grsail.com

Napady psów

Napady psów

Napady mogą być przerażające kieł imprezy dla psów i ludzi, którzy je kochają. Dowiedzieć się więcej o tym, co naprawdę dzieje się w czasie napadu i co powoduje, ktoś może pomóc uporać się z sytuacją, gdy się pojawia.

Co się dzieje podczas Canine Drgawki?

Aktywność w mózgu

Po pierwsze, wszystkie napady są wynikiem nieprawidłowej czynności mózgu, które może być spowodowane przez wiele źródeł, które omówimy w chwilę. Zazwyczaj coś powoduje, że mózg wysyła impuls elektryczny idzie na opak. Mózg interpretuje to fałszywy sygnał jako wezwanie do działania i powoduje niekontrolowane ruchy mięśni zwykle regulowane przez co kiedykolwiek część mózgu jest ograniczona.

Objawy fizyczne

W zależności od, ile mózgu bierze udział w braku zapłonu można zauważyć, jeden lub więcej z następujących objawów.

 • Twój pies może działać oszołomiony, zdezorientowany i nie może wydawać się rozpoznać.
 • Twój pies może zacząć jęczeć i zachowywać się niespokojnie na 24 godziny przed zdarzeniem napadów.
 • Jeden lub więcej obszarów ciała psa może zacząć skręcać w sposób niekontrolowany.
 • Twój pies może ślinić bez kontroli i zgrzytają zębami.
 • Oczy mogą toczyć się i z powrotem w kierunku głowy.
 • Oddawanie moczu i defekacji wypadki są także wspólne podczas psiej zajęcia.

Aftermath

W następstwie napadów psów, to pies pojawi się wyczerpany i lekko zdezorientowany. On również może stać się żarłocznie głodny i spragniony. Najlepiej oferują jedzenie i wodę, ale w ograniczonych dawkach często najbliższych 24 godzin. Pomaga cukru we krwi, aby powrócić do normalnego poziomu, ale trzyma psa z ponad oddając które mogą wywoływać wymiotów. Procedura ta może również pomóc uniknąć powtarzających się napadów, znane również jako napady klastra.

Rodzaje Drgawki

 • Częściowe: Ten typ napadu wpływa tylko niewielką część mózgu, więc utrata fizycznej kontroli będzie widział tylko w określonych częściach ciała.
 • Ogólnie: Ogólnie zajęcie obejmuje cały mózg, więc całe ciało wyświetli fizyczne objawy zajęcia.
 • Psychomotoryczne: Tego typu zajęcia jest wyraźnie różni się od wyżej wymienione rodzaje. Znaki zewnętrzne są głównie behawioralne, takie jak szczekanie i skomlenie bez wyraźnego powodu, chodzenie w kółko i niezwykle agresywne zachowanie. Psychomotoryczne zajęcie może czasami być sygnałem ostrzegawczym, że częściowe lub ogólne zajęcie jest w drodze.

Istnieją dodatkowe klasyfikacje dla psów napadów w zależności od ich źródła.

Należą do nich:

 • Podstawowa: Klasyfikacja ta jest używana, gdy nie rzeczywistą przyczyną nieprawidłowej aktywności mózgu może być zdiagnozowana.
 • Poboczny: Klasyfikacja jest stosowana, gdy pojawiają się zidentyfikowania nieprawidłowości w mózgu.
 • Reaktywne: Ten rodzaj zajęcia się dzieje, gdy niezbędne zdrowy mózg jest narażony na działanie sił zewnętrznych, takich jak toksyny i chorób towarzyszących.

Czy Wszystkie Napady związane z Canine padaczki?

Chociaż wiele z nieustalonych przyczyn napady są zgrupowane pod parasolem Canine Epilepsy, nie wszystkie psy, które doświadczają napadów psów są rzeczywiście epilepsję. Upraszczając, zajęcie jest albo środowisko w mózgu lub spoza niej. Jest to możliwe dla psa mieć zasadniczo zdrowy mózg, ale nadal występują drgawki wywołane poza forces.Cause napadów psów obejmują:

 • Uraz głowy: Każdy pies, który otrzymał cios tępej siły do głowy, spowodowane przez zderzenia z samochodu lub innych środków, może napadów doświadczenia.
 • Infekcje mózgu: zakażenie mózgu może również wywołać niezwykłą aktywność mózgu i jest najczęściej diagnozowana z Spinal Tap.
 • Guzy mózgu: guz mózgu może nierozpoznana presję na tkance mózgowej, jak powiększa wzrost. Może to prowadzić do sporadycznych napadów jeszcze rośnie. Nowotwory tego typu są zazwyczaj diagnozuje się MRI, i często są obsługiwane, jeśli złapany na tyle wcześnie. Jeśli diagnozowane w późniejszych etapach, może być konieczne do leczenia z zastosowaniem leków, w celu zmniejszenia ciśnienia śródczaszkowego i kontrolować częstotliwość i intensywność drgawek.
 • Metaboliczne zaburzenia równowagi: nierównowaga metaboliczna wpływa na chemię mózgu i może spowodować błędne sygnały mózgowe, które wywołują napady.
 • Narażenie na substancje toksyczne: ciało może reagować na toksyny na wiele sposobów, w tym wymioty, zatrzymanie krążenia i konwulsje / drgawki.
 • Inne choroby: Warunki hipoglikemii i niedoczynnością tarczycy, jak również znane wywołują drgawki mózgu.

Metody leczenia

Najlepszym sposobem leczenia napadów psów jest traktowanie rzeczywistej przyczyny, jeśli konkretnej przyczyny medyczne lub środowisko może być określony. To najczęściej powodują napady zaprzestać. Jednakże istnieją przypadki, w których odcinki mogą być obsługiwane tylko dostarczenie psa większą ulgę. W tych przypadkach, fenobarbital i / lub Valium służą do sterowania i ewentualnie zapobiec nawracających.

Dbanie o psa

Jeśli twój pies doświadcza ataku, ważne jest, aby pomóc ustabilizować go z rutyny karmienia mowa powyżej. Jest to również pomocne, aby utrzymać go ciepłe i wygodne, a także uspokaja swojej obecności. Zadzwoń do weterynarza i ostrzec go / ją do tego, że pies został odwiedzony epizod, a weterynarz zaleci, czy twój pies musi być widoczna.

,