy, które nie może złapać inaczej. Ponieważ autorzy wiedzą, co chcą powiedzieć, że często pomijają słowa lub pisać w sposób, który nie ma sensu dla innych. Kiedy czytasz esej głośno, słychać te błędy i będzie w stanie je naprawić.
  • Czy ostateczne sprawdzanie pisowni i gramatyki w komputerze.

Jak przechowywać na przyszłość

Po zakończeniu eseju, nie chcesz ryzykować utraty go. Będziemy chcieli, aby kopię zapasową na zewnętrznym dysku twardym, płycie CD lub nawet wysłać kopię do siebie. Należy również wydrukować i złożyć papierową go w szafce lub w innym bezpiecznym miejscu. Nie wolno mieć tylko jeden egzemplarz lub przechowywania wielu kopii w jednym miejscu. Komputery zderzeniowe, wydruki są zagubieni i systemy pocztowe przejść uszkodzony. Także kilka źródeł dla kopii zapasowych, dzięki czemu nie tracą swoją ciężką pracę.Pisanie prywatnego esej jest wyzwanie, ale satysfakcjonujące. Z tych porad z Zakład Logiki Stosowanej i niektórych innych wspaniałych porad w kanale Freelance Writing, twój esej będzie z pewnością zachwyci.